Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Wellar
NeXus
NeXus: Ok, začnem, psal jsi, že jdeš se psem. Tvůj pes hraje také SP?

Wellar: Jasně, že jo občas mi jde na účet (svině zjistil heslo..:D) a dělá tam bordel :D

NeXus: Na té akci co jsi dělal to tak vypadalo... No a teď mi řekni, jak jste začínali s hrou a jestli tvůj pes má k tomu přizpůsobený počítač.

Wellar: Tvle nechceš dávat normální otázky? :D

NeXus: Začnu, však se tě ptám jak jsi začínal. Ptát se tu mám já, ne ty.

Wellar: Sad No dobrá. Náhodou jsem zjistil, že na GTA je něco jako "multas" tak jsem to nainstaloval a připojoval jsem se na náhodné servery max 20 hračů i to byl pro mě luxus Smile Tak jsem hrál asi 1 měsíc. Potom jsem zkusil udělat si vlastní server samozřejmně pawno a ostatní věci byli kopírka :D pozval jsem tam 2 své kámoše 1 se tam moc líbilo, ale druhej říkal, že je to na prd server. Tak jsem mu řekl at něco navrhne on a tak mi ukázal SP Smile Ze začátku jsem nechápal vůbec nic :D, ale časem se to podalo. Byl jsem v té době ještě v období "dětství" a furt jsem měl průšvih nespočen mute,jailů......Dokonce jsem málem dostal perma ban :D, ale díky bohu jsme pak dospěl a smazal se mi suspect a od té doby max 1 mute za měsíc Smile

NeXus: Očekával jsi, že na SP tak dlouho vydržíš a dostaneš se do AT?

Wellar: No....vůbec jsem netušil, že dosáhnu úctihodných 1150 hodin :D O vstup do AT jsem snil už skoro hned od začátku myslel jsem si, že si "givujou" cashe a dělaj jen akce :D V tém době se mi SP zdala lepší nevím proč Sad Docela mi k vstupu do AT pomohl "dočasnák" kterého jsem získal z petici kterou udělal CZSK, ale udělal jsem tu chybu, že jsem byl admin na 200% procent a hra mě unudila takže jsem už čekal at to zkončí, ale ještě tak 3 dny před zkončením jsem byl vyhozen za zapsaní do /mojeakce bohužel jsem nevěděl, že nemůžu sám sobě dát zápis za vyhranou akci :D Potom jsem byl časem nabrán znova díky wlcackovi a sptovi a dokázal jsme si rozdělit hraní a adminování podle toho jak mi to vyhovovalo.

NeXus: Protože nejsi tak dlouho v AT, jaká byla reakce na to, že tě vzali?

Wellar: Moje reakce? :D Jako malej jsem se šel hned pochlubit mamince :D :D :D, ale to trochu odbíhám :D Musel jsem udělat ještě test příkazů sice jsem je už znal, ale študoval jsem je furt dokola asi 30 minut, abych něco nepokazil :D Test jsem udělal a jásal jsem, že jsem admin Smile

NeXus: Takové rychlé otázky: Nejlepší a nejhorší admin? Jen nicky

Wellar: A nemůžu říct, že nevím? :D Sad

NeXus: Ne :D

Wellar: No dobře... :D Je jich více lepších, ale jak jsem byl dočasnák tak mi padl do oka spt Smile Ráno jsme hlídkovali a právě on mě naučil hodně užitečnách věcí Smile, ale je jich fakt víc kdybych je měl vyjmenovat... ty které neřeknu jako nejhorší se počítají jako dobří!! :D No ted ti horší :D mě zabijou :D Nesedí mi tam amot na serveru je málo vidět. Potom c00p3xp0 stejnej důvod (mají omluvenku tak možná proto :D) a _PrOKill_ taky malá aktivita omlouvám se těm které jsem vyjmenoval, ale tak to "vidím" ;)

NeXus: Měl jsi napsat 2 nicky a hotovo... Vadí ti, že je na serveru jen slunečno? Ano / Ne

Wellar: Ano

NeXus: Zrušit warpy? Ano / Ne

Wellar: Zase se rozpovídám trochu... :D Prvně jsem byl pro, ale ted jsem proti bych měl obtížnější dojíždění :D

NeXus: Líbí se ti limit vozidel?

Wellar: Nesnáším ho. Dělám akci chci si spawnout hydru a "Na serveru je příliš mnoho vozidel" :D

NeXus: Bez hydry se dělají akce velmi špatně... Vrátil by jsi SP o rok zpět?

Wellar: Ano to dělají :D No ano i ne některé věci se mi líbíli co byli před tím, ale některé věci se mi líbí ted.

NeXus: Jasnou odpověď chci na tyhle otázky! :D Jak často jsi sledoval aktualizace pravidel před vstupem do AT?

Wellar: Každý den jsem byl pravidelně na webu a četl vše takže si to domysli :D

NeXus: Asi vše, díky za tvůj čas... Něco chceš dodat? :D

Wellar: Wellar mít rád špagety!!

NeXus: Dobře, tak ještě pozdravuj psa :D

------------[ Wellar po rozhovoru]------------


Wellar: Ted mimo rozhovor!! :D

NeXus: :D :D :D

Wellar: Nezeptal ses mě na můj život!! :D

NeXus: Ptám se každého na život, ještě něco? :D
NeXus: Už je to nudné...

Wellar: Napiš tam, že jsem svalnatej 2 metrovej hokejista, že jsme pohlednej,bohatej, a, že jsem v Ginesově knize rekordů jako muž s nejdelším pérem
Wellar: :D :D :D :D :D :D
Wellar: Jinak nechceš dát něco místo toho koho mám v AT rád a koho ne? :D
Wellar: Mě pak budou nesnášet :D
Upravil NeXus dňa 28.02.2013 19:49
Wellar
Citácia
Wellar napsal:

čumím on to tam dal to je svině :D
Raiden
dobrej rozhovor Nemůžu
Anti
Citácia
Wellar napsal:

Citácia
Wellar napsal:

čumím on to tam dal to je svině :D


Double post ban :DD Jinak ten pes mě zničil :DD
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
angel1
Přiznám se, že byly i lepší rozhovory, ale co už. Alespoň vím, koho má SuperPařba v Admin-Teamu. Palec nahoru
ajkofik
To ma dostalo :D :D
ViktoreK
Taky koukam, co to má SP v AT :D
Né, sranda, rozhovor se povedl :D
Wellar
Citácia
Scar Akai napsal:

Taky koukam, co to má SP v AT :D
Né, sranda, rozhovor se povedl :D
Pšt nebo na tebe pošlu svého zuřivého Yorkshira!! :D
ViktoreK
Hádej, co Ti s ním udělám *Oběd* :D
ajkofik
Citácia
Scar Akai napsal:

Hádej, co Ti s ním udělám *Oběd* :D

Dobrú chuť ! Wellar je na zjedenie aj s rozhovorom :D
Wellar
Citácia
ajkofik napsal:

Citácia
Scar Akai napsal:

Hádej, co Ti s ním udělám *Oběd* :D

Dobrú chuť ! Wellar je na zjedenie aj s rozhovorom :D

Můj pes je vycvičenej na přežití v divočině!! On se nevzdá!! Tu máš :D
Upravil Wellar dňa 01.03.2013 09:48
Vlk_Junior
Tak to si vybral správně :D SP je totiž fakt divočina :D
Hamak_CZ
mazec rozhovor :D
Wichrin
[bcolor=#0099ff]Wellnare, toho závodníku jsem zabil po závodě, ne během závodu a prosím nedávej mi +50 hodin, omlouvám se, ale nevěděl, že je to za toho zabitýho, myslel jsem za nějaký auto.[/bcolor]
ViktoreK
Citácia
Wellar napsal:

Citácia
ajkofik napsal:

Citácia
Scar Akai napsal:

Hádej, co Ti s ním udělám *Oběd* :D

Dobrú chuť ! Wellar je na zjedenie aj s rozhovorom :D

Můj pes je vycvičenej na přežití v divočině!! On se nevzdá!! Tu máš :D

To mě nezná *Oběd*
Wellar
Citácia
Wichrin napsal:

[bcolor=#0099ff]Wellnare, toho závodníku jsem zabil po závodě, ne během závodu a prosím nedávej mi +50 hodin, omlouvám se, ale nevěděl, že je to za toho zabitýho, myslel jsem za nějaký auto.[/bcolor]
Budeš pozastaven.
dusan_sk
Rozhovor si zabil Nemůžu
Votas_
Dobrý rozhovor a pes to si zabil :D
Rado
To po rozhovoru z toho nemôžem :D Nemůžu
NeXus
Hned mi musel nadávat že nedávám normální otázky Na holou
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
14 Hlasov
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
14%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasov
21%
Ne
4 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
3%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18