Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Pochválte sa s PC
Rado
Citace
Anti napsal:

Rado skládal jsem ho skoro 3/4 roku zpět, ted bych dal taky lepší. Ta grafika je doted jedna ze 3 nejvýkonějších vůbec.


grafiku máš velmi dobrú :D ale som zástanca NVIDIE, ale radšej si kúpim grafiku ktorej výkon nebude prehnaný.
Anti
Zas jí mám na dlouho. Já Nvidie nemusím, strašně rychle se kazí, a nesedí si s amd procáky. A intel procáky taky nemám rád :D
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
TheMajo
Chcem sa spýtať či neviete o nejakej 3 gigovej grafike ak taká už vôbec je :D
Anti
Citace
TheMajo napsal:

Chcem sa spýtať či neviete o nejakej 3 gigovej grafike ak taká už vôbec je :D


Já mám 4gb, ale ne 3 asi není Facepalm
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Rado
3gb grafiky sú. Smile
Bravura
Mně stačila moje teď už vyhořelá sestava(vyhořela právě grafika a základní deska)

Proc: Intel Core i7 2600K přetaktováno na 3.8Ghz s funkcí TURBO až na 4.4 Ghz

RAM: Kingston Hyper-X kit 8GB RAM DDR3

Grafika: Sapphire Readon HD6990

Zákl. Deska: to už ani nevím :D

Právě AMD grafika nevydržela čtyřdenní nápor bez vypnutí PC a chlazení se přehřálo(klasický ventilátor co měl 12 heatpipes, komplet za 600kč) a od grafiky chytla i základní deska, no strašnej smrad jako by jste si pálili den vkuse chlupy na zadnici :D
Rado
Citace
Bravura napsal:

Mně stačila moje teď už vyhořelá sestava(vyhořela právě grafika a základní deska)

Proc: Intel Core i7 2600K přetaktováno na 3.8Ghz s funkcí TURBO až na 4.4 Ghz

RAM: Kingston Hyper-X kit 8GB RAM DDR3

Grafika: Sapphire Readon HD6990

Zákl. Deska: to už ani nevím :D

Právě AMD grafika nevydržela čtyřdenní nápor bez vypnutí PC a chlazení se přehřálo(klasický ventilátor co měl 12 heatpipes, komplet za 600kč) a od grafiky chytla i základní deska, no strašnej smrad jako by jste si pálili den vkuse chlupy na zadnici :D


Zdá sa že máš skúsenosti s pálením chlpou :D. Já s mojou Nvidiou problém nemám PC mám zapnutý NON-STOP bez režimu spánku a tepltoty sa držia na 32 stupňov.
Ripper_CZ
4 GB RAM DDR2
Dvoujádrový procesor 2.6666 MHZ AMD
Grafická karta Gigabite 1 gb


+ křeček který mě povzbudí jménem PAŠA
LukesCZ
Ten křeček ňuňu :D
Ripper_CZ
Ten křeček byl problém málem zdrhl zase za skříň a nemám nervy ho zas chytat celou noc :D
The_Creamcz
Líbí se mi sledovat jak dnes dost lidí jede vše jen na paměti a čísla ;) na co mi bude grafika co má využívá 4gb paměti, když to člověk nevyužije ? Blbost ! Na dnešní hry bohatě stačí 1gb, max 2gb... Odpolko nahodím ten svůj šrot :D
Ripper_CZ
Citace
Líbí se mi sledovat jak dnes dost lidí jede vše jen na paměti a čísla na co mi bude grafika co má využívá 4gb paměti, když to člověk nevyužije ? Blbost ! Na dnešní hry bohatě stačí 1gb, max 2gb... Odpolko nahodím ten svůj šrot.


JN též nevím :D
TheMajo
Aj mne sa zdá že sú lebo som videl jednu Nvidiu ktorá ju mala ale neviem či to nebol fake Sad
_Crazy_
Citace
TheMajo napsal:

Aj mne sa zdá že sú lebo som videl jednu Nvidiu ktorá ju mala ale neviem či to nebol fake Sad


zalozis si vlastní tema, tady to akorát spamujes, ty vlastně nic jiný ho neumis
TheMajo
Citace
_Crazy_ napsal:

Citace
TheMajo napsal:

Aj mne sa zdá že sú lebo som videl jednu Nvidiu ktorá ju mala ale neviem či to nebol fake Sad


zalozis si vlastní tema, tady to akorát spamujes, ty vlastně nic jiný ho neumis


ty prosímťa robíš to isté tak sa neozývaj.
Wellar
Citace
Franta95 napsal:

fajn, taky sem dám svůj PC :D
celej jsem ho sestavoval ze starejch nefunkčních PC, na novej prostě není :D a šlape jako hodinky, takže ho nepomlouvejte :D
deska: PC Chips M861G
procesor: AMD Athlon 64 3000+, 2GHz
RAM: 1GB, DDR, 333MHz
HDD: 250GB, ještě ATA 100
grafika: Nvidia GeForce 6600, 256MB
2x CD/DVD mechaniky: jedna přehrávač a ta černá je vypalovačka, ale je extrémně pomalá, rychlost zápisu - 4x :D
+ PCI zvuková karta(na desce nefunkční :D)
+ PCI karta s USB sloty(na desce nefunkční USB :D)
Case je z nějakýho starýho šrotu, ale hezčí než když jsem měl 80cm vysokou krabici :D
-až ho budu čistit, tak vám ho vyfotim i zevnitř :D

img.tpx.cz/uploads/11052013041.jpg
Hlavně, že to jede :D
Franta95
Wellare - Lepší než drátem do oka :D Rozjel jsem na tom i Burnout Paradise bez sekání a Mafii 1 zvládá na maximum :D Je to jak bych to řekl, vitální děda :D
Patazz
Když dostal limit za 80 tisíc, proč si to za tolik nesložit Smile
HeWhoMustNotBeNamed
Místo stolního jsem nakonec šel do ntb.
Hw info:
4 GB RAM
nVidia GeForce GT635M 2GB
Intel Core i5 2,6GHz - Turbo boost 3,5 GHz.

Zítra dám i foto. :D
Anti
Citace
The_Creamcz napsal:

Líbí se mi sledovat jak dnes dost lidí jede vše jen na paměti a čísla ;) na co mi bude grafika co má využívá 4gb paměti, když to člověk nevyužije ? Blbost ! Na dnešní hry bohatě stačí 1gb, max 2gb... Odpolko nahodím ten svůj šrot :D


Prý nevyužiju heh, nahodím tři monitory, na jednu hru, na druhý film na třetí skype a ejhle 2gb graika už by skončila. A paměti co nevyužiju? HDD mám 2tera + další 2.5tera na externích dischích zaplněných je 3.6tera tak mi tu nepiš, že tonevyužiju.
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
39 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16