Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
· Marshall. · vyhaslá hvězdička ·
Mayo
Vizitka sa dá, 2farbená takže cajk. Múdry,bez konfliktný hráč.Správanie máš na velkej úrovniGood job!.Nech sa Ti darí na SP aj v realnom živote, na sp nech získaš späť svojich 450,000,000$(ja Ti v tom pomáham SmileSmile).
Neophyte
Dobrý hráč, dobrý spolužák :D ... Vizitka lehká, což je někdy i krásné a u tebe to i ten účel i krásu splnilo... Jsi pohodový kluk, který se nebojí podat svůj názor ve skvělém podání což se mi na tobě i líbí. Tak snad tento rok nebudou po třídě lítat kuličky a strefovat někoho do hlavy :D :D Jen ať se ti dále daří ;)
MRSHLL
Díky moc kluci za pěkná a zároveň všeho schrnující slova :D Nevím ani co dál řict *11*
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
r3pl1kat0r
Nojo, Kuba. Na serveru pohodář jinde taky. Pěkná vizitka :**
MRSHLL
Díky Repli, takový pohodář co nás nechá zabít, když se vybouráme a jen řekne: " Ups, se stane. " :D :*
Upravil/a MRSHLL dne 28.11.2015 15:39
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
WardaR_
Závislej na zpěvu jo ? :D To znám :D
V pohodě hráč, top prostitutka na /LV :D
Vizitka pěkně vybarvená Smile
Reggie_
Vizitka fajn, hráč v pohodě, nikdy jsem s tebou neměl problémy. Smile Tak ať se daří. ;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
MRSHLL
Citace
Wardar napsal:

Závislej na zpěvu jo ? :D To znám :D
V pohodě hráč, top prostitutka na /LV :D
Vizitka pěkně vybarvená Smile


Závislej na zpěvu určitě :D Na warpu jsem ze 70% času hraní a díky za pochvalu k vizitce :* Tobě samozřejmě tak Reggie heheheee
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
MRSHLL
/Nyní trochu poupravená vizitka Dám ti pusu Doufám, že se v komínku objeví i další pařmeni/pařwomanky LOOL
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
MaTy
Kubo.. Ještě 1koment ti sem vetřu :D. Hráč jsi nejlepší.. Moje prostitutkaPusa :D jsem poctěn, že jsem na prvním místě v nezapomenutelných.. Vážím si toho (: :*. Vizitka je suprová a já nemam co vytknout. Bezproblémový hráč.. Zůstaň jim ať tě to nezmění. (: Hodně štěstí.
PS: Proč mě máš v podpise :D čumím
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Primer
Vizitka s mi velmi páči kolega z "FLYING MAFIE" :D.
Prajem ti vela šťastia v živote aj na SP Smile
PatoMRZK
Ahoj , vídával jsem tě na warpu LV jako šlapku co nabízí nekalosti :D :D.
Potom jsem tě lépe poznal v Gangu FLYING MAFIA :D ;) a nelituju toho.
NA serveru jsi pohodový hráč ;)
MRSHLL
Citace
_MaTy_ napsal:

Kubo.. Ještě 1koment ti sem vetřu :D. Hráč jsi nejlepší.. Moje prostitutkaPusa :D jsem poctěn, že jsem na prvním místě v nezapomenutelných.. Vážím si toho (: :*. Vizitka je suprová a já nemam co vytknout. Bezproblémový hráč.. Zůstaň jim ať tě to nezmění. (: Hodně štěstí.
PS: Proč mě máš v podpise :D čumím


Díky Matýsku. No v popísku tě mám, abych nikdy na tebe nezapoměl, protože s tebou na SP se užilo kopce švandy a bez tebe je zase server o nějakou tu část chudší. Každopádně budu stále vzpomínat na ty naše povedené akce, včetně admin akce, jako jsou například Tuzing Srazy a tvůj krásný starý modrý(nebo fialový) Remington. Ještě jednou ti přeju hodně štěstí do života. /Kuba16oo alá "Prostitutka SP" Na holou

Prdonne, taky ti děkuju a přeju štěstíčka do života i na SP.. Ty víkendová rána, kdy je na serveru málo lidí miluju. Takový klid, jen ty si svištíš se svý Cheetem na warpu. :D

Kačére, Donálde! Já taky nelituju toho, že jsem tě poznal. Takových dobrý teroristů na serveru jako jsi ty už je velice málo. A nelituju toho, že trávím čas sledování videí s tebou a Frenkiem. Hodně štěstí přeju vám oboum. Smile
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Mayo
Čau minecrafťák Kappa. Vizitka ujde, ale skús to nejak upraviť :D
Stále s tebou mám nejaké dlhy :D:D
Si fajn človek YES.
MRSHLL
Mayo, díky za radu, ale nezměním. Mě se nemám rád moc ujeté vizitky. :D

Snad ty dluhy brzo přejdou.
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Dreamys
Ahoj, seš velký pohodář, tak to má být Smile
Dá se s tebou luxusně pokecat, a chováš se k lidem hezky ;)
Tak tu s náma ještě nějakou tu dobu vydrž !
GL v reálném i ve virtuálním životě, jo a Veselé Vánoce ! Smile
MRSHLL
Díky "Daníék" :D A taky [bcolor=#0033cc]šťastné[/bcolor] a [bcolor=#ff0000]veselé[/bcolor] Zima
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Feston
Pekna vizitka, hoci na serveri sme sa moc este nevideli :D
MRSHLL
Díky Festone, jasně že viděli jazyk
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Zrušený účet
Ahoj Kubo, tebe si pamatuji jako štětku. Nevím jestli ji stále děláš, jelikož tam moc často nechodím. Sem tam jsme prohodili pár slov, ale to většinou "Ahoj" "Jak se máš ?" "Co život ?" a to bylo všechno. Vizitka se mi celkem líbí. Přeju Ti hodně štěstí do toho herního i virtuálního světa. Jsi fajn. Smile
PS: Ten podpisek spíš ta část Ten, kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno. je docela pravidvá na mě.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
10 Hlasů
16%
Ne
8 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
7 Hlasů
11%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 11