Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Bitva o kopec - Hra na webu
Tonismal
Ashok umřel na ozáření a já kopec zaplavil vodou a vymýtil tak redioaktivitu a kopec je můj! :D
Mamba
kopec se odplavil i s vodou
Ashok
Ashok se vrátil jako zombie a snědl majiteli kopce mozeeeeeeg!
twistedTSD
Využil jsem zkušenosti ze sledování the Walking dead a zklikvidoval Ašoka.
Ashok
Ashok se vrátil jako nemluvně a svojí roztomilostí obměkčil majiteli kopce srdce. Kopec je můj
Sh1TeRkO
Na kopec som pomocou internetu objednal hniezdo divokých včiel a tie úspešne dopichali majitela žihadlami. Dopichanie bolo smrtelné - 12 000 pichnutí za 2 minúty. Tým pádom je kopec môj! §dss)ú
twistedTSD
Ašokova strategie selhala, twisted je tvrďák a Ašoka zlikvidoval podruhé.
Tonismal
Kontaktoval jsem Ilumináty a ti zlikvidovali všechny obyvatele vesmíru takže i vás :D Já jsem přežil jko jediný s nepodplatitelnými a nesmrtelnými Ilumináty a tudíž jsem tuhle hru vyhrál :DD Lock! xD
Raiden
Na všechny jsem poslal blesky a ty vás usmažily *DEVIL* kopec je můj!
Sh1TeRkO
Na všetkých som poslal Speedera s RPG-čkom a nesmrtelnosťou a ten to zrovnal so zemou, kopec je môj!
Ashok
Snědl jsem Raidena- kopec je můj.
Ashok
Prodal sem Blacktearse do otroctví - kopec je můj!
WOLIX
až na to že ashok si napsal pozvanku do otrovstvi i na sebe takže kopec je muj ! :D
Upravil WOLIX dňa 09.10.2012 19:37
Sh1TeRkO
Majitelovi som zohnal ženušku s peknými nárazníkmi a ostrov mi tak predal za symbolickú cenu. Kopec je môj ;)
DoMiNo
Ráno vstanete z postele a zjistíte že to byl jenom sen a v ranních zprávách slyšíte že kopec vlatním já!
Anti
Nabídl jsem každému ženu kterou si zvolil, že mu zařídím aby sní byl vždy když bude chtít. Kopec je můj. Ale za jakou cenu :/
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Matias1
Freddy Krueger sa Dominovi nabúral do sna a zabil ho. *JSEM FAKT NAŠTVANÝ* Meine kopec!
Tonismal
Citácia
CzSK napsal:

Tak a teď jste se probudili všichni a zjistili jste, že je to pouze hra která je na webu SuperPařby.eu !
The end... Jooo
ZABIL JSI! Myslím že jsi vítěz xDD
Patazz
Duch patazze počůral toxickými čurankami fredyho i matiase , kopec je zase můj ! Muhaha
Upravil Patazz dňa 09.10.2012 19:41
Sh1TeRkO
Majitelovi som hackol piesok a pomocou tajomnej hmoty som ho presunul na svoj pozemok, kopec je môj. :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasov
43%
Ano, ale hokej moc nesleduji
8 Hlasov
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
16%
Ne
4 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
3 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 24