Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fantasy - Vizitka
Pandy
Citace
Let smrti by Fantasy byl beztak nejlepší. TOP Pilot <------


O tom žádná, jen jsem nechtěla chválit moc nahlas, aby Ti nenarostlo EGO :D Ale jo Řidič jsi sice na dvě věci (ehm zase naše další společná věc), ale pilot na 1* , jeden z mála co se vrací na letiště a nenechá se getovat *Dobrá práce*
UniCorN
Zdar kámo vizitka pěkná a nejvíce mě zaujal tvůj věk a datum narozeni. Já se narodil 5.10.1998 jsi o rok starší ale jinak stejnej den pěkně na serveru jsem tě viděl. Nemám s tebou problém jsi v pohodě týpek užívej života jak na SP tak v reálném životě.
MembeR
Dneska se mi stali 3 věci...

1. Probudil jsem se
2. Viděl jsem dobrou vizitku
3. Šel jsem na SP

Ale stalo se to v pořadí 3,2,1... nee jen sranduju :D

Vizitka suprová, dozvěděl jsem se o tobě nové věci na které bych se tě nezeptal nebo protože je to prostě neslušné. Smile Správně
Fantasy
Member, z těch čísel se mi zamotala hlava, ale díky že se ti líbí, pane kolego z Ruské Mafie :D

Smexy, Tak hlavně že sem starší :D Ale díky že se ti líbí vizitka a i ty si užívej života Smile
Pink
Čau fantasy. :D

Jelikož jsi mi taky okomentoval vizitku, tak jsem se rozhodl, že ti ji taky okomentuju. :D

No co napsat.. máme oba stejnej vkus jak na seriály tak na hudbu, což je super.. někdy o tom popíšeme až bude čas.. :D :D

Jinak na serveru se sem tam bavíme a někdy jsme pokecali i na tsku, takže mi přijdeš v pohod týpek se kterým se dá pokecat. :D

Tak hodně štěstí na postu Moderátora a celkově na superpařbě a real lifu. :D
Conway
Super hráč,pomáhal mi vždy s Levelom,odpovedal na otázky jeden s oblúbených hráčov na SP :-D
Dobrý hráč ale keď dostane do rúk Huntera tak *JSEM FAKT NAŠTVANÝ* :-D GL na SP aj v Real živote.
i.imgur.com/WHTT459.gif
Barty
Jsi v pohodě hráč, neděláš problémy Smile
Jsi na postu moderátora a já pevně věřím že se dostaneš i na řadového administrátora Smile
Vizitka je v pohodě, akorát je škoda že nemáš nějaké nadpisy. Možná by to pak bylo hezčí ale jinak obsahově vizitka dostačující Smile
Hodně štěstí do života a i teď na SP ;)
CumShot
Jsi bezproblémovej hráč a moderátor, pár slov jsme spolu prohodili, první dojem jsi udělal dobrý :D
Vizitka účel splnila. Možná tam jen dat nějaké jednoduché a hezké nadpisy a bude to vypadat dobře.

Hodně štěstí jak v reálném životě, tak na SP.
Fantasy
Pink, Díky moc vážím si toho Smile

Abinex, Díky no ale i ty si mi na oplátku pomáhal, když sem potřeboval a toho si cením jazyk Dík že sem u tebe oblíbený, i já tě mám celkem rád #NoHomo. A to stím Hunterem, no když už sem dal ten maximální level, tak sem si ho chtěl zase po dlouhé době vyzkoušet a zrovna sem narazil tebe. Kytka pro tebe

Ahoj Barty, My dva se ještě moc neznáme, ale to se může třeba i změnit, problém s tebou vůbec žádný nemám a přijdeš mi v pohodě Smile Jinak díky že mi věříš, že bych to mohl dotáhnout i na toho řadového administrátora, toho si cením od tebe. Nadpisy možná časem doplním, kdo ví. Jinak i tobě přeju hodně štěstí do života, tak i na SuperPařbě.

Pattik, I ty mi přijdeš bezproblémovej, tak snad se to nezmění. A na nadpisy sem moc línej teď, možná časem dodám :D I tobě hodně štěstí v Real Lifu i na SP Smile
Tom14
Ahoj Fantasy, koukám že na sp si už také dlouho a pro mě až doposud neznámý hráč až do dob vstupu na moderátora. Ani podle tohoto http://superparba.eu/forum/viewthread...d_id=33971 mi tvůj nick nic neříká ale odvádíš skvělou práci na postu. Jediné co mi na tobě nesedí je komentování topiku o tom jak se tam boduje ATčko. Nevím jestli ty hlasy (negativní) mají ten záměr jaký si myslím nebo ti jen ten člověk nesedí :D. No ale určitě přeji GL jak v RL tak i zde na SP. Peckaaaa
Fantasy
Nazdar Tome! :D Už to nějakou dobu bude, co tu hraju to ano a podobných takových starších topiků, za které nejsem moc rád tu je více, ale člověk se mění ;) A to bodování nenene, to je jen taková sranda, proti nikomu nic nemám. Jinak tobě taky přeju hodně štěstí v RL a na SP Smile
Mordis
Admine Fantastický! to má být vizitka?!
Samozřejmě sranduju :D
Takže kolego, vizitka se dobře čte, všechno pěkně rozdělené, dokonce i barevně, barviček na můj vkus víc než je zdrávo, ale neškodí to Good job!
Vizitka obsahuje základní věci, co potřebuju vědět se v ní dočtu, takže i obsahově YES
Skvělý avatar, kdyby jsi si ho dal později taky by to nevadilo, už jsi jako nákupáky se stromečkem před budovou v září Na holou LOOL
Já myslím že si rozumíme, ještě jednou ti moc gratuluji za post administrátora, zasloužil jsi si ho, nepodělej si to Smile
Pohodový člověk s mozkem, takže věřím že pro AT budeš přínosem.
No co víc dodat, snad jen hodně štěstí jak na SP tak v reálu a brzy na serveru Hi

PS: Někdy bys mohl napsat sám od sebe Relax

//Přesouvám k nám *Dobrá práce*
Upravil/a Mordis dne 14.11.2017 14:00
Fantasy
Mordisku! :D Já ti samozřejmě děkuju za komentář k mé vizitce, sem rád že si jí přečetl a nenudil se u ní :D Co se týče barev, tak mám barvy rád, proto jich je tam tak moc no, někomu se to může líbit a někomu zase ne. A stím Avatarem se neboj, mám ještě jinej kterej si tu později dám. Sice jsme ještě neměli čas si nějak hodně popsat ale já si taky myslím, že si rozumíme a přijdeš mi v pohodě, žádnej problém s tebou nemám takže cajk a dík že si myslíš že sem si toho admina zasloužil a taky se budu snažit, dělat vše pro to aby to byla taky pravda Smile A nakonec přeju i tobě hodně štěstí v reálném životě tak i v tom na SP Hi
Rich
Čau,
Chválim vizitku pekná
Si v pohode hráč,snáď si niekedy prehodíš účet na lolku a zahráme niekedy Smile
Prajem vela šťastia v Admin Teame a hlavne v živote.
Reggie_
Čus, vítej oficiálně v týmu, snad se ti u nás zalíbí a bude dařit. :D Vizitka pěkná, k tobě taky nic nemám, ale mohl by sis vrátit zpátky ten svůj plážový skin, ať se můžeme opalovat společně. Pláču
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Panther
Vítam ťa v AT kolego Smile

Som rád, že si sa ku nám dostal, pretože si to vážne zaslúžiš, tak verím, že budeš vo svojej skvelej práci pokračovať aj naďalej ..

Vychádzame spolu super a nevidím dôvod, prečo by tomu tak nemalo byť aj naďalej .. drž sa a vieš, že sa na mňa môžeš hocikedy obrátiť !

Vizitka super Smile
Pandy
Jsem ráda, že jsi se dostal výš a nelituju toho, že jsem Tě navrhla.
Snad nic nepoděláš :D

Každopádně 1 věc u Tebe je veliké + a to je ta, že když jsi na serveru, tak se nebojím, že by práce stála, když třeba zrovna dělám akci a tak to má být. Což o některých říct nemohu.

Každopádně někdy je třeba se krotit, ale nikdo není svatej. Vítej mezi námi oficiálně Smile
VTEC
co už je atmyn? tak nakul r a c e!!!!!!!!!
Barty
Fantasy, jsem velice rád že si se dostal na post Administrátora. Já ti říkal že to zvládneš protože plníš to co máš. Dokážeš bez problému poradit hráčům, rychle reaguješ na hlášení.
Jelikož můžu vyhrávat akce tak se těším až začneš pořádat heheheee

Přeju ti na postu mnoho úspěchů, štěstí a hlavně spokojenost. Nechť se daří Smile
Fantasy
Rich, Díky za komentář a LoLko účet nepřehodím, ani už to moc nehraju nemám na to LoLko už moc čas :/ každopádně to samé přeju i tobě, ať se ti daří na SP tak i real life Smile

Reggie_, Díky zatím se mi u vás velice líbí, vše na jedničku Smile A skin sem si změnil protože začíná zima! Takže žádné opalování :D

Panther, Vážím si toho že mohu být součástí AT a snad vás nějak nezklamu to bych nerad :D Jinak proti tobě nic nemám, si v pohodě týpek je s tebou i sranda, občas :D A určitě tě ještě zasypu spoustou otázek to se neboj, jen doufám že to ustojíš, když na to dojde :D

Wery, Ještě aby si toho litovala ale ne sranda, tak snad nic nepodělám :D Ale zase tak mě nechval, aby si mě nepřechválila.. ale jako jo snažím se :D A vím že se občas chovám jak kus vola, ale vím čeho je moc a kdy přestat si myslím.

VTEC, Můj první race už byl celkem hodněkrát v poslední době a tak začnu pracovat na dalších závodech, snad se nějakého zúčastníš a povíš mi jak se ti líbíl :D

Barty, díky a jinak už sem párkrát dal svůj první race tak snad si ho někdy zajedeš i ty a řekneš mi co si o něm myslíš :D A i tobě přeju jen to nejlepší Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14