Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

Diskuzní fórum » Ostatní » Videa
 
GR Montage #3 CFM + SnowMod
Valda7
Ahoj, toto je moje 3 montáž, snad se bude líbit, myslím si že se povedla nejvíce.
https://youtu.be/lt1o5yOa8z0
Hendy
Nechcem sa teraz hrať na nejakého znalca (ktorým ani nie som), avšak si myslím, že tie montáže vydávaš až moc "prirýchlo", v krátkom časovom intervale, aspoň teda na mňa to nepôsobí najlepšie. Máš tam veľa záberov, ktoré sú každodennou súčasťou tých GR, nič nezvyčajné. Skús sa pohrať s tou dĺžkou montáže, do jedného videa daj viac záberov.
Výber muziky dobrý, spracovanie videa únosné.
Valda7
Okej, díky moc Smile
Undefeated420
Jako efekty máš dobré o tom není pochyb. Možná lepší než mám já ve videích. Tak ty jsi dobrej Jak píše Hendy, že více se zaměřit na "TOP" momenty. Nejsem žádný znalec ohledně tohohle, ale vím, že když člověk počká a nasbírá si za ten cca měsíc dobrý záběry, tak se z toho dá udělat dobré 5 minutové video. Cool Palec nahoru
img.tpx.cz/uploads/floridaci2.gif
Valda7
Dobrá díky. Smile Akorát mě už docela dost demotivuje jak jen z principu že někdo něco dělá pro SP tak tam je 12 disliků jen tak...
RockeR
Možná kdybys neměl za každým záběrem přechod tak by se na to dalo aspoň dívat
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=8583

KLIK NA OBRÁZKY K VIZITKÁM *gp*

i.imgur.com/GN5zH7F.jpg
Bratek
Ty přechody jsou fakt šílený, zvlášť když tam máš třeba jen dvousekundový záběry za sebou a hned naházený tři přechody. Motá se mi z toho hlava, než aby mě to nadchlo. Přijde mi, že si spíš hraješ s nějakými efekty, než aby to byla montáž z dobrých záběrů. Tolik bych neapeloval na různé zpracování, efekty, několikasekundové přiblížení, které třeba vůbec nedává smysl. Jak bylo zmíněno, zaměřil bych se na kvalitnější záznamy a ubral na efektech. Zlepšení tam od prvního dílu je, ale rozhodně ještě nejsi v cílové rovince.
Jertn
Dobrá díky. Smile Akorát mě už docela dost demotivuje jak jen z principu že někdo něco dělá pro SP tak tam je 12 disliků jen tak...


Co čekáš, když uděláš takový hovno...


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
L1zarb
Dobrá díky. Smile Akorát mě už docela dost demotivuje jak jen z principu že někdo něco dělá pro SP tak tam je 12 disliků jen tak...

Akoo jasne hej nie som moc profík ako bolo vidieť na mojich videách no ale maybe preto, že 5 dní 3 gr montage.. Skus jazdiť mesiac, a potom zober všetky clipy a nájdi tam dobre momenty, a urob montage.. Nech to ma aspoň 6min , kľudne aj viac.. o to lepšie. ;) Ako ti posielal RaTy tak skús sa inšpirovať aj od tohto Klik A garantujem ti , že budeš mať dobre komentáre a LAJKY Peckaaaa⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
destiny-
Dobrá díky. Smile Akorát mě už docela dost demotivuje jak jen z principu že někdo něco dělá pro SP tak tam je 12 disliků jen tak...

Akoo jasne hej nie som moc profík ako bolo vidieť na mojich videách no ale maybe preto, že 5 dní 3 gr montage.. Skus jazdiť mesiac, a potom zober všetky clipy a nájdi tam dobre momenty, a urob montage.. Nech to ma aspoň 6min , kľudne aj viac.. o to lepšie. ;) Ako ti posielal RaTy tak skús sa inšpirovať aj od tohto Klik A garantujem ti , že budeš mať dobre komentáre a LAJKY Peckaaaa⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀


Aspoň že si mu zrekapituloval co mu napisali ludia pred tebou, co by on bez teba robil Kappa
checkm8
A nebo ty momentky můžeš nafejkovat, za pár doláčů se nechám párkrát hodit do vody tak kdyžtak PM. Jinak klasicky vys*r se na hejtry jen závidí že sami montáže nemají Provrtám tě
Upravil/a checkm8 dne 01.11.2021 21:14
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
L1zarb
prepac destinko nečítal som to Mávačka
img.tpx.cz/uploads/floridaci21682922359.gif
evry
Chce to vybrat opravdu top momenty a dát si na tom záležet, z toho problikávání dostanu tak epileptak
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
MACHYY1
Dobrá díky. Smile Akorát mě už docela dost demotivuje jak jen z principu že někdo něco dělá pro SP tak tam je 12 disliků jen tak...


uz jich tam máš 13 kamo, od minula ses moc nepolepsil...
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 21