Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Δ• Baseballova vizitka •Δ
Baseball
Citace
Tom14 napsal:

Hmm pěkná vizitka přečetl jsem si ji celou, tak ti přeji hodně úspěchu v tom hokeji a třeba budeš jednou i v AT. Tak GL Honzo rofl Pivo


Copak já nejsem v AT? Taky nejsem Honza Lol
Tom14
Já jsem si z tebe chtěl udělat srandu Jardo, občas by si mi mohl odepsat na skype když už ho máš že :D
Baseball
Jo tak, snažím se odepisovat jak to jde :D

//e

Tak už je to rok co Vás "šikanuju" z postu administrátora :D
Upravil/a Baseball dne 18.12.2016 18:13
Kurkuma
Nejhorší admin, zneužívač, bugger, cheater, špína SP, do AT si se prokouřil, vizitka nic moc, hráč ještě horší. Kappa

Ale ne :D Mám Tě rád, vizitka luxusní, ať už mluvím o nadpisech, nebo nebo o informacích, které tam jsou :D
Nejvíce se mi líbí toto:
Citace
img.tpx.cz/uploads/mojefunkcebaseballsssss.png
• Žurnalista •
16.11.2014 - 20.5.2016
Δ přijal Pixel Δ

• Třidič odpadu •
19.10.2015 - ??.??.????
Δ přijal DoMiNo Δ

• Administrátor - Moderátor •
17.12.2015 - 19.1.2016
Δ přijal Tumik Δ

• Administrátor - řadový •
19.1.2016 - ??.??.????
Δ povýšil Tumik Δ

• Správce Ztrát •
12.5.2015 - ??.??.????
Δ povýšil Tumik Δ

• Moderátor fóra •
10.9.2016 - ??.??.????
Δ přijal Detroit Δ

• Když bylo něco špatně, tak jsem Vás 250x upozornil •

Δ Když bylo něco s vaším chováním, tak jsem Vás 198x zatkl Δ

• Když bylo něco v chatu špatně, tak jsem Vás 1206x umlčel •

Δ Když jste se potřebovali, tak jsem vám 7570x odpověděl v dotazech Δ

• Když byl nějaký problém, tak jsem Vás 289x vyhodil ze serveru. •

Δ Když byl velký problém, tak jsem Vás 308x poslal na čas pryč. Δ

• Když jste dělali velké problémy, tak jsem Vás 25x poslal do BanListu. •

Δ Když jste se chovali dobře, tak jsem pro Vás udělal 231 akcí Δ


Líbí se mi forma napsání, například to "Přijal Pixel".

Ale tak máme i celkem shodné názory :D

img.tpx.cz/uploads/bandicam%202016-05-22%2020-25-53-666.jpg

Tak jeď další rok v AT, jako jedu já rok v Helper teamu :D
Baseball
Kurkumo díky za komentík :D
Upravil/a Baseball dne 12.01.2017 16:22
Arbys
A tak i ja ti sem neco napisu.. Zname se z gangu, kam jsem se vlastne dostal uplnou nahodou :D.. Strasne dobre se s tebou keca a i pres to, ze jsi celkem vytizeny vzdy odpovis.. Oba nesnadime jednu osobu :D
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Terulous
•Moc hezká vizitka
•Pohodovej Admin dá se stebou hrát psát a rozumně si popovídat
•Ať se daří na Sp i v Realnym životě a ať dosáhneš vic v Baseballu (Třeba Level Up u trenéra ;) Smile )
Baseball
Arabysi díky, jojo s tebou taky :D Ráno se dá ale kecat, to není skoro co dělat. Odpoledne to nedávám no.

Terulousi, díky a nápodobně.
Baseball
Statistiky za Březen a nová funkce (Hlavní administrátor webu - z toho vyplývá ukončení Moderátora fora, Porotce pUB WEB a třidič odpadu)
Baseball
Heh logika bublajícího bahna, "dal mi diss na vizitku, no jdu upravit svuj koment aby byl in" tak to ti tleskám, čau zbohem, hodně smůly.
xBack
Base neboj já ti tu dám normální komentík, chci ti pochváli vizitku je luxusní *Tu sem* a líbí se mi a hlavně screen s Phabezi a kdo je asi PhabezuV_PravniK ? ano já. Jinak doufám, že jsi pamatuješ jak jsme měli hasiče, chtělo by to zopakovat. Jinak hodně štěstí v životě, SP a v AT ať neděláš chybky :D
Kurkuma
Sorry, že ti to tu zaspamuju

Citace
Rich napsal:

Ahoj,
ešte raz tu napíšem keďže sa tu niečo zmenilo :D
Vizitka ma nezaujala,hodnotím ťa skôr neutrálne pretože mi vadí to ego up niekedy.Vela šťastia do života,budeš ho potrebovať.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Pokud by ego neměl, tak z něj mají všichni prdel.

Vizitku jsem komentoval už na postu Helpera a názor jsem nezměnil. A u tebe si to dovolím napsat. Tvé ego je pořád stejné. Jen ty s menším IQ si myslí, že roste (nic proti Rich).

Ps. Gratulace k hlavnímu na webu. Sorry za to, že jsem o tom mlel sra*ky. Už jen to, že jsi vrátil "Poslední články". Doufám, že tu budeš déle než Detroit :D
Zrušený účet
Pořád v tobě vidím stejného análokopa jako je teď Rich, jen o něco starší a to se nezmění ty časy, kdy jsi takový byl.

Ale na postu admina si odvádíš vpohodě práci, takže jen tak dál.
Pegasus
Admin maximálne v pohode Smile dá sa s tebou pokecať či už na SP alebo skypu. Dúfam že to v AT ešte dlho vydrží. GL na SP a v realu.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Baseball
xBacku, díky. Možná někdy až mě zase hasič chytí. :D

Kurkumo také doufám :D

Kikush no na názor má každý práva *DEVIL*

Same díky! Doufám že se udržím :D
Brendy
Takže Baseballe,

isto vieš, že sme mali kedysi konflikt ale tak hoďme to za hlavu a hrajme ďalej, je to predsa len hra, nie? Ako hráča ťa moc nepoznám ale ako admin odvádzaš prácu na jednotku. Dúfam, že budeš ešte dlho v AT a nech sa ti darí aj v hre aj v živote.

Dáme si jedno nee?
Gameluner
Taky sem prcnu komentář, je mi líto, žes skončil v AT. Ale, adminovals na jedničku, každý se na to kouká jinak, někdo říká, že zneužíváš, někdo, že ne. Já tvrdím, že jsi člověk, jež toho pro SP mnoho udělal. Na serveru jsi v pohodě, a vizitka vypadá úžasně! Přeji ti vše nejlepší do života, jak na SP, tak v reálu. *Dobrá práce*
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Baseball
Děkuji ti Gamelunere.

Celá vizitka proběhla aktualizací, jelikož byla veliká spousta neplatných údajů ;)
LSK
Zdravim Base,
si v pohode clovek, jeden z najlepsich z AT, ak nie najlepsi :D. Myslim ze sme si sadli, boli sme v paru firmach, trosku sme pokecali
Vizitka pekna, pekný vyber farieb aj štýlu
Good luck v reale aj na poste administratora na serveri
Kacka
Hezká vizitka, nemám s tebou problém jsme spolu ve firmě a přijdeš mi fajn Smile At se ti daří na SP a hlavně v reálu Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
9 Hlasů
22%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 29