Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
♕ Redžíího Vizitka ♕
Xderzon
Velmi super Administrátor, pomůže... Je v pohodě, vždy se nějak přízpůsobí.. Co více, pěkná vizitka, čitelná.. Ať se Ti daří všude, kde chceš aby štěstí bylo. Smile
SmouKy_
Reginalde ? 54Kg ale noták, jinak mě trochu mrzí že nejsem na listině přátel přecejen jsem tu reginu nehledal jen tak ne ?!
Vizitka najs
Reggie_
Citácia
Xderzon napsal:

Velmi super Administrátor, pomůže... Je v pohodě, vždy se nějak přízpůsobí.. Co více, pěkná vizitka, čitelná.. Ať se Ti daří všude, kde chceš aby štěstí bylo. Smile

Díky moc, Tobě taky ať se daří.

Citácia
SmouKy_ napsal:

Reginalde ? 54Kg ale noták, jinak mě trochu mrzí že nejsem na listině přátel přecejen jsem tu reginu nehledal jen tak ne ?!
Vizitka najs

Hej nech me bejt jako, nikoho Tvoje trapny poznamky nezajimaji vis.
btw, ses na ty listine. [img]http://outlawsdeckers.clanweb.eu/images/smiley/o%C4%8Di%C4%8Dka.gif[/img] [img]http://outlawsdeckers.clanweb.eu/images/smiley/o%C4%8Di%C4%8Dka.gif[/img] A dikicko za komentik.
petrys
Až teď jsem si všiml, že jsem v listině přátel Smile díky moc za označení a hodně štěstí přeju.
</3
Octavia
Pěkná vizitka

-Pěkné nadpisy
-A srozumitelně sepsaná.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Reggie_
Citácia
petrys napsal:

Až teď jsem si všiml, že jsem v listině přátel Smile díky moc za označení a hodně štěstí přeju.

Seš už tam dýl no, a nemáš vůbec zač, díkec. ;)

Citácia
HroudA napsal:

Pěkná vizitka

-Pěkné nadpisy
-A srozumitelně sepsaná.

Díky moc. ;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
JamesBonG
Super vizitka redží. Jako admin jsi pohodovýSmile

Ps: Nadpisy sis dělal sám?
Primer
Vizitka je velmi pekná,čitatelná,pekné sú hlavne nadpisy a farby ku nim..Ako administrátor si velmi aktívny a to sa mi páči,dá sa s tebou normálne pokecať,pobaviť a to si na tebe cením,len tak ďalej.Prajem ti nech sa ti dári v reálnom a virtuálnom živote.To je všetko Hi
Reggie_
Citácia
JamesBonG_ napsal:

Super vizitka redží. Jako admin jsi pohodovýSmile

Ps: Nadpisy sis dělal sám?

Díky moc, je škoda, že sis nechal dát permu, podle mě zbytečně, ale je to Tvoje rozhodnutí. Smile A ano, nadpisy jsem si dělal sám. Sice to není nic extra, ale zatím mi to stačí. :D Do budoucna to plánuji trošku vytunit.

Citácia
_Prdonn_ napsal:

Vizitka je velmi pekná,čitatelná,pekné sú hlavne nadpisy a farby ku nim..Ako administrátor si velmi aktívny a to sa mi páči,dá sa s tebou normálne pokecať,pobaviť a to si na tebe cením,len tak ďalej.Prajem ti nech sa ti dári v reálnom a virtuálnom živote.To je všetko Hi

Děkuji moc, vážím si toho! ;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
fIoW
Čau ahoj reggie, dík za označení ve friendech si jeden z těch lepších adminů žejo, fajn kluk pohodovej takovej chiller, ahoj čau.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
HrBeeeC
Tady jsem ještě nenahrabával tak si taky hrábnu. :D

Jsi celkem šéf, jsme spolu v gangu, v AT, jsi fajnovej týpek.
Vizitka jakože pecka, ale ty statistiky tam se mi nelibi, takový jsem měl naposled tak před rokem a půl :D:D.
gummy
čau Reggie!
Super vizitka. Píšu další názor, protože předtím jsem ti tam napsal jen 2 slova a to není moc dobrý cejch mé slovní zásoby. :D

Reginaldo el Muerta de Sable toto by měl být tvůj nick. Škoda, že je tak dlouhý.
:O Jsem poctěn, že mohu být na tvém friendlistu. :D Ani nevíš co to pro mě znamená. :D
Divím se, že se vůbec se mnou můžeš kámošit, když ti lezu jen na nervy.
"Kryštof Kráva"
To se čte "Kryštof Kráva"? :D Nebo tam není emotikon na býka? :D:D
Jinak nadpisy máš lxsní, hezké s obrázky a vizitka je taková přehledná a hezky čtivá.

Ať se ti daří při dělání toho dirty jobu[small]1[/small]. (:
G.

___________________________________________________
Vysvětlivka - [small]1[/small] dirty job - adminování :D
Reggie_
Citácia
MaK3_ napsal:

Čau ahoj reggie, dík za označení ve friendech si jeden z těch lepších adminů žejo, fajn kluk pohodovej takovej chiller, ahoj čau.

Díky moc kámo.

Citácia
HrBeeeC napsal:

Tady jsem ještě nenahrabával tak si taky hrábnu. :D

Jsi celkem šéf, jsme spolu v gangu, v AT, jsi fajnovej týpek.
Vizitka jakože pecka, ale ty statistiky tam se mi nelibi, takový jsem měl naposled tak před rokem a půl :D:D.

Žádný nahrabávání, jinak budeš Mám ban
Ale ne, díky moc, taky seš v poho kolega, nemám s Tebou problém.

Citácia
Gummy_Shock napsal:

čau Reggie!
Super vizitka. Píšu další názor, protože předtím jsem ti tam napsal jen 2 slova a to není moc dobrý cejch mé slovní zásoby. :D

Reginaldo el Muerta de Sable toto by měl být tvůj nick. Škoda, že je tak dlouhý.
:O Jsem poctěn, že mohu být na tvém friendlistu. :D Ani nevíš co to pro mě znamená. :D
Divím se, že se vůbec se mnou můžeš kámošit, když ti lezu jen na nervy.
"Kryštof Kráva"
To se čte "Kryštof Kráva"? :D Nebo tam není emotikon na býka? :D:D
Jinak nadpisy máš lxsní, hezké s obrázky a vizitka je taková přehledná a hezky čtivá.

Ať se ti daří při dělání toho dirty jobu[small]1[/small]. (:
G.

___________________________________________________
Vysvětlivka - [small]1[/small] dirty job - adminování :D

Reginaldo el Muerta de Sable - top nick :D
Někdy mám prostě dny, kdy jsem tak nas*anej, že nemám náladu si s někým psát nebo povídat. Takže to není, že bych se s Tebou nekamarádil nebo tak. Říkej tomu třeba 'mužské krámy'.. nic lepšího mě nanapadlo. :D
Ne, měl tam být jednorožec, ale ten mezi smajlíkama není, takže jsem tam dal kravču.
Díky, ale není to nic moc, dělal jsem to na rychlo. :D
Jasně jasně, za toho půl roku už jsem si zvykl, takže cajk.

Samozřejmě díky moc, nečekal jsem, že se takhle rozepíšeš, vážím si toho. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Bastard
Reggie nejak som nejavil záujem o adminoch mal som o nich svoju mienku no ty si ju zmenil..
Vizitka pekná hlavne tie obrázky k poniektorým nadpisom si vychytal :D
Pekne spísané dozvedel som sa čo som chcel velmi dobre zvolená kombinácia farieb.
Na serveri si jeden z TOP adminov, verím že takých ako ty je tu viac.
Pekný deň prajem Smile
Floatin
Super kamoš,je s ním sranda.Boli sme spolu v gangu Wah Ching na to nikdy nezabudnem :D Prajem ti vela šťastia v AT.
Kanye
Čus, vizitka gut, admin pohode myslím že jeden z mála s kvalitným prístupom a tak podobne. Vela šťastia prajem YES
Reggie_
Citácia
Bastard napsal:

Reggie nejak som nejavil záujem o adminoch mal som o nich svoju mienku no ty si ju zmenil..
Vizitka pekná hlavne tie obrázky k poniektorým nadpisom si vychytal :D
Pekne spísané dozvedel som sa čo som chcel velmi dobre zvolená kombinácia farieb.
Na serveri si jeden z TOP adminov, verím že takých ako ty je tu viac.
Pekný deň prajem Smile

Díky moc, vážím si toho. Smile

Citácia
Floatin napsal:

Super kamoš,je s ním sranda.Boli sme spolu v gangu Wah Ching na to nikdy nezabudnem :D Prajem ti vela šťastia v AT.

Díky kámo, Wah Ching top. :D Jsi šéf prostě.

Citácia
kanye napsal:

Čus, vizitka gut, admin pohode myslím že jeden z mála s kvalitným prístupom a tak podobne. Vela šťastia prajem YES

Čest, díky za komentář, potěšil mě. ;) Ať se daří též. Peckaaaa
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
As3
Super člověk.. nic jiného nemůžu napsat ;)
Tom14
V pohodě člověk, jen nevím jak můžeš mít tolik času být na SP si tam snad furt Smile. A trošku si šplhnu, jsi momentálně pro mě jeden z těch lepších v AT tak GL a jen tak dál.
Reggie_
Citácia
As3 napsal:

Super člověk.. nic jiného nemůžu napsat ;)

Díky moc. ;)

Citácia
Tom14 napsal:

V pohodě člověk, jen nevím jak můžeš mít tolik času být na SP si tam snad furt Smile. A trošku si šplhnu, jsi momentálně pro mě jeden z těch lepších v AT tak GL a jen tak dál.

Poslední dobou už ani ne, ale bývám tam docela často no, ale, že bych byl nějakej introvert a nevylejzal ven, to zase ne, ven chodím furt. :D Ale tak díky, vážím si toho. king
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
6%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
38 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 19