Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jopova vizitka
Jopo
Vaše serverové informace


Váš nick na serveru: Jopo

Odehrané hodiny na serveru: 4100+

Váš bankovní obnos: 80MG+

Nasbíráno marihuany: 1000+

Vlastním dům číslo: 12

Momentálně jsem členem gangu: RoyalGangKytka pro tebe

Můj oblíbený administrátor: Kačka, Fifa, evry_, Ben_, Simo, LoadiNg_, Mine, mokry, Salazar, Komper_, Drauth

Můj nejoblíbenější příkaz serveru: /hide

Můj nejoblíbenější event serveru: Color dash

Má nejoblíbenější akce od administrátorů: Nascar, Parkour ale lahký :D FallOut a Color dash

Mé oblíbené vozidlo: Cheetah, Infernus, Sultan

Má oblíbená práce na serveru: Polícia, Yakuza/Ruská Mafia, Pilot, Vojak, Dealer, Bezpečnostná služba RFS.Kytka pro tebe

Ohodnoťte známkou práci administračního týmu (jako ve škole): 2





Vaše webové informace



Váš nick na webu: Jopo

Vloženo komentářů: 4

Vloženo příspěvků ve fóru: 140






Vaše osobní stránka



Jméno: Řvu

Příjmení: Řvu

Datum narození: x.x 1997

Věk: 24

Kontakty: PáPá

Kraj: Trenčiansky

Kolik mám zhruba kámarádů/kamarádek: tých pravých pár je

Stav: Slobodný

Zaměstnání: zamestnanec

Vzdělání: Stredné odborné s maturitou

Jazyky: ruština, čeština

Děti: V budúcnosti ak mi bude dopriate by som rád mal

Kde bydlím: V dome

Sexuální orientace: HeterosexuálHunter






Informace Vaší povahy



Typologie osobnosti: Melancholik/cholerik ako kedy

Pohled na svět: Optimista

Otevřenost: Extrovert aj introvert

Moje povaha: bavící, diplomatická, charakterní, naslouchavá, nervózní, obětavá, pečlivá, podporující, poslušná, pozitivní, přátelská, přirozená, romantická, spolehlivá, upřímná, věrná, veselá.




Informace o Vaší postavě



Výška: 173

Hmotnost: 70

Postava: Primeraná

Barva očí: modrá

Barva vlasů: blond

Brýle: Nepotrebujem

Vousy: Oholené- musí byť




Závislosti



Kouření: Tajný cígo

Alkohol: Priležitostne

Sex: Ooooh

Závislosti: hudba





Vaše zájmy a co máte doma



Zájmy: gitara/spev

Sport: Dloubu se v nose

Hudba: jedine RocK *COOOOL*

Zvíře: mam psa a dve mačky





Můj styl



Moje motto: „Nech každý z nás je dnes lepší, ako bol včera a vlasť naša bude veľká a slávna.“

Co nesnáším: Análnych horolezdcov, klebetných ludí a provokačné individuá.

Co miluji: heheheee to je tajné :D

Oblíbená muzika: Rockové piesne CZ/SK 70´,80´,90´-2000 a zahraničné rovnako.

Oblíbený film: nie je ale vo všeobecnosti v rámci žánrov su to horory, krimi a trilery

Oblíbená barva: biela a čierna
Upravil Jopo dňa 05.01.2022 21:51
RuliiKkO
"Jopo tak cau ne? Kde jsem ja oznaceny?! haha"

Skvělý člověk s průměrnou vizitkou! Drž se! Kráva
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Jopo
"Jopo tak cau ne? Kde jsem ja oznaceny?! haha"

Skvělý člověk s průměrnou vizitkou! Drž se! Kráva


Čau ne Jooo Děkuju ti kamaááde Kytka pro tebe ty si tam označený ale neviditelný :D vráť sa na SP do AT a zviditelním ťa moj španielsky bratr Dáme si jedno nee?
Shifty
Klidný hráč i když se občas dokáže v chatu hodně vztekat :D Jsem rád, že po dlouhé době zase hraješ, pamatuji si tě spíš z dřívějších dob. Sice se moc neznáme ale i tak okomentuju když sis s tím dal práci. Vizitka pěkná akorát tu první část bych taky nějak barevně odlišil aby šlo poznat co je otázka a co odpověď ale jinak dobré ;)
Kacka
Tak tu musím nechat komentář :D Ty jsi v pohodě, píšeme si pořád, ve firmě i v gangu tě mám a jsem za to ráda. Doufám, že nám vydržíš ve firmě a hlavně doufám, že vydržíš hrát :D Vizitka jednoduchá nic v ní nechybí dle mého. Kdybys cokoliv potřeboval, stačí se na mě obrátit. Pivíčko
Jopo
Klidný hráč i když se občas dokáže v chatu hodně vztekat :D Jsem rád, že po dlouhé době zase hraješ, pamatuji si tě spíš z dřívějších dob. Sice se moc neznáme ale i tak okomentuju když sis s tím dal práci. Vizitka pěkná akorát tu první část bych taky nějak barevně odlišil aby šlo poznat co je otázka a co odpověď ale jinak dobré ;)


Ahoj a ďakujem za koment Shifty.Kytka pro tebe To som schválne takto ako trikolóra našej/vašej vlajky ale ak je to treba odlíšiť od otázky a odpovede skúsim to nejak poriešiť. Plácnem si

Sloučené 05.01.2022 18:00:
Tak tu musím nechat komentář :D Ty jsi v pohodě, píšeme si pořád, ve firmě i v gangu tě mám a jsem za to ráda. Doufám, že nám vydržíš ve firmě a hlavně doufám, že vydržíš hrát :D Vizitka jednoduchá nic v ní nechybí dle mého. Kdybys cokoliv potřeboval, stačí se na mě obrátit. Pivíčko


Ďakujem KačkoKytka pro tebe určite vydržím dlho, aspoň to tak osobne cítim že to nedám na turistu a v tvojej firme určite nie.Lol Taktiež ďakujem aj za koment a ponúknutu pomoc.Pusinka pro tebe
Upravil Jopo dňa 05.01.2022 18:00
mokry
No co si budem vizitka nic moc ale úplně mi to k tobě sedí. Jednoduchost, stručnost prostě vše podstatné tam je. Fajn týpek s kterým se dá pokecat i mimo SP. (třeba když jde do obchodu a není čas psát :D musí být hlasová zpráva).
Měj se Dáme si jedno nee?
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=6729


img.tpx.cz/uploads/Jaily2.jpg


13. 2. 2021
Moderátor

14. 6. 2021
Administrátor

28. 12. 2021
Administrátor + SZ



Srdce VaLuReMa Srdce
Jopo
No co si budem vizitka nic moc ale úplně mi to k tobě sedí. Jednoduchost, stručnost prostě vše podstatné tam je. Fajn týpek s kterým se dá pokecat i mimo SP. (třeba když jde do obchodu a není čas psát :D musí být hlasová zpráva).
Měj se Dáme si jedno nee?


Vďaka za koment a za názor.Kytka pro tebe Jasné keď sa dá treba aj mikrofón oprášiť.:DDáme si jedno nee?
LoadiNg
Ahoj Jopo! Pekná vizitka, taká jednoduchá, ale stručná, si fajn hráč, dá sa s tebou dobre pokecať hlavne o politike :D, dúfam, že ešte niekedy o tom pokecáme! :D

díky za označenie, vážim si to, nech sa ti darí. ;)
Jopo
Ahoj Jopo! Pekná vizitka, taká jednoduchá, ale stručná, si fajn hráč, dá sa s tebou dobre pokecať hlavne o politike :D, dúfam, že ešte niekedy o tom pokecáme! :D

díky za označenie, vážim si to, nech sa ti darí. ;)


Ahooj, ďakujem ti.Kytka pro tebe No to už musíme veru, príde tá chvíľa a nezabudneme "citlivo vnímať." LOOL Šaj laj lalaj li Nemůžu Good job! Dáme si jedno nee?
rmvecko8
Citácia
Můj oblíbený administrátor: Kačka, Fifa, evry_, Ben_, Simo, LoadiNg_, Mine, mokry, Salazar, Komper_, Drauth


staci napsat jednoho
destiny-
Citácia
Můj oblíbený administrátor: Kačka, Fifa, evry_, Ben_, Simo, LoadiNg_, Mine, mokry, Salazar, Komper_, Drauth


staci napsat jednoho


musel vsetkych aby mu dali ano u appky na moderatora :D

inak hraca nepoznam, vizitka odflaknuta takze hadam, ze budes aj taky spolahlivy clovek, bb
Jopo
Citácia
Můj oblíbený administrátor: Kačka, Fifa, evry_, Ben_, Simo, LoadiNg_, Mine, mokry, Salazar, Komper_, Drauth


staci napsat jednoho


Stačí jedného keď mam oblubených viacerých hej ? :D trochu rozmýšlaj než niečo napíšeš Ty vole faktLOOL

Sloučené 06.01.2022 10:27:
Citácia
Můj oblíbený administrátor: Kačka, Fifa, evry_, Ben_, Simo, LoadiNg_, Mine, mokry, Salazar, Komper_, Drauth


staci napsat jednoho


musel vsetkych aby mu dali ano u appky na moderatora :D

inak hraca nepoznam, vizitka odflaknuta takze hadam, ze budes aj taky spolahlivy clovek, bb


Nemůžu Další pacient, keď mám oblubených viacero adminov logicky napíšem viacerých či ti logické myslenie chýba ? :D Ďalšia vec ty gang hrdina s AB, ty ma nepoznáš ale ja teba až moc dobre čo si za kvietok.Dloubu se v nose Kde si nabral že chcem ísť robiť moderátora alebo administrátora? O ani jednu z týchto funkcií nemám záujem pretože by som to časovo nestíhal keďže mám prácu, no zgustol by som si na Pbane niektorých medzi ktorých patríš aj ty a to nie až teraz ale dlho pretože ako som písal viem čo si za indivídum. To niekto ako ty čo sedí na PC 24h denne a trase ho pri pomyslení že má ísť drichmať a vypnúť PC, čo súdi druhých podla seba nepochopí.Nemůžu A žiť virtuálny život ako ty že na základe jednoduchej a stručnej vizitky kde záleží hlavne na tom aby sa dalo človeka spoznať nie o nejakej grafike a gýčových nadpisoch sa ma snažíš zaradiť medzi nejakých "lajdákov" si tiež zahviezdil to ti bolo treba objasniť.Tu máš Tolko k tebe ty trtko a vďaka za názor, tu máš aj ten môj a bude dobré ak konečne vypneš tu SP a nazrieš aj von do sveta. Šťastný Chcem ťa poprosiť keď už som sa k tvojej neviem či sa to dá nazvať "osobe" rozpísal tak ti venujem aj jedno prozbu, nezačni mi tu spamovať vyzitku s tvojimi nárekmiŘvu na moju osobu keď ma ako píšeš nepoznáš, je to trocha od veci, tak teda keď človeka nepoznám nekomentujem ho, vidno že si tu vizitku nečítal, nemáš absolútne pojem čo je vizitka a čo má obsahovať ale ideš vyslovene po tej nepodstatnej stránke ako je nejaký gýčový nadpis. Prajem pekný deň a radosť z reálneho života "ganghrdina." Hi
Upravil Jopo dňa 06.01.2022 10:31
rmvecko8
ty ses asi uplne posral néé? :---D co to tady na me zkousis ty trumpeto vole :--DDDD
slohovky to by ti šlo né??? :--DDD
Jopo
ty ses asi uplne posral néé? :---D co to tady na me zkousis ty trumpeto vole :--DDDD
slohovky to by ti šlo né??? :--DDD


Bolo to krátke? páči sa ti to? naložím ešte? Smile
KittyKat
Jeden z mojích obľúbených hráčov, vizitka pekná.

Do povahy ale daj skôr cholerik
Komper_
Seeeerus Jopo. Mám rád jednoduché vizitky. Si v pohode s tebou sa dá hocikedy o niečom popísať. Mohli by sme založiť stranu na SP :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21315
Jopo
Seeeerus Jopo. Mám rád jednoduché vizitky. Si v pohode s tebou sa dá hocikedy o niečom popísať. Mohli by sme založiť stranu na SP :D


Ahooj kamaráde, vďaka za koment.Kytka pro tebe Vieš ľudia si zvykli že pokiaľ tu nie je vo vizitkách nadpis pomaly lepší než odpovede vo vizitke, ktoré majú niečo o danom človeku prezradiť, automaticky je to odflaknuté, ale nad tým si ja absolútne hlavu nelámem a som rád že sa tá moja páči viacerím. Pohoda A k tej strane.., to je pekná myšlienka, už nám len názov treba.:DKamarádi
rmvecko8
ty ses asi uplne posral néé? :---D co to tady na me zkousis ty trumpeto vole :--DDDD
slohovky to by ti šlo né??? :--DDD


Bolo to krátke? páči sa ti to? naložím ešte? Smile


ty muzes jit mozna tak nalozit vokurek do sklepa Smile
Jopo
ty ses asi uplne posral néé? :---D co to tady na me zkousis ty trumpeto vole :--DDDD
slohovky to by ti šlo né??? :--DDD


Bolo to krátke? páči sa ti to? naložím ešte? Smile


ty muzes jit mozna tak nalozit vokurek do sklepa Smile


Oj drsný hrdina normálne mi ušlo z teba ty klávesnicový trtko LOOL Nemůžu Tu máš
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
7 Hlasov
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
13 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
36 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17