Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
GTA PROBLEM
REDQOO
Zdravím komunitu chci se optat zde, jestli tu není nějaky zkušený počítačový šílenec a ví dost o GTA SA, včera jsem si do*ebal GTA SA kdy jsem se jednoho člvoěka ptal na problém ohledně 3 monitorů při čemž jsem měl problém takový že má myš(kurzor z plochy) jezdí při všech 3 monitorech po GTA a v moment kdy se parkrat otočím s camerou v gta se mi dostane vedle na další. A v momentu kliknutí mi alttabne gta a proste je to nehratelné proto jsem učinil volbu jen 1 monitoru kde to pak je vše v pořádku..

Při konzultaci s ATomasem jsem tomu nějak nedošel aby se to opravilo a naopak shodou okolností se mi ****o cele GTA SA a při AltTabu mi blackscreene gta a nejde nic delat do doby než to ukončím to gta což mě celkem durdí a nechce se mi furt hrát bez alttabu když potřebuju třeba odpovědět nebo něco takového. Do x variant od Atomase mi vse slo, do ted se to zkouším spravit. Zkoušel jsem X gtaček aj original na rockstaru který mám a nic. Občas mi to jde že alttabnu vse ok. Udělam to po druhý a blackscreen. Už jsem zkusil vše co mi kdo radil a nevím jak dal.
Jestli je tu někdo kdo tomu hodně rozumí a dokáže pomocti určitě ho odměním třeba kreditama ve hře Smile
Děkuji všem


Sloučené 24.06.2023 18:12:
Byla mi poskytnuta pomoc jiným hráčem můžete klidně LOCK děkuji Smile

Upravil/a REDQOO dne 24.06.2023 18:12
asthenic
a co tak napisat ako si tento problem vyriesil?
Kojo
Použij software na správu monitorů: Existují různé software na správu monitorů, které ti teoretický mohou pomoci s přesměrováním kurzoru a omezením hry na jeden monitor. Můžeš zkusit možná tím by to šlo fixnout.
img.tpx.cz/uploads/tokyo-ghoul-kaneki-ken-gesture-look-mask-wallpaper-3840x1080_75.jpg

Jako crew, tvoříme společně dějiny.

since 2016
Bratek
Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13