Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Výlov kaprů
PyroFire


img.tpx.cz/uploads/yf%C2%A7hlk%C2%A7x%C5%AFgj.png


2015 Správně
2016 Správně
2017 Správně
2018 Správně
2019 Mám ban
2020 Správně
2021 Správně
Bratek

Ondrah98

img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Patrix
Shifty
Ladislavxd7
Tearsko
PowerCZ
esx_exiteye

Hendy
mokry
Falcon
Czech_
Ahoj,
tak a je to tu. Naše akce je u konce. Omlouvám se za menší prodlevu posledních dní, měl jsem toho povícero a nestíhal jsem. Děkuji všem za účast, popravdě jsem nečekal, že se vás tolik zapojí a že to někteří budou opravdu poctivě plnit každý den. U mnohých z vás bylo vidět, že se opravdu snažíte, což mě velice těší. Snad jste si procvičili svoji mysl a poznali jste tak nějaká nová slova. Já rozhodně ano, u některých slov jsem netušil, že vůbec existují, také jsem si u mnohých z vás potrénoval svoji slovenštinu. Překvapilo mě i to, že někteří jsou velice nadaní a vymýšleli si svoje vlastní neexistující slova, u jiných je zase znát distanční výuka a třeba slovo sáňe opravdu takto zapsané neexistuje. Velikým překvapením je také to, že celou akci vyhrál slovák, i když bonusová slova byla česká, takže vidíte, že dá se vše, jen se musí chtít.

Výsledky:
1. místo - Tears
2. místo - Ondrah98
3. místo - FrikikJakoBeckham
4. místo - Falcon
5. místo - PowerCZ


Jak jsem již psal v informačním topicu, tak šlo hlavně o to, se zúčastnit. Proto jsem si pro vás připravil malinké překvapení. Všem zúčastněným, kteří nevyhráli prvních 5 míst, dám jako odměnu zápis na serveru a malou finanční odměnu. Snad vás to aspoň trochu potěší.

O odměny si piště na serveru do PM, jak mě odchytíte.
Také můžete napsat na DC - legenda#9294 kde se můžeme také domluvit na předání.

Ještě jednou děkuji všem za účast. A kdo ví, třeba se tu ještě někdy společně takto setkáme.
Přeji vám všem šťastné Vánoce.

Za admin team: Czech



superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
15%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11