Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
RaTy (2012 - 2019)
RaTy_
díky, jsem rád že ještě hraješ
RaTy_
diky, věk jsem si vždycky přidával, když jsem byl mladší tak možná proto :D
Upravil/a RaTy_ dne 03.10.2018 19:21
Qvosty_
Velky sef, som rad ze este hraju hraci ako ty haha, aspon mozem byt v nejakom normalnom gengu
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
RaTy_
diky qvosty, taky jsem rád, že hraješ, vzpomínek máme hodně :D
Lukin_
Zdravim tě,
vizitka pěkná, krásně jsem si početl o minulosti atd atd. :D
jako hráče tě registruju a vím tak nějak, kdo jsi, ale zatím jsme neměli šanci se poznat Smile
Hodně štěstí na SP ale i v reálu Smile

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
RaTy_
Přidal jsem vic top screenu
Upravil/a RaTy_ dne 10.01.2019 09:58
aure
najvacsi kral cenim ze si mi dal vo vizitke jedninemu farbu 18Th brasko :D rad som s tebou volaval kecal smial sa :D boli to zlate casy dneska uz spolu v kontakte nejsme ale niekedy si na teba spomeniem . Bol si premna fajn typek raty som rad ze som ta spoznal.Dneska uz kazdy zijeme svojim zivotou a svojou cestou ja slopem hulim a robim ****iny starneme . Ondrik -- ano tak jak ti to hovoril tvoj dedo . niekedy sa mi kludne ozvi na fb aj o 10 rokov budem rad ze si spomenemul . Boli to zlate casy no teraz je gtacko uz nuda . Vela stastia a snad ti este chuti pizza . Moja oblubena je teraz quatro formaggi a kuracie maso

uzivaj zivot brasko / Aure ;)
RaTy_
aure dik moc kamo, na sp nam chybis je to tam suche bez tebe, ale jsem zaroven rad ze si uzivas zivota, jsi pan a rad ze jsem te poznal, vzdycky jsem stebou rad pokecal, i na fb, mel jsem radost kdyz jsi prisel na ts :D :D naucil jsi me hodne veci v sampu, a trochu i v zivote da se rict :D, takovych lidi jak ty je malo, a pizza kamo vzdy chutnala a obcas si i diky takove blbosti vzpomenu na takoveho sefa jak ty, at se dari v zivote a snad jeste nekdy popiseme, co se tyce sampa jsi urcite nejvic legendarni hrac x)
RaTy_
definitivni konec na sp
sKiLL
jak řikáš raty, upadá to af x) dodělej radši tu montáž ať ti tam zas nasolím palec hore žejo a dík za šanci v LH viď x) ať drží polo irl hlavně žejo, heil tvůj fotr v base x)
FleX_
Nebudem preháňať keď poviem že jedna z najväčších legiend gang scény končí.
Díky za všetko a veľa šťastia v real life.
Nikdy si nebol konfliktný typ a bez príčin už vôbec nie, pritom si dlhodobo a dobre viedol gangy, bodaj by bol každý taký gangster aspoň hh.
SP v gangoch upadla najviac za obdobie čo tu hrám takže to vidím aj ja a viacerý hráči tvoje rozhodnutie chápem dobre a myslím že nebudeš posledný.
Bakerko
Sice sme poslednu dobu mali viac hadky ako priatelsky vztah ale ty budes stale ten hrac ktory mi dal sancu sa zlepsit v LH, zacat tam moje posobenie v g systéme a tam som spoznal kopu užasných ludia a aj teba. Dakujem.

- [B4ck]XxTerz
Twixo38
Určite SuperParba stratí jednú z posledných legiend. Som rád, že som mohol s tebou i s ostatnými z LH zažiť mnohé momenty. Ale ako sa hovorí: "Na každom konci niečo nové začína" a to sa môže stať i u teba, kde to, že skončíš s "aktívným" hraním SA-MPu môže v tvojom živote začať úplne niečo nové a preto tidržím palce Peckaaaa Budeš chýbať na tej SP Sad
rmvecko8
Jediný co napíšu je, že tvůj konec je velká škoda, ale nejspíš to je pro tebe nejlepší. Doufám že aspoň dojedeš z tý Třebíče do Znojmíčka ať tě můžem s Pepkem zrubat Palec nahoru
RaTy_
díky moc všem, vážím si toho
Pepek
Serus Raty, jak psal Pomp tak doufám že dojedeš do toho Znojmíčka aby jsme ti mohli nařezat žejo. Drž se a gl v RL kámo Hi
BolT
Čauko Raty, tak najprv ti určite poprajem veľa šťastia v reálnom živote kedže to je najhlavnejšie. Ale som rád že som tie "pár" roky ktoré sme tu nahrali mohol jazdiť po tvojom boku. Takže užívaj ten reálny život a hlavne nech sa ti darí! Kytka pro tebe
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=11822

imgur.com/WHTT459.gif
Floatin
Jooj RaTy som rád,že už si dospel a rozhodol skončiť so SP. Tiež už posledný čas tam veľmi nechodím a zistil som,že mám aj lepšie veci na robote ako tam sedieť a čítať tie sprosté správy v chate.Bol som u teba v gangu a viem,že si pohoďák a skvelý šéf,je s tebou sranda.Tak sa drž a prajem veľa šťastia v škole,ale aj v osobnom živote.PEACE Peckaaaa
Saph1R
Stejně se vrátíš
Jiry
Raty, už je čas jit k nám ostatním do gangovyho důchodu, je tu fajn :D. Většinu hraní na SP jsem stali proti sobě, ale vzdycky jsme se nějak respektovali. Až k mymu konci jsme se potkali v jednom gangu, tak ať se daří !
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasů
15%
Ne
8 Hlasů
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12