Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rozhovor- Exie_/Orange
Mikull
Zdravím,
přináším Vám můj první rozhovor. Jako prvního hosta do rozhovoru jsem si vybral Pomeranče.

Já(Mikull): Dobře, tak začneme. Můžeš se nám na začátek představit?

Orange: Jmenují se Tomáš Pecha. Je mi 16 let. Bydlím v okresu Nový Jičín v městě Kopřivnici. Budu nastupovat na Střední Mendelovou školu obor Informační technologie. Mezi mé zájmy patří zejména sport,kterému se chci opět aktivně věnovat,poslouchání hudby a práce na počitači.

Já(Mikull): Takže Tomáši, můžeš nám sdělit jak si se vůbec na SuperPařbu dostal?

Orange: Bylo to v dobách 0.3a. Kdy jsem se jednoduše dozvěděl o multiplayerové platformě Grand Theft Auto:San Andreas. Do adresáře jsem napsal : GTA SA-MP servery a jako první mi vyjel odkaz na superparba.mzf.cz

Já(Mikull): Jaké byly tvé začátky na serveru?

Orange: Hru jsem ze začátku nechápal. Nevěděl jsem jaký je cíl v této platformě a jednoduše jsem si jezdil po městě. Jak jsem se dozvěděl,jak se píše do chatu,tak první hráč,co se mi ozval,byl hráč "niko",který byl ještě v té době hráč a dodal mi ty důležité informace,jak bych měl hrát. Po pár týdnu mě to z ničeho začalo omrzávat,nebo jsem to neměl s kým hrát. Citíl jsem takovou nudu na tom serveru,ale to se později změnilo a začal jsem aktivně hrát.

Já(Mikull): V čem se to změnilo? A co Tě na serveru tak chytilo, že jsi začal hrát aktivně?

Orange: Změnilo se to především v kolektivu těch hráčů na serveru a té vzdušné atmosféře. Chytilo mě to především,že jsme s různýma lidma začali dělat na serveru blbosti,nebo jsme neměli nic jiného na práci. Pravidelně jsem začal chodit na akce,které se na serveru objevovali a někdy i tu nějakou vyhrál,ale peníze jsem bohůžel neviděl,nebo jsem byl zabit. Poté jsem různě promíchaval zaměstnání a zakotvil jsem u Taxikáře,nebo vydělávát jsem bohůžel neuměl a to neumím doteď.

Já(Mikull): Přesuneme se tedy dál, v minulosti(snad 3/4 roku zpět) jsi byl administrátor, dalo Ti to něco?

Orange: Přece jenom dalo a to,že není nic zadarmo,nebo v té době jsem prostřídal hodně žádosti,ale nakonec mi vyšla ta 3 a do administračního týmu jsem se dostal. Když řeknu pravdu vůbec jsem nedoufal,že se tam dostanu,nebo jsem napsal admintest s pohýma 42bodama a to mě přesunulo do pozice nahradíka. Začátky byli takové,jako kdybych začínal na serveru poprvé. Přečíst si celý harmonogram trestání,pravidla administrátorů a další věci na které jsi bohůžel nepamatují. Věnoval jsem se chatu a dotazům,nebo nic jiného jsem neměl na práci,ale bohůžel jsem musel s administračního týmu odejít kvůli rodinným důvodum,které byli pro mě daleko důležitější,než post administrátora.

Já(Mikull): Nyní jsi se do admin teamu dostal znovu(mimochodem gratuluji), jaké jsou tvé první pocity?

Orange: Stejné jako minule nijak zvlášntí změna,přece se ocitňujeme ve virtuálním světě :D Tuto možnost mi dříve nabízell administrátor Czsk jestli nemám náhodou zájem zpět do administračního týmu a poté asi o 1 měsíc později mi napsal Pixel na Skype(včera) jestli nemám zájem o administrační post. Každopádně jsem příjmnul,nebo jako hráč nemám,co nabídnout a chtěl bych to na SP zapíchnout v administračním týmu.

Já(Mikull): Máš ještě nějáké další cíle, čeho chceš na SuperPařbě dosáhnout?

Orange: Každopádně ne. Přece je to jen hra a tady cíl podle mého názorů neexistuje. Jednoduše chceme zkusit v té hře něco nového,něco naročnějšího,co jako hráči dokázát nemůžeme,nebo je to nad naše pravomoci. Cíle máme jenom v reálném světě,kde chceme něčeho dosáhnout a kde jich máme opravdu hodně,ale ne všechny bohůžel splnit nedokážeme.

Já(Mikull): A když jsi to tady takhle naťukl, jaké máš cíle ve svém reálném životě?

Orange: Tak jednoznačně na prvním místě si založit svou vlastní rodinu a zabezpečit jí,jak jen to bude možné,ale také být zdravý. Poté si najít zaměstání,které mě uplatní a bude mě zejména bavit a další cíle o kterých ještě bohůžel nevím.

Já(Mikull): Jaký máš názor na stávající administárotry, popřípadě za co bys je pochváli, co bys jim vytknul?

Orange: Sestava administračního týmu nevypadá špatně,ikdyž hráči mají opačný názor z důvodu,že se tam dostavají hráči z nizkým věkem a v tomto argumentu se pletou,nebo tato generace už není zejména jen o věku. Za co bych je pochválil? Tak zejména za to,co pro ten server dělají. Vytvoření zábavy pro hráče na serveru,pomáhání nováčkům,kteří si neví s něčím rady. Co bych jím vytknul? No,jednu zmínku,jen přece mám. A to dotazy,na které se částěčně v dané chvílí neodpovída.

Já(Mikull): Tak to bude všechno Pomeranči, fakturu pošlu.

Orange: Měj se.
Upravil/a Czech_ dne 11.06.2020 11:23
mazednik
pěkné Smile. Vidím že jsi Žurnalista gratuluji... YES
THC_Lukas
ty si s Kopřivnice ? :D tojo :D:D Pomeranče znám dlouho výborný rozhovor!!
Dyname
Snad dobrý kolega, co se týče IT, tam si budeme rozumět určitě.

A mikullovi ještě jednou gratuluji k žurnálovi Smile
Julian
dobry rozhovor Smile :D :D nice foto orange :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
THC_Lukas
No přes kopec Valašské Meziříčí. :D v Kopřivnici jsem byl jednou na Jágr Teamu :D:D
Rado
je to dobré, aj keď ťa nemám rád mikullko Smile
wlcacek
Mikulle jeste si neposlal eura za toho zurnalistu a nepredplatil sis s kym muzes delat rozhovory:D Pomeranc byl za 950€ + 1150€ za zurnalistu. Takze sup s tim na ucet!!!!!


Jinak rozhovor moc peknySmile (ale ty € chybi pak by byla urco vetsi pochvalarofl)
Mikull
Citace
wlcacek napsal:

Mikulle jeste si neposlal eura za toho zurnalistu a nepredplatil sis s kym muzes delat rozhovory:D Pomeranc byl za 950€ + 1150€ za zurnalistu. Takze sup s tim na ucet!!!!!


Jinak rozhovor moc peknySmile (ale ty € chybi pak by byla urco vetsi pochvalarofl)


Já si to koupil od Pixela, dal jsem mu do trojky Ashoka + 1000euro :D
wlcacek
Citace
Mikull napsal:

Citace
wlcacek napsal:

Mikulle jeste si neposlal eura za toho zurnalistu a nepredplatil sis s kym muzes delat rozhovory:D Pomeranc byl za 950€ + 1150€ za zurnalistu. Takze sup s tim na ucet!!!!!


Jinak rozhovor moc peknySmile (ale ty € chybi pak by byla urco vetsi pochvalarofl)


Já si to koupil od Pixela, dal jsem mu do trojky Ashoka + 1000euro :D



Pockej jam mudam rofl
StiggCZ
Dobrej rozhovor :D
Ashok
Citace
Mikull napsal:

Citace
wlcacek napsal:

Mikulle jeste si neposlal eura za toho zurnalistu a nepredplatil sis s kym muzes delat rozhovory:D Pomeranc byl za 950€ + 1150€ za zurnalistu. Takze sup s tim na ucet!!!!!


Jinak rozhovor moc peknySmile (ale ty € chybi pak by byla urco vetsi pochvalarofl)


Já si to koupil od Pixela, dal jsem mu do trojky Ashoka + 1000euro :D


Že o tom nic nevím :D
Mimochodem, rozhovor moc pěkný :D
Deynor
Jak se může ptát na otázky, když pořád jen mlaská? čumím¨

Dobrý rozhovor migulíny. Palec nahoru
Bratek
Pěkný rozhovor :D
Ashok je pro Pixela dobrá volba :D Určitě si to užijou rofl

btw: Orange kam jdeš na IT ? :D Do jakého města na školu ? :D
wlcacek
Citace
Ashok28 napsal:

Citace
Mikull napsal:

Citace
wlcacek napsal:

Mikulle jeste si neposlal eura za toho zurnalistu a nepredplatil sis s kym muzes delat rozhovory:D Pomeranc byl za 950€ + 1150€ za zurnalistu. Takze sup s tim na ucet!!!!!


Jinak rozhovor moc peknySmile (ale ty € chybi pak by byla urco vetsi pochvalarofl)


Já si to koupil od Pixela, dal jsem mu do trojky Ashoka + 1000euro :D


Že o tom nic nevím :D
Mimochodem, rozhovor moc pěkný :D


Pixel dela prepadovky :D vsak se dockas:D
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasů
48%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasů
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
6 Hlasů
22%
Ne
3 Hlasů
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20