Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Aureho Vizitka
d0g_
Cau ty fetacik :D
Si velmi bohovy hrac, verim v teba a uznavam ta
Si v poho typek ktory mna takeho nooba zobral do gangu :D za co mu budem za celu moju existenciu na sp vdacny
nas najvacsi skiller sawnoch
prajem ti gl hf do realu aaj virtualu bracho
cs
yrn]d0g.
DangerRMV
Auri, co my jsme spolu zažili, to je na dva životy! Krocy nám fandil. Co jsme prožili za skvělé situace, například s krocym, s bývalým gang systémem apod. Mám tě velmi hluboko v srdci a oba dva se chápáme a nikdy se nepodrazíme. Zažil sem s stebou opravdu krásné chvíle, hlavně v 18th, ale to nikdo nemůže pochopit, protože tam nebyl a byl někde jinde u nějakých low gangách, tak jak to bývalo u těch méně zdatných na GR zvykem, tak byli jinde a nešli k nám, ne že nechtěli, ale protože co? Protože na to neměli a nikdy mít nebudou. Teď už je to všechno jinak... Moc tě mám rád a neboj, já nezapomínám. Hodně štěstí, auri.
aure
Chlapci dakujem ze ste si spomenuli na tu to 5 rokov staru vizitku
je pravda ze bola robena za casov starych
za dob kedy tu nefungovalo jak teraz danger . danger ja ta mam rad velmi kamo dufam ze niekedy ked uz cela superparba skonci a uz si nebudeme ani dlhe roky pisat ani nic. tak jedneho dna sa mi ozves alebo ja teba a dufam ze budes stale tak nabity energiou jak vzdy

lol noob remy lacroix

a dog kamo neni zaco ale ta to vizitka ti nepovie uz tolko pravdivych info jak niekedy
MightyDaniel_
Jednoduchá, přehledná vizitka Smile At se daří na SP. Smile
Ruda
Vizitka stejně na Auriska jak všecko. :-D Si šéfis Aurimile. :-D
Gameluner
Zdravím,

Ačkoliv se umíš chovat jako prase, často jsi byl hodně v pohodě, dokud jsem byl v gangu. Takže mi přijde slušný Ti popřát hodně štěstí. ;)

Zatím. Hi

//Edit:
Je od Tebe fakt pěkný, že tu píšeš něco o falešných komentářích těm, kteří Ti jen popřáli štěstí do života. No co, pak se divíme, že máme permu. Nemůžu
Můj komentář trvá, hodně štěstí. Smile

Upravil Gameluner dňa 07.08.2018 08:48
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
SEPARIS
borec ti napíše když maš pban hodně štěstí :DD
zorys
Frajer, hrdina, zachránce SP a hlavně náš vodní a lord. Aure navždy v naších srdíčkách.
#FREEAURE

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
aure
gameluner ten falosny koment si si mohol nechat kludne ho vymaz :D
a dakujem borci snad pospominate
Ejdam
SUPER CHALAN
som tucny kar
popi
fešáčik
MartiN
KRÁSNA VIZITKA
CHVALABOHU JE V SEKCII "nezabudnem" Xena lebo inak by to nemalo význam😁
aure
Martin nerob mi zleee
ale hned po rana si mi vycaril usmev dakujem hahahaha
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 17