Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
· Marshall. · vyhaslá hvězdička ·
_Shine_
Borec, takhle se s tou vizitkou crcat muselo dát asi hodně práce, takže Mission Passed + REP ++++. Jako člověk na serveru seš v pohodě, jsi u mě ve firmě, nejsou s tebou problémy, taky přeju GL do života i na SP. Smile
MRSHLL
Dyk, šéfe. Vizitku postupně upravuju, takže se moc nenadřu. Ale stejně podle mě nebude nikdy dokonalá. Chce to najít ten správný námět, pro zkrášlení. Ale díky za pochvalu!
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
TripS
AAA čau Kubiku po dlouhe době sme se zase viděli na SP náše šlapka až na dosmrti hráč si vpohodě taky se zname par let gl hf do real a ve hře min se prodavej za penize Pusa
MRSHLL
Tripsíku, dyk more guma! To víš, jednou šlapka, navždy šlapka. A neboj, moje taxa bude vždy vysoká, vesta kvalitní, RP velké a HIV pozitivní. Dám ti pusu
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Detektor
Cau kozatice, si pohodovy hrac, co ma porad neco proti memu nicku Sad neva :D doufam ze do budoucna zlevnis, preci jen ted je EET ;) at se dari melounku
MaTy
Citácia
nechvalně známému nadrženci MaTýskovi.

Wrrr :D Kubíku, vizitka super, ale co víc je super než vizitka si ty sám. Smile pohodový hráč co je pro každou srandu, stejně tak naše psaní po půlnoci, kde se to zvrhlo většinou.. :D pomlčíme. Buď takový jaký si a měj se hezky, užívej života. Pac a pusu přeje Třešnička aka MaTy 💞
Ps: děkuji za označení! Moc si toho važím.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
MRSHLL
Zoubku, díkec. Z tvýho jména si budu dělat prdel pořád. A nebo, cena se nesníží, jsou těžký časy :D

Maty, si piš, že budu stejný vojelkoště! :D A až na to přijde, po nocích budeme zase humidovat, jako tehdá. :D
Upravil MRSHLL dňa 12.07.2017 12:07
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
POZITRON
ale hovno ja bych si myslel že maš tak 20 :-D a tam take 16 xd jseš ale celkem sympaťák, a je fajn že mě odepisuješ na moje cancery v chatu toho si cenním :-D měj se fajn a ať ti tvuj elan vydrži i s takovou komunitou :-D
MRSHLL
Tož díky, Honzíku. :D Většinou jsem na serveru vyčnívající díky inzerátům...ale teď se můžu angažovat i do jiných míst Nemůžu
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Gameluner
Týjo, úžasná vizitka! Graficky hezce zpracovaná, a podpis je super. (Miluju seriál Doctor who :D) Ty jsi fajn hráč. Jinak ať se daří, měj se. *Dobrá práce*
Upravil Gameluner dňa 19.11.2019 16:32
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
MRSHLL
Díky, na té vizuální kvalitě průběžně pracuji už 3 roky, takže se to trošku vylepšilo. Taky ti přeju, ať se ti daří. Smile

EDIT: Doplnění o další "důležité info"
Upravil MRSHLL dňa 05.09.2017 12:54
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Dreamys
Je šílený že mě máš ještě pořád napsanýho mezi hráčema na který nezapomeneš, vzpomínám na ty časy ve Flying mafii atp., nikdy bych nečekal že si na mě ještě někdo vzpomene a napíše si mě dokonce i do vizitky, hrozně potěšilo.. každopádně jsi byl úžasný hráč a doufám a zárověn věřím že furt jsi a nezměnil jsi se.
Měj se dobře, hodně štěstí

//Pro tebe ještě furt "danik"
OndraS1
Zduř, divím se vůbec, že jsem ti ještě nekomentl vizitku, osobně jsem myslel že jsem ti jí už dávno komentoval :D Asi nePromiň Ale jinak jsi pohodovej klučina znám tě už dlouho, tak hodně lásky ty žide a měj se zlatko wcs Pivo
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
MRSHLL
Daníku, díky...furt si myslím, že jsem stejný...ehmm...šílenec, jako dřív. :D

No a Ondro, já ti to říkal, že od tebe tu nic nemám. Ale tak díky za to přání lásky. :D Ještě i z té lásky něco vysoudím. Nemůžu

EDIT: prostě EDIT (ne)důležitých informací...
Upravil MRSHLL dňa 13.10.2017 21:35
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Esquilex
Tak teda koment (vraj ich máš málo)
Hráč v pohode, šlapka so všetkým ako sa patrí. Ako pravidelnému zákaznikovi by si mi mohol dať nejakú tú zlavu.
Vizitka pekná aj keď tej veci na začiatku som sa zlakol.
Určite by som ťa uvítal ako svojho kolegu v At :D
MRSHLL
Tož Esqi, díky za ten komentář a se slevou vůbec nepočítej. :D A už vůbec ne, že bys mě viděl v AT, páč nemám trpělivost vysedávat na SP a odpovídat na dotazy typu "Můžu se na něco zeptat?". :D
Upravil MRSHLL dňa 22.01.2018 17:37
img.tpx.cz/uploads/gallery6.png
Rich
Vizitka pekná,v pohode hráč Smile
Ale velmi sa mi lúbi ten tvoj podpis :D
GL v živote.
MRSHLL
Díkec moc :D

Edit: Updejt infa, pište pište :D
Upravil MRSHLL dňa 10.04.2020 14:14
Laurinka
RIP Marshall. Legendárná šlapka na servery. :D Pekná vizitka.
MRSHLL
Opožděně díky :D Holt, člověk už má více starostí než hraní her :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasov
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasov
15%
Ne
8 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11