Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Lenovo Legion 5 stuck logo
cechyy
Zdravím, dnes ráno jsem zapl PC a mám stuck logo a nemohu s tím nic dělat. Včera celý den fungoval bez žádného problému a dnes s tím nejde hnout. Notebook je starý asi 4-5 měsíců. Zkoušel jsem různé návody, jako reboot, hrabat se v nastavení, ale nic mi nepomohl. Chci to ještě zkusit tady, než to někam odvezu, aby to nebyla nějaká hloupost. Prosím tedy o radu a pomoc, kdo se v tom vyzná.

Celý název notebooku je Lenovo Legion 5 15ARH05H

Díky všem za pomoc, přes svátky bych to neřešil, ale mám v tom rozdělanou práci, kterou musím odevzdat do termínu a hoří to..
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Ahoj, zeptám se přímo, zda jsi schopný najet do nouzového režimu a otevřít cmd a do toho napsat příkaz sfc /scannow?
cechyy
Nevím, jak se tam mám dostat, snažím se dostat do kroku, kde dám auto-repair, ale nejde mi to se tam dostat.
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Zkus to podle tohoto návodu.

cechyy
No to bych rád udělal, ale já jsem v této fázi, kdy se to nikam nehne, maximálně do reboot sekce a to je vše.
img.tpx.cz/uploads/AE6E8B40-9FF9-4AAB-95BD-580693036415.jpeg
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Aha, moje chyba. Já mám obavy, že jediné poslední řešení je resetovat bios a doufat. Popřípadě reinstalovat win skrz USB, kde prakticky nainstaluješ druhý win bez formátu disku.
cechyy
Bios jsem resetoval do základního nastavení, které mi po restartu naskočí, ale nenačte se, protože do teď jsem to zapínal na Legacy-UEFI first, ale do základního nastavení to skočí jen na UEFI a to mě taky nepustí dál..
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Undefeated420
Aha, ono šlo jen to reset do základního nastavení, ale vypadá to, že ani to nepomohlo. S tím zaseklým logem to vypadá na poškozený soubor v systému. Podle toho co si psal, že se dostaneš max. do reboot sekce. Jediná možnost je znovu nabootovat skrz USB a reinstalovat win.
cechyy
Vyřešil jsem to s kamarádem, který mi nainstaloval nový bios a novou aktualizaci. Díky 2Pacu za pomoc.

Můžete Lock!
img.tpx.cz/uploads/cechypodpisvww.png
Bratek
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
16%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
8 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11