Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
SP ? KONEC A BUDE HUŘ ...
sipecek
Čau,takže chtěl bych se vyjádřit k poslednímu měsící na SP.Poslední dobou tu mám já i ostatni hráči docela velký odpor hrát.S pár lidma jsem se i bavil,čím by to mohlo být,zd-li to je námi,že nás to přestalo bavit nebo že je to admin teamem.Tato konverzace trvala asi 4hodiny hádání,rozčilování ale na konci z toho vyplynulo,že je to admin teamem.Ano ted úplně čekám až se sem výjádří skoro celý AT a napíše že se mílím,že je to opak,že jste bez chybný.Dále se musim pousmát na tomhle http://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=37578 to že je výbušnej tak ho nevemete do AT ? třeba by se tam změnil,poznal by nové věci,přátele,nepřátelé-ZMĚNA JE ŽIVOT.Deatha znam se serveru a přišel mi normální.

Pak se ke mě dostala zpráva, že ATomas by vyházel celý AT,ale nechce to udělat,prootže se o to nechce starat.Měly by jste si v tom udělat pořádek a třeba donest ATomasovi kytku nebo bonbonieru aby Vás měl radši :D

Dále bych se chtěl osobně rozloučit se superpařbou chvili to vypadalo,že se tu udržim ale AT to zase zkazil jako minule.


Hejtujte admini Smile
Diky za přečtení a odpověd a možná zas někdy
SiPeCEk
Tr1xmy
A co chces od AT ? jake hlasovani ?
Nevim ale myslim si ze adminteam robi pracu tak ako vzdy.
O tom ze atomas chce vyhazet vsechny adminy veeeeelice pochybuju....
Adrian
Maj sa dobre Smile
Bratek
A tu zprávu jsi vzal kde? Ve snu ? ...
Najednou vám přijde že je všechno admin teame. Omrzelo vás střílení hunterem a tak to teď svádíte na admin team. S tímhle se jdete laskavě bodnout.
Geroid
Citace
Dále bych se chtěl osobně rozloučit se superpařbou chvili to vypadalo,že se tu udržim ale AT to zase zkazil jako minule.

Konec na serveru se piše do vizitek, tady to nema co dělat.
Czipisek
Snad ten největší nesmysl v historii SuperPařby.
Facepalm
Deynor
Tu zprávu ti poslal ATomas co ? rofl rofl rofl rofl ... Jinak 1. Apríl už dávno byl. Zaspal si.
Ragnar
Tr1xmy: Nevím, ale když si tu nehral, a hl. admin byl rocket a brutel, to mě asi nejvíc na SP bavilo, do AT se dostal málo kdo, a taky to podle toho vypadalo.
Carter_
Nevím oco se snažíš Admini se chovaj tak jak se chováte vy k nim nic jinýho stačí se pořádné podívat a nebo ti jde taky možná oto aby ses do AT dostal :D
sipecek
Jojojojo už je to tady už se háji.Hunterom sem letilat,do vizitek si to nebudu psat,mužu si dělat co chci já, blbost v hisorii Superpařby ?-ona nějákou má :D

zavodník co to tu meleš ? jaké chtěni do AT,tam bych nevlezl ... k takovým bezchybným lidem ...

Ne máte pravdu vy jste bezchybny,uplně dokonalý omlouvám se ...
Upravil/a sipecek dne 25.04.2013 16:16
smetyx
Takových stížností tu už bylo. A bude.

Takže bych to vůbec neřešil Smile
Carter_
Zbytečnej topic jestli ti něco vadí tak nehraj ale nemusíš zakládat Topic :D
_Sh0ck_
Admin teamem to není, na to se dá v klidu zvyknout, jde jen o to jak si chce kdo zvyknout Smile A vůbec... Nevím proč by to mělo být týmem, když neděláš bordel tak ti nic neudělají, když nejsi drzý tak oni na tebe tak též ne Smile Hraj v klidu a admin team nemusíš řešit. Všechno svádíte na adminy. Zkuste si někde adminovat, obzvlášť někde kde hraje denně 350 lidí a více, z čehož 50 % jsou zpruzelá děcka která se baví jen tím že někomu musí zákonitě ničit hru. Jak by se potom ten admin měl chovat ? Být furt v klidu a s úsměvem na tváři když musí furt řešit vaše přiblblé dotazy a žádosti o akce a nevím co ještě. I admin je člověk který má své hranice které když překročí tak se z něj stává protiva ale s tím vi jako hráči hold musíte počítat.
sipecek
Pokud se jim to nelíbí mohou odejit Smile jako B.Tears ,kloubouk dolu
soach
:D :D :D vina AT? promin sice AT pokulhává od posledních dob ale vina AT ze ty končíš rozhodně neni možná už nedělaj tolik akce a ne tak kreativní ale rozhodně se server nezhoršuje kvůli členům AT tak prosím tě až vyrosteš napiš něco rozumnýho

tu diskuzi bych chtěl vidět :D tam byli ti co maj Pban ne?


PS. v AT nejsem
angel1
Šípku, počkej si na gardu nových administrátorů a uvidíš, zda-li je to horší s AT nebo lepší. Zatím neházej flintu do žita...
Wellar
Facepalm *!* horší nesmysl jsme dnes neslyšet Prase
sipecek
Citace
@ngel napsal:

Šípku, počkej si na gardu nových administrátorů a uvidíš, zda-li je to horší s AT nebo lepší. Zatím neházej flintu do žita...
možná si počkám uvidim ...
Wellar-já jsem taky neviděl větší nesmysl nebrat do AT za to že je cholerik ...FU
soach-vim kdo je v AT a kdo ne,dál končim končim kvuli AT,ne kvuli jejich akcim,ale kvulo jjeich povahvě a u vetšiny chování.
Upravil/a sipecek dne 25.04.2013 16:52
Morrison321
To je blbosť, ak sa vieš správať, tak je jedno kto je v AT. Chápem, že nie všetci ti padli do oka, ale tak zamysli sa nadtým ako ťa AT može ovplyvniť v hraní. AT si robí svoju prácu a ty svoju, takže toto nedáva zmysel. Chyba je niekde inde..a klebiet je milíon, netreba všetkému čo počuješ veriť
Wellar
Citace
sipecek napsal:

Citace
@ngel napsal:

Šípku, počkej si na gardu nových administrátorů a uvidíš, zda-li je to horší s AT nebo lepší. Zatím neházej flintu do žita...
možná si počkám uvidim ...
Wellar-já jsem taky neviděl větší nesmysl nebrat do AT za to že je cholerik ...FU
Potřebujeme lidi kteří se umí chovat na úrovni a ne někoho kdo hned vypění a nadá hráči do.....
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13