Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
SAMP - vypnutie screenshotov
WiXen_
Zdarec, chcem sa opýtať či je nejaká možnosť vypnúť v SAMP aby tlačidlo F8 nerobilo screenshot?
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
popi
Po rychlém prozkoumání googla, většina lidí řeší opačný problém, že jim to právě nefunguje. O tom jak to vypnout jsem nic nenašel. Co mě napadá něják si vypnout klávesu F8, k tomu už cestu najdeš. Pokud ti to teda za to stojí. Nebo prostě dělej screeny přes nějaký program jako gforce, který ti sníma obrazovku. Ale v SAMPu ta klávesa změnit nejde co sem našel teda.
Upravil popi dňa 03.08.2023 23:02
REDQOO
Samp screenshoty skrze F8 je podle mě dané a prostě s tím nic neuděláš jak napsal Popi, víc jak 90% z celkových lidí hleda důvod proč mu to naopak nejde.. Jedině možna nějaky bind ktery ti zakryje tu možnost screenshotu což podle mě ani neexistuje ale zlom vaz v hledání. Ja nacházím jen to jak fixnout že to nefunguje...
DayRider
Napadá mě něco jako tu už psal REDQOO, stáhnout si nějaký program na bindování v SAMPu a zkusit na F8 dát nějaký jiný command. Případně ještě možnost zkusit nějaký program na bindování přímo ve Windows a pokusit se, jestli to nepřebije ten zabudovaný F8 screenshot. Nebo poslední možnost - vyndat F8 z klávesnice a nepoužívat :D
img.tpx.cz/uploads/rychlejselfouter.png


↓ Vizitka ↓

img.tpx.cz/uploads/giphy1688830049.gif
WiXen_
No práve, že prvé čo som spravil bolo, že som googlil a ako píšete, riešia tam opačný problém, že im to nefunguje. :D F8-mičku chcem vypnúť presne kvôli bindu práve čiže áno, skúšal som binder a dať bind na F8, neprebije to, urobí aj screen, aj bind. :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=34079

img.tpx.cz/uploads/vezniadminjails.jpg
REDQOO
neprebije to, urobí aj screen, aj bind. :D

Pak se tedy musíš smířit že máš tímto klikem dvě mouchy jednou ranou. A to jak screen tak bind :D :D
Ja na fivem měl taky bind aj clip button na F8 ale tam je to trošku jine. Je to danné hrou a dle mého to prostě nejde vymazat nebo to nějak přepsat.. Je to moc stará hra na to aby to šlo. Zda se ti to nějak podaří se mi poděl o info do budoucna :D Smile
reinz
No práve, že prvé čo som spravil bolo, že som googlil a ako píšete, riešia tam opačný problém, že im to nefunguje. :D F8-mičku chcem vypnúť presne kvôli bindu práve čiže áno, skúšal som binder a dať bind na F8, neprebije to, urobí aj screen, aj bind. :D

vim jenom, ze se dalo do gta pridat neco, co zrusi ten F8 lag, podobne jako addon rusi pauzu v esc, ale jak se to jmenovalo uz nevim, zkus pohledat
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Bratek
Dlouhodobě neaktivní diskuze.

Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21