Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Pomoc s natáčením + programy
radek192
Zdravím , chtěl bych se zeptat jakej je nejlepší program na natáčení videi , poté na stříhání a upravování , chtěl bych sony vegas ,ale nikde nemůžu najít zdarma , kdo může hoďte mi prosím i linky na stáhnutí těchto programů . Děkuji
xPM_akaZeli
V Kompu by si měl mít i Movie Maker ten je taky docela v pohodě.
Geroid
PŘÁSPĚVEK SMAZÁN!
Upravil/a thomas23 dne 07.04.2012 23:33
Lolerc
Frspd jak rika geroid stim naocvis cokoliv, ale dej si FPS 40 aby sto nemel rozmazany.
radek192
a nějaký konventery , třeba z těch fraps videi co menších nebo tak používáte ? jinak díky moc za rady
Prisoner
Najviac odporúčam Sony Vegas, používa ho väčšina ludí, je spolahlivý a lahko sa používa. Nerozumiem otázke o tých "konventéroch".
radek192
sony vegas je zaručeně nejlepší ,ale nevim kde ho sehnat už nějaký cracknutý ,který bude fungovat , btw geroide , můžeš mi někam uploadnout ten tvůj fraps nebo poslat do SZ který přesně si stáhl , už sem stáhlo dva ani jeden nejde :D je jich tam asi 100
DrJekyll
Stačit bude Pinnacle Studio - trial verze
Geroid
Citace
radek192 napsal:
sony vegas je zaručeně nejlepší ,ale nevim kde ho sehnat už nějaký cracknutý ,který bude fungovat , btw geroide , můžeš mi někam uploadnout ten tvůj fraps nebo poslat do SZ který přesně si stáhl , už sem stáhlo dva ani jeden nejde :D je jich tam asi 100

stahni ten kterej ma nejvíce palců
radek192
fraps hotovo , teď ten vegas bych potřeboval Smile
Hroch12
Citace
radek192 napsal:
fraps hotovo , teď ten vegas bych potřeboval Smile

Googluj. :D
BruT
Hlavne nestiahni PC-Camera :D to je na natačanie a je to zalogovane
xPM_akaZeli
//EDIT Hroch12: Zabanován za propagaci Warezu.
Upravil/a Hroch12 dne 07.04.2012 23:26
BruT
Tak skús Movie maker + fraps
SVKDominus
Na natáčanie je dobrý fraps ale uprav si FPS. Ked chces lepsie zábery použi camhack (je povolený). Keby by si chcel, viem ti dať plnú verziu SONY VEGAS 8 (zadarmo). Ak dostahujem sony vegas 9 aj s cestinou dam ti vediet. Keby si chcel sony vegas tak ti viem dať plnu verziu, uploadnem to niekam a ty si to stiahnes... Len mi napis SZ a dohodneme sa.
BruT
Domhus mam záujem napíš SZ a + niaký návodik :D
Bratek
Natáčení - Fraps
Úprava - Sony Vegas 9.0 Pro (Já mám Vegas od kapra. Určitě ti taky rád helpne zkus ho zkontaktovat ;) )
Hroch12
Citace
radek192 napsal:
fraps hotovo , teď ten vegas bych potřeboval Smile

Sony Vegas si najdi. To dokáže každý. ;) Případně napiš SZ, poslal bych ti odkaz. Na přání odemknu. Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15