Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| Vizitka Nosferatu | Edit: [1.11.22]
Nosferatu
Ahoj Dane,
děkuji ti za pěkný komentář. Smile
Každopádně to přátelství je tam pořád, problém je ten, že na serveru mám ve finále strašně málo času si povídat a když už se najde, tak je to zázrak, protože opravdu se tam nezastavím a potom to tak vypadá. Každopádně se nic nevytrácí, vždycky se dá nějak jinak komunikovat, třeba na skypu, přece jen tam dokážu odepsat, vzhledem k tomu, že mimo server se to dá ještě kočírovat. Smile
Každopádně naší spolupráce nemusí být konec, uvidíme co přinese další období a další Éra SP.
Ještě jednou děkuji.
L4GZ
Ahoj, vizitku jsem si prohlížel několikrát :D pěkně graficky zpracovaná, obsahově taky dobrá :D jako hl admin si v pohodě :D máš pochopení, však víme :D a jako hráč na pokec taky v poho, někdy zajdem na to pivo :D
Nosferatu
O děkuji a to pivo, to by šlo :D :D
Gameluner
Nevím, proč píšu až ted...
Ale vizitku máš úžasnou.
Četl jsem ji asi 15x protože se mi hodně líbí ty barvy, a celkově zpracování.
V AT jsi neskutečně v pohodě.
Jinak máš i hodně hezký profilový obrázek.
Jsem rád že v AT jsi hlavní zrovna ty a ne někdo jiný.
Doufám, že tam dlouho vydržíš.
Jako hráče jsem tě nepoznal vůbec.
Myslím však, žes mohl být v pohodě i tehdy.
Spolu s Fifou tvoříte super tým, jež se vzájemně doplňuje.
Tak a ted to shrnu.
V pohodě - Správně
Hezká vizitka - Správně
Dobrý admin - Správně
Boss - Správně

To je vše, je to můj nejdelší komentář, tak snad se líbil :D
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Nosferatu
Ahoj,
určitě tohle potěší a vážím si tvého názoru.
Děkuji ti velmi pěkně. Smile
NIGHTMARE
:D Našiel som tvoju vizitku síce po dosť slušne dobe :D, ale fakt zaujmavé a za tu hudbu máš vkus ! :D. Moc ťa nepoznám ale táto vizitka je fakt topka. PS: Hail Satan. Jojo
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Nosferatu
Děkuji ti za pozitivní komentář, ten se vždycky hodí do sbírky. Smile
A ta hudba, přece někdo v dnešní době musí ještě zastávat pořádnou muziku. :D :D
DaJaS_
Velmi dobře a kvalintě jak obsahově, tak graficky zpravovaná vizitka, radost na tohle koukat a pročítat.
Super Hlavní administrátor, kolega, "šéf" :D
Pokračuj v tom co děláš.
A my taky můžeme někdy zajít na to pivo :D
dpq7WImm8w
Ty Legendo *REKONSTRUKCE* kdy už přijde ten tvůj slavný a dlouho slibovaný útěk, nebo si tyhle výhrůžky používal jenom u mě Nemůžu
Nosferatu
Dajo díky, třeba někdy zajdeme.


Detro, ty mi něco říkej ty ''legendo'' a nejsou to výhrůžky, jen se to vždy nějak dalo dohromady.
Kacka
Nosfeee je s tebou sranda, admin si skvělý hráč to saméSmile Mimochodem pěkná vizitka!Smile At se ti daří Smile
Nosferatu
Děkuji za komentář. Smile
Skylake
Ahoj hrabě, :D
dlouho tu nebyl žádný komentář, tak to tu trochu oživím. Vizitka je skvělá, ten výběr barev zajímavý, ale je to pěkné. Smile Jako hl. administrátor odvádíš skvělou práci. Vždy se na tebe obrátím s něčím více sofistikovaným, ale vždy si s tím poradíš a rád pomůžeš, za to Ti děkuji. Na serveru se teď poslední dobou zdržuješ v pozdních hodinách, takže Tě moc nevídám, což mě trochu mrzí, ale třeba se tam někdy potkáme na delší dobu. Smile Přeji Ti hodně štěstí do života a na SP.

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
Nosferatu
Ahoj a děkuji za pěkný komentář. Smile
Lidem kteří si toho umí vážit a dokáží se chovat vždy velice rád pomohu.
Co se týče té aktivity, tak to bohužel jinak momentálně nejde, protože toho mám trošku víc.
Tak ještě jednou děkuji.
DangerRMV
Klobouk dolů předtím "slohem" co máš napsaný ve vizitce. Píšeš ve všem pravdu a stímto názorem absolutně souhlasím. Za tohle si u mě stoupnul ještě výš, než kdy předtím. Jsi frajer se skvělým názorem.
Nosferatu
Tak Ti děkuji za komentář, ale to je psáno snad v roce raz dva tři.
Ale zase palec nahoru pro tebe, když si to dočetl až do konce.
Ondrah98
Tak už jsme zase jednou na stejné pozici, co se SP týče. Skončil jeden z mých "žáků", respektive člověk, kterýmu jsem věřil a se kterým jsem si perfektně rozuměl. Takže bych to viděl na velkou oslavu v řadách, které popisuje tvůj úvodní text... Jsi opravdu jeden z mála lidí, u kterých věřím tomu, že i kdybych je poznal osobně, tak nebudu zklamán, takový tu napočítám na prstech jedné ruky, a to by mi nějaký prst možná mohl ještě upadnout. Tak jenom ještě jednou díky za všechno, co jsme tady "prožili", a co jsi pro mě udělal. Na oplátku doufám, že mě pořádně nenávidíš za to, že jsi tu možná i díky mě strávil docela dost svýho drahocennýho času. A na závěr něco, co nesnáším: popřeju ti hodně úspěchů hlavně v životě, protože u tebe jsem si jistej, že to pro tebe bude snad něco znamenat, byť je to víceméně k ničemu, ale snad to má větší hodnotu než komentář
Citace
hezka vizitka, at se ti dari, cs


Díky
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
Nosferatu
Citace
Ondrah98 napsal:

Tak už jsme zase jednou na stejné pozici, co se SP týče. Skončil jeden z mých "žáků", respektive člověk, kterýmu jsem věřil a se kterým jsem si perfektně rozuměl. Takže bych to viděl na velkou oslavu v řadách, které popisuje tvůj úvodní text... Jsi opravdu jeden z mála lidí, u kterých věřím tomu, že i kdybych je poznal osobně, tak nebudu zklamán, takový tu napočítám na prstech jedné ruky, a to by mi nějaký prst možná mohl ještě upadnout. Tak jenom ještě jednou díky za všechno, co jsme tady "prožili", a co jsi pro mě udělal. Na oplátku doufám, že mě pořádně nenávidíš za to, že jsi tu možná i díky mě strávil docela dost svýho drahocennýho času. A na závěr něco, co nesnáším: popřeju ti hodně úspěchů hlavně v životě, protože u tebe jsem si jistej, že to pro tebe bude snad něco znamenat, byť je to víceméně k ničemu, ale snad to má větší hodnotu než komentář
Citace
hezka vizitka, at se ti dari, cs


Díky


To si piš, že to něco znamená. Vím jaký máš postoj ke komentování vizitek a podobně. A cením si toho, že jsi se tady takhle vyjádřil. Smile
Každopádně je to oboustranné.
Také jsi jeden z mála u kterého by mi nevadilo ho poznat osobně.
Vždycky jsme si rozuměli a hodně si mi tehdy pomáhal a také díky tobě jsem se taky toho postu takhle chytil.
Za to ti v tomhle směru musím prostě poděkovat i když jde jenom o bezvýznamnou hru, která je v životě úplně k ničemu, ale i tak.
Prostě jsi na pohodu a vždy si máme o čem pokecat. :D
Tak ať se ti taky daří chlape.
evry
Hoj Nosfe už je to nějaký pátek co jsem ti komentoval vizitku a bylo to prakticky při vstupu do AT.

Takže,kde bych začal,protože jsi si ani ten odchod nenapsal.Chci poděkovat za vše s čím jsi mi jako hlavní pomohl i když jsi to se mnou a mojím chováním občas měl hodně těžký,ale vždy jsi to přetrpěl a pomohl jsi mi atd.

Jako kolega mi určitě budeš chybět,protože jsi toho určitě udělal hodně.Doufám,že ještě někdy pokecáme třeba i na tom pivku už to není daleko.:D

Ale každopádně jsem rád,že jsem měl čest tě poznat.BTW ještě ti dlužím 5mg tak si o ně napiš na serveru.:D

No každopádně ať se ti daří a příště si napiš aspoň ten odchod i když jsme o tom věděli. :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21351

i.imgur.com/WHTT459.gif
Nosferatu
Ahoj evry,
rozhodně nemáš zač a i když jsi občas kraviny dělal, tak to nebylo nic proti jiným expertům, kteří byly v tomhle horší. Ty jsi vždy jen vyhrožoval dřív než se něco dělo. :D Určitě pokecáme, vždyť jsem odešel jen z AT. Na SAP si určitě občas skočím, když mi to čas dovolí, takže toho se neboj a třeba někdy i to pivo. :D
Příště žádný odchod psát nebudu, protože se neplánuje žádný návrat. Každopádně jsem ho nepsal z mnoha důvodu. Přišlo mi to zbytečné, protože by mě těm někteří přemlouvali atd a to jsem fakt nechtěl, protože já už byl pevně rozhodnut.
Takže ještě jednou díky a ať se ti taky daří. A těch 5 mega si nech jako vzpomínku. :D
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
6 Hlasů
7%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14