Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Najdi ztracené dárky
eS_

esdzi
UnLii
Logic

img.tpx.cz/uploads/EDD7DF48-2E11-4A4F-A9EC-F9E8309384D4.png

img.tpx.cz/uploads/C44CCFA3-D5F0-4666-9730-C5A3CDD8E9D8.png
Vrátnik logicius
Salazar
Ještě jeden hráč má možnost získat bodik! Čas máte do 19:00
img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
Czech_
‿ ※⁀ ZÍSKANÉ BODY ZA PŘÍBĚH ‿ ※⁀


★ eS_ ☆ - +3b
★ nexTy ☆ - +2b
★ $[D]ann[Y]$ ☆ - +2b
★ $logic(YYY)$ ☆ - +1b



★ eS_ ☆ - +3b
★ nexTy ☆ - +2b
★ $[D]ann[Y]$ ☆ - +2b
★ $logic(YYY)$ ☆ - +1b




‿ ※⁀ CELKOVÁ TABULKA ‿ ※⁀

(klik)

nexTy - 14b
eS_ - 14b
Kikush - 8b
$[D]ann[Y]$ - 7b
$logic(YYY)$ - 6b
Kompre - 2b
nurFer - 1b
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body



Další příběh bude - 17.12 v 19:00

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Salazar
◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢

★ ŠESTÁ☆ VÁNOČNÍ ★ CESTA ☆

◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢



╰☆╮Příběh╰☆╮

Když se Ježíšek dnes probudil, tak ho čekala zdrcující zpráva. Kontroloval své sáně s dárky a zjistil, že mu jeden dárek chybí! Možná mu vypadl během včerejšího rozvážení, možná už před několika dny. Proto se rozhodl vystoupit živě v televizi, aby se o jeho ztrátě dozvědělo co nejvíce lidí, protože dárek může být opravdu kdekoli. Na závěr řekl, že pokud někdo má informace o ztraceném dárku, ať se obrátí na číslo: 666 333 222. Poté se stalo něco, co Ježíšek vůbec nečekal. Během dvou hodin se mu ozvalo několik volajících.

První volající: Dobrý den, jsem pan Ing. Ladislav Novák, Ph.D. a celý život jezdím s autobusem v San Fierro. Viděl jsem Vás v televizi a z toho důvodu volám. Domnívám se, že bych pro Vás mohl mít důležitou informaci. Před pár dny jsem jel jednu ze svých linek a během ní jsem zahlédl v dáli něco červeného. Řekl bych, že to mělo tvar dárku, ale ruku do ohně za to nedám. Byla už celkem tma. Bohužel si takhle zpětně nevybavím, jestli jsem jel červenou, modrou nebo jinou linku. Jezdím totiž všechny. Snad Vám tato informace alespoň trošku pomůže. Nashledanou

Druhý volající: Dobrej, tady Robert, chtěl bych jen říct, že když jsem včera seděl na pyramidě v LV jo, tak jsem zahlédl něco padat nad letištěm. Vůbec nevim, jestli to dopadlo před letiště, na něj, ale asi něco padalo. Jistě to nevim, protože jsem si dal trávu. Včera jsem si myslel, že to byla hvězda, tak jsem si přál, aby přede mnou bylo 250g trávy. Nesplnilo se to, tak to možná byl ten dárek. Mrkni tam a uvidíš.

Třetí volající: Dobrý den, pracuji jako pilot soukromého letadla a dva – tři dny zpátky se mi stalo něco, co jsem ještě nikdy nezažil. Letěl jsem se svým malým letadlem, když jsem byl mezi Nevadou a vězením, tak mi něco narazilo do křídla letadla. Tenhle zážitek opravdu nikomu nepřeju zažít. Ještě dneska se z toho klepu, jak jsem se vylekal. Stačí malá závada na letadle a může mě to jednou stát život. Přesnou polohu kam to dopadlo Vám nedokážu říci, ale podíval bych se kolem vězení a Nevady.

Čtvrtý volající: Dobrý den, volám správně? Před pár dny bylo hezké počasí a v televizi jsme viděli, jak lidé mají plné košíky. S rodinou jsme jeli na houby. Našli jsme jich opravdu hodně. Když jsme se vraceli k autu, tak jsme slyšeli ránu, jako by něco odněkud spadlo. Možná to byla pouze větší větev ze stromu, ale radši jsem zavolal. Moc Vám asi nepomůžu, protože jsem celou cestu autem prospal, takže si nepamatuji, kde to bylo. Snad dárek najdete!

Pátý volající: Dobrý den, pracuji jako strojvedoucí a když jsem projížděl v Los Santos, tak jsem u kolejí viděl ležet dárek. Jestli to byl ten Váš opravdu nevím, před Vánocemi jsou dárky všude. Však to znáte.

Najdeš dárek právě ty? No uvidíme!


╰☆╮ Dnešní Datum╰☆╮

17.12.2020 - 19:00

╰☆╮Osnova komentáře╰☆╮

1. Jméno na serveru
2. Screen s dárečkem

Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/


Sloučené 17.12.2020 21:31:
NÁPOVĚDA: Ukázalo se, že měl pravdu čtvrtý volající! Už stačí jen najít dárek!

NÁPOVĚDA 2: Před pár minutami se k nám dostala zpráva, že byl dárek viděn poblíž tohoto domu!
img.tpx.cz/uploads/131921855_828445637700730_517503860887414463_n.png
Upravil Salazar dňa 17.12.2020 23:18
img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
esdzi
eS_
hide]Nick: eS_
Screen: img.tpx.cz/uploads/zthzththtzhzth.png
Čau administrátoři, dneska mi to dalo zabrat, Salazare dneska ti ty domluvený kredity nedám, sice jsi mi pomáhal ale fakt to bylo složitý, takže se úplatky dneska dávat nebudou, nezlobte se
Upravil eS_ dňa 17.12.2020 23:20
UnLii
Logic

img.tpx.cz/uploads/EDD7DF48-2E11-4A4F-A9EC-F9E8309384D4.png

img.tpx.cz/uploads/C44CCFA3-D5F0-4666-9730-C5A3CDD8E9D8.png
Vrátnik logicius
Czech_
‿ ※⁀ ZÍSKANÉ BODY ZA PŘÍBĚH ‿ ※⁀


★ nexTy ☆ - +3b
★ eS_ ☆ - +2b
★ $[D]ann[Y]$ ☆ - +2b
★ $logic(YYY)$ ☆ - +1b




‿ ※⁀ CELKOVÁ TABULKA ‿ ※⁀

(klik)

nexTy - 17b
eS_ - 16b
$[D]ann[Y]$ - 9b
Kikush - 8b
$logic(YYY)$ - 7b
Kompre - 2b
nurFer - 1b
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body



Další příběh bude - 18.12 v 19:00

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Kacka
Czech_
◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢

★ SEDMÁ ☆ VÁNOČNÍ ★ CESTA ☆

◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢



╰☆╮Příběh╰☆╮

Ježíšek naštěstí dáreček našel, a proto mohl pokračovat v cestě. Dále chtěl udělat radost všem podnikatelům, protože zrovna je vlna koronaviru zasáhla skutečně nejvíce a prožívají tak nešťastné období. Musí mít své obchody zavřené nebo je mohou mít otevřené jen částečně. Pro menší obchůdky je takovýto systém zcela likvidační. Ježíšek to nemohl nechat jenom tak, a proto všem těmto zasaženým podnikatelům chtěl věnovat dáreček, aby je trochu rozveselil. Jelikož je ale těchto podnikatelů na SuperPařbě hodně, tak by sám roznést všechny dárky nestačil. Zavolal si na pomoc dva skřítky. Jmenovali se Hich a Gendy. Ti před Vánoci pilně pracovali v dílnách, aby všechny dárky stihli vyrobit, ale nyní již mají vše hotové a nemají už žádnou práci, a proto jim Ježíšek řekl, že mu musí pomoci. Hiche poslal roznést dárky menším podnikatelům, jenž svoji živnost mají v malé vesničce jménem Angel Pine. Hich tak musel obdarovat majitele benzínky, tuningu, motelu a majitele dalších menších nemovitostí. Gendy měl úkol zcela podobný, akorát ho Ježíšek poslal do vesničky Bayside. Tam měl za úkol obdarovat majitele motelu, lodí a tuningu. Samotný Ježíšek se vydal do vesničky Montgomery. Tam dal dárek majiteli benzínové stanice, motelu a dalším majitelům přilehlých nemovitostí. Na konci dne se všichni 3 setkali, ale v tu chvíli zjistili, že jim jeden dárek v pytli, jenž byl v saních, chybí! Jelikož z pytle brali dárky všichni z nich, tak se mohlo stát, že si někdo dal omylem do svého pytle dárek navíc, a pak ho následně ztratil při dnešní roznášce.

Ztratil ho snad Hich při své cestě do Angel Pine? Nebo ho snad ztratil Gendy v Bayside? Nebo ho snad ztratil samotný Ježíšek v Montgomery? Nebo jim vypadl snad vypadl někde jinde?

╰☆╮ Dnešní Datum╰☆╮

18.12.2020 - 19:00

╰☆╮Osnova komentáře╰☆╮

1. Jméno na serveru
2. Screen s dárečkem

Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
UnLii
eS_

esdzi
Czech_
‿ ※⁀ ZÍSKANÉ BODY ZA PŘÍBĚH ‿ ※⁀


★ $[D]ann[Y]$ ☆ - +3b
★ eS_ ☆ - +2b
★ nexTy ☆ - +2b




‿ ※⁀ CELKOVÁ TABULKA ‿ ※⁀

(klik)

nexTy - 19b
eS_ - 18b
$[D]ann[Y]$ - 12b
Kikush - 8b
$logic(YYY)$ - 7b
Kompre - 2b
nurFer - 1b
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body
nick - body



Další příběh bude - 19.12 v 19:00

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Salazar
◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢

★ OSMÁ ☆ VÁNOČNÍ ★ CESTA ☆

◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢ ☆ ◣ ★ ◢



╰☆╮Příběh╰☆╮

Ani dnešní den neproběhl pro Ježíška nijak dobře. Rozvážel dárky v Las Venturas a po cestě uviděl vyhlášenou pizzerii, a tak se rozhodl, že se staví na jednu pizzu a na oplátku jim dá jeden krásný dárek. S úsměvem vstoupil do restaurace, ale po tom, co zde uviděl, začal litovat, že dostal chuť na pizzu. Na podlaze ležela paní, která měla prostřelené břicho. Rychle k ní přispěchal, ale bohužel již nedýchala. Za pár minut uslyšel houkání policejních aut. Zpanikařil! Rychle začal utíkat k východu, ale v tu chvíli již vstoupila policie dovnitř restaurace. Velitel zásahu řekl silným hlasem, aby dal ruce za hlavu. Snažil se vysvětlit, že se zde ocitl pouhou náhodou, ale bezvýsledně. Velitel zásahu řekl dvěma kolegům, aby ho naložili a odvezli do věznice. Ježíšek celý smutný seděl v policejním autě a prohlížel si dárek, který chtěl dát paní v obchodě. Během cesty slyšel, jak přistávají letadla, a po pár minutách policejní auto zastavilo. Ježíšek se zeptal, co se děje. Policisté mu sdělili, že může vystoupit a odejít, jelikož dostali informaci, že pachatel v pizzerii se přiznal. Omluvili se mu za vzniklé potíže a vystoupil. Jenže co teď, když své soby s dárky má u pizzerie. V dáli uviděl benzínku, rozhodl se k ní vydat, jestli nenalezne někoho, kdo ho dopraví k jeho saním. Benzínka byla zavřená, jediné co se dozvěděl bylo, že zde palivo Super stojí 280$/litr. Rozhodl se tedy jít zeptat do prodejny, kterou viděl od benzínky. Bohužel obsluha tohoto obchodu nejela do práce autem, a tak mu nemohla pomoci. Dle informací od obsluhy se Ježíšek pohyboval v okolí a následně šel podél kolejí dál. Během dnešního dne bohužel ztratil dárek, který nosil stále u sebe!

Nechal ho snad v policejním autě a válí se na služebně? Nebo mu vypadl někde jinde? Na to musíš přijít ty!

╰☆╮ Dnešní Datum╰☆╮

19.12.2020 - 19:00

╰☆╮Osnova komentáře╰☆╮

1. Jméno na serveru
2. Screen s dárečkem

Je velmi důležité napsat přesný nick na serveru!
Screen můžete nahrávat na: https://img.tpx.cz/

img.tpx.cz/uploads/97637158-4EC0-4E0F-B15E-73E51A8649B5.jpeg
eS_

Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
11 Hlasov
55%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
10%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
20%
Ne
2 Hlasov
10%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
5%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online