Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Ondrah98 (Oslí úd) - vizitka
Ondrah98
Kacer díky, ale obnovovat tuhle rok neaktualizovanou věc si nemusel...

[R]iipp[Y] tys mě ale pobavil.... Hlavně, že sis na mě chtěl stěžovat, chtěl si mě vyhodit z AT, ale stížnost, co si mi slíbil, že bude večer jsem ještě neviděl. V životě jsem si s tebou "nekecal" a jediná konverzace byla, když si měl nějaký problém, co si neuměl slušně popsat a urážel si. Tak nevím, kde si přišel na to co si napsal. Ale chápu, je třeba mít příspěvky na webu a někde si viděl názor na mě od zkušených a starších hráčů, tak se k němu přidáš a budeš si myslet jak je všechno super. Facepalm
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
BrramBorrak
+vizitka pěkná
+Hráč/admin v pohodě
+odpovědi na dotazy

-žádné
Zawy
Pravidelný doplňovač sekce experti ze SP :D.
Vizitka pěkná. Jeden z nejlepších administrátorů. Jsem rád, že jsem Tě poznal.
ZaboS
Jeden z mých nejoblíbenějších administrátorů :D Občas se i spolu zasmějeme nad nějakým tím banem :D Jsem rád, že jsem se s tebou "udobřil" :D
Hodně štěstí v životě, na SP, atd. , však to znáš :D

S pozdravem
Tvůj milovaný žabáček :3
Primer
Vizitka sa mi lúbi aj tie nadpisy sú také jednoduché a to sa mi velmi páči.
Ako administrátor si robíš svoju prácu výborne,neviem prečo ťa každý kto dostane ban od teba osočuje,keď si robíš svoju prácu!
Vydrž tu dlho.
Prajem ti vela šťastia v živote aj na servery Smile
Ondrah98
Pořád to tu bude někdo obnovovat, tohle má být co nejvíc na konci schovaný, protože jsem nejhorší! *11*

Ale tak, když už jste sem napsali, tak díky. Jeden komentář sice vypadá jako recenze na nejmenovaném internetovém obchodě, ale tak co už no... :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
dpq7WImm8w
No, vzhledem k tomu, že díky mé a mikulášovo výchově jsi tam kde jsi, Ti tu vizitku označím tak, aby byla už vždy vpředu *DEVIL*
Abys neřekl, že pro Tebe nic nedělám rofl
Ondrah98
To ti teda pěkně děkuju... Hunter LOOL
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Prý hlavní ? :D WTF, to bude :D
Ne dělám si srandu, jsem rád, že jsi na této pozici ty, protože už hodně dlouho jsem tě tam chtěl vidět. Na tuhle práci se hodíš, jsi svědomitý :D Detro tě fajně zaučil :D :D tak doufám, že pod novým šéfisem se bude robit fajnově ! :D
CG i když nevím, jestli si to zrovna vyhrál :D děti dosáhnou i tak vysoko :D Těch se nikdy nezbavíš :D :D
Reggie_
Gratulka k nové pozici. Jsi dobrý! Seš rozumný admin, se kterým se dá i pokecat, nikdy jsem s Tebou neměl problém, a podle vizitky mi taky příjdeš jako fajn chlapík. "Doufám, že i nadále zůstaneš ten nejhorší a zlý." Kappa
Ať se daří, čest. Hi
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Ondrah98
Hm, mohl bych aspoň poděkovat co? :D Tak s měsíčním zpožděním, ale co, mám perfektní výmluvu, protože mám teď moc práce, takže nemám čas na kraviny, jako je vizitka a už vůbec ne asi tak 2 roky neaktualizovaná... :D

A opovažte se to někdo obnovovat zase... :D
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
ZaboS
Ach Ondrahu, sice už jsem to psal, ale mě se to líbí psát :D Ještě jednou gratuluji k hlavnímu :D Zase budeš mít o něco složitější virtuál život :D

A ano, jsem **** a chtěl jsem to zase obnovit LOOL
RuliiKkO
Věděl jsem že to dotahneš na hlavního, už když se hlasovalo o toho "dočasnýho" si byl potencionální kandidát, gratuluji ti k tomu postu a snad tam dlouho vydržiš. Vizitka pěkná, info dostačujicí no a tě bůh. Kráva
Si te metes conmigo, nos metemos nosotros contigo. Boss

Just enjoying life. Casual cs pleer, hockey enjoyer, f1 lover and also old man.
Tom14
Nejdřív jsem tě nesnášel pak si tě oblíbil, a překvapilo mě když jsem se dozvěděl že je Vojta tvůj brácha Smile
Ondrah98
Díky za komentáře. Dokonce jsem si to tu po 453 dnech aktualizoval!
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Sice komentář jsem ti zde zanechal už dříve, ale i tak se ti tu musím ještě vetřít.
Čím začít ? :D
Citácia
Vítám Vás u mé vizitky, u vizitky jednoho z nejnenáviděnějších administrátorů v historii Superpařby.

Tohle na úvod tvé vizitky bylo opravdu top. jazyk :D (Víme proč)
No každopádně děkuji za označení, protože to zrovna u tebe pro mě dostat znamená. jazyk
Vzhledem k tomu, že jsem tě měl šanci poznat o něco víc, než xx hráčů zde, tak vím co jsi zač a jsem hlavně rád, že jsem tě poznal.
Jsi super člověk, hodně si s tebou rozumím a myslím si, že vždy najdeme téma které se dá pořádně probrat a vždy se shodneme ať jde o cokoliv. Jsem rád, že si se dostal na post hlavního administrátora i když někteří hráči sp z toho měly značný stres a deprese. :D
Ale svou práci si tam odvádíš skvěle, tak samo si mě toho hodně na SP naučil.
Vždycky mi pomůžeš ať jde o cokoliv občas diss, ale takový ten přátelský, ale to musí být. :D Mohl bych tu psát do nekonečna tak to radši utnu :D
Prostě borec s velkým B, doufám že tu ještě dlouho vydržíš, protože s nikým si tak nepokecám a nepodissuji jak s tebou. jazyk :D
Tak ať se ti daří Ondro. king A bacha už ti šlapu na paty. :D I když pomalu, ale přece. :D
Ondrah98
Citácia
Tohle na úvod tvé vizitky bylo opravdu top. jazyk :D (Víme proč)
Musí to vypadat honosně, když je to o ničem... :D

Hm, nějak moc chvály, tolik jsem jí tady neslyšel ani ode všech, co se vtírali, protože chtěli do AT. Takže kámo uber, takhle rychle to nejde, musíš hezky pomalu. Ale však to znáš, už si to jednou dělal... Smile Sice nevím, co po mě chceš teď, ale předem říkám smůla. :D :D Každopádně je to samozřejmě jenom pravda, takže mě to ani tolik neoslovilo, abych ti vyhověl v tvých tajných přáních, kvůli kterým se mi vtíráš. Kappa

Dobře, možná radši vážně, aby to někdo nepochopil špatně. I když co je mi po tom...? :D Díky za komentář a jsem rád, že aspoň někdo chápe moje záměry a smýšlení. Každopádně si nemysli, že fenomén nenávisti "ondrah" překonáš.

king
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Citácia
Hm, nějak moc chvály, tolik jsem jí tady neslyšel ani ode všech, co se vtírali, protože chtěli do AT. Takže kámo uber, takhle rychle to nejde, musíš hezky pomalu. Ale však to znáš, už si to jednou dělal... Smile Sice nevím, co po mě chceš teď, ale předem říkám smůla. :D :D Každopádně je to samozřejmě jenom pravda, takže mě to ani tolik neoslovilo, abych ti vyhověl v tvých tajných přáních, kvůli kterým se mi vtíráš. Kappa

Ani nešlo čekat něco normálního než tohle. :D :D
Ale tak co. :D
Hlavní je že víme jak to doopravdy je. :D
A na efekt to vypadá opravdu dobře, ty (Profi Disser)king
Když ti to nestačí takhle, tak tě příště podissuji taky. (Preventivně) :D
Jinak nemáš zač i když trošku asi jo, ale tak jen trošku z 98%... :D :D
Citácia
Každopádně si nemysli, že fenomén nenávisti "ondrah" překonáš.

Tohle je opravdu složité, ale snažit se budu i dál. :D
Ondrah98
Citácia
Jinak nemáš zač i když trošku asi jo, ale tak jen trošku z 98%... :D :D


Lepší neděkovat za něco, co si poděkování zaslouží z 98%, než se řadit k jisté skupině 4%... *udiveny*
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Nedělej zase chytrého. Na hlavu
Dobře víme, že poděkovat je slušnost, takže tichučko a žádné skoro teorie velkého třesku tady. king
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasov
42%
PC Poradna
4 Hlasov
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18