Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
♕ Redžíího Vizitka ♕
Mordis
Ahoj Regíno! :D
Nechápu jak to že jsem ti tu už dávno nehodil koment, ale tak času dost tak to napravíme!
Takže, vizitoš je sice stručný ale informací je tam víc než dost.
V jednoduchosti je síla! :D
Jsi fajn klučina co mi pomohl vždy když jsem ho o pomoc požádal.
Je dobré vědět že tu jsou lidi co ti prostě pomohou a berou to jako "samozřejmost" za tohle si tě vážím Smile
To by byla vážnější část. Ty já rád :D
A teď přejdeme na tu zábavnější :D
Jsi fajn klučina s kterým se dá pěkně pokecat, zasrandovat ale víš kdy je to už moc a to je taky fajn vlastnost.
Máš strašně rychlé a mrštné prsty :D Jestli to takhle půjde dál, pořídím si nějakou malou gilotinu a pár ti jich useknu. Tu máš :D
Mám rád smajlíky kdyby sis nevšiml *Andílek* LOOL
Co víc napsat...
Díky ti za všechny rady co jsi mi dal, za super pokec a další budou následovat!
Tak se zatím měj Regíno Kytka pro tebe Hi

PS: Gilotinu jsem nenašel, ale nějaké štípačky jo, takže bacha Skull :D
Reggie_
Citace
Mordis napsal:

Ahoj Regíno! :D
Nechápu jak to že jsem ti tu už dávno nehodil koment, ale tak času dost tak to napravíme!
Takže, vizitoš je sice stručný ale informací je tam víc než dost.
V jednoduchosti je síla! :D
Jsi fajn klučina co mi pomohl vždy když jsem ho o pomoc požádal.
Je dobré vědět že tu jsou lidi co ti prostě pomohou a berou to jako "samozřejmost" za tohle si tě vážím Smile
To by byla vážnější část. Ty já rád :D
A teď přejdeme na tu zábavnější :D
Jsi fajn klučina s kterým se dá pěkně pokecat, zasrandovat ale víš kdy je to už moc a to je taky fajn vlastnost.
Máš strašně rychlé a mrštné prsty :D Jestli to takhle půjde dál, pořídím si nějakou malou gilotinu a pár ti jich useknu. Tu máš :D
Mám rád smajlíky kdyby sis nevšiml *Andílek* LOOL
Co víc napsat...
Díky ti za všechny rady co jsi mi dal, za super pokec a další budou následovat!
Tak se zatím měj Regíno Kytka pro tebe Hi

PS: Gilotinu jsem nenašel, ale nějaké štípačky jo, takže bacha Skull :D

Fuuha, Ty ses ale rozepsal, a to jsem si tu toho všiml až skoro po měsíci. rofl
No samozřejmě Ti chci velice poděkovat, jsi jeden z mých oblíbených kolegů, takovej pohoďák, dá se s Tebou na všem domluvit a seš ochotný, viz teď nedávno, když jsem Tě o něco požádal a byl bez práv na serveru, vážím si toho. ;)
Já mám taky smajlíky velice rád, máme něco společnýho. Hulala
I když už seš nějakou dobu administrátorem, tak Tě stále beru jako takovýho helpera, akorát s plnýma právama no. :D No jsem rád, že Ti to vyšlo, tak snad se udržíš, co nejdéle. Smile Akce máš pěkný, jen to jailování poslední dobou máš nějak v oblibě, ale když jsou hráči **** s prominutím, tak se nedivím. :D

Takže ještě raz, děkuju za komentář, potěšilo, měj se. Kytka pro tebe
Upravil/a Reggie_ dne 12.12.2016 21:30
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
NiKo_
Ahoj Reggi Kytka pro tebe
Máš strašne krásnu vizitku tak ti ju okomentujem. :D
Na SuperParbe ťa stretávam často a si vynikajúci Administrátor. Smile
Som rád že som ťa spoznal. Pusa
Tak ja ti prajem vela úspechov či na SuperParbe, alebo v Reale.
Tak zatial ahoj a šťastné a veselé Vianoce. Hi Smile
mtr1
Ahoj RedžííSmile
Top vizitkaSmile
Hlavně kamaráád mechaniik♥
Vynikajicí Admin,Správce Gangu..Doufám že někdy dáme ten srazík ve slavkověSmile a poznám super člověk.Kytka pro tebe
Drž se v AT,a aji na SP
SEPARIS
Dost pekna vizitka a jediny admin co má smysl pro humor
Reggie_
Díky moc chlapci, vážím si toho! Pusa
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Brendy
Vizitka sa ti dosť podarila, je tam všetko podstatné a ladí to aj farbami a si jeden z mojích najoblúbenejších adminov, pred tebou je už len jedne. Tak sa opováž dostať nižšie. :D Nech sa ti darí aj v reálnom živote.
Reggie_
Citace
Brendy napsal:

Vizitka sa ti dosť podarila, je tam všetko podstatné a ladí to aj farbami a si jeden z mojích najoblúbenejších adminov, pred tebou je už len jedne. Tak sa opováž dostať nižšie. :D Nech sa ti darí aj v reálnom živote.

No mně osobně se to moc nelíbí, už plánuji nahodit brzy nový design, takže to bude vypadat lépe :D
A díky za komentář, stále se držím, tak doufám, že se nic ne****e, protože bych toho litoval ;)
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Diana
Jeden z mojich najoblúbenejších hráčov na SP vieš mi vždy pomôcť si na tom mieste na akom máš byť fešák :D Dúfam že dáme niekedy stretko tak GL v real life ;)
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Reggie_
Vždy k službám, rád pomůžu! *Hraju*

Citace
Rich napsal:

Dúfam že dáme niekedy stretko

To nevím teda, na to jsem moc línej, abych někam dojížděl rofl
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Kurkuma
Asi sám víš, jak jsem byl překvapen, když jsem dal /admins a ty jsi tam měl Helper. Nechápal jsem proč. Ty, který by mohl vykonávat všechny funkce zároveň a odváděl by jsi je na jedničku. Byl jsi pro mě hroznej vzor už před postem Helper. Po celý post jsem tě respektoval a stále si byl můj vzor. A i když si teď "obyčejný" Helper, tak pro mě budeš stále někdo, kdo svojí práci nikdy nezanedbával a když bylo potřeba tak to udělal. Dokázal si toho hodně a věřím, že se do AT brzy vrátíš, protože tím že tam nejsi přišli o jednu z největších posil a kapacit. Vystřídal si hodně funkcí. Ale tak jak to začalo, tak to i končí.


Máš nejrychlejší prstíky Pusa
Baseball
Přesouvám zpět mezi hráče Hi
Brendy
Citace
Reggie_ napsal:

Citace
Brendy napsal:

Vizitka sa ti dosť podarila, je tam všetko podstatné a ladí to aj farbami a si jeden z mojích najoblúbenejších adminov, pred tebou je už len jedne. Tak sa opováž dostať nižšie. :D Nech sa ti darí aj v reálnom živote.

No mně osobně se to moc nelíbí, už plánuji nahodit brzy nový design, takže to bude vypadat lépe :D
A díky za komentář, stále se držím, tak doufám, že se nic ne****e, protože bych toho litoval ;)



Ešte nedávno som ti sem písal, že skús to posrať, no čo už, prajem Ti príjemnú nudu medzi hráčmi. :D
Ondrah98
Koukám, že tady jsem ještě nerozdával svoje rozumy a hejty, což musím napravit. Jak vtipný, že tě museli vyhodit, abych si tvé vizitky všiml... Dejme tomu, že seš úplně blbej, když ses nechal vyhodit, ale vysvětlím ti proč to tak bylo. Z toho co si mi psal si porušil jednu mou dobrou zásadu a radu - kamarádství tu nemá místo a v AT dvojnásob.

Nicméně jsem rád, že jsi byl pevnou součástí "mého" týmu za mého vedení a jsem také rád, že jsem se na tebe mohl spolehnout, byť jsem tě občas podezříval z nepěkných věcí a doteď vlastně nevím, jestli má důvěra v tebe vložená byla oprávněná nebo si mi jenom kecal jako hnusná krysa. Ale protože tě považuju za pána a jednoho z nejinteligentnějších lidí v AT a vůbec z těch, které jsem tady poznal, tak ti věřit musím i kdybych nechtěl. Díky!

Jo a dávej si na mě bacha nebo si tě v tom Jihomoravským kraji najdu, víš jak... king
img.tpx.cz/uploads/ondrahjeosliud.png

Svatý Juda
As3
No jo, hodně štěstí mezi hráči :D
Vítej v našem Teamu :DD
Jinak vizitka pěkná,hráč je taky v pohodě, nějaká ta sranda tam byla
Admin si byl jako vzor no nevadí, hodně štěstí
Reggie_
Citace
Kurkuma napsal:

Asi sám víš, jak jsem byl překvapen, když jsem dal /admins a ty jsi tam měl Helper. Nechápal jsem proč. Ty, který by mohl vykonávat všechny funkce zároveň a odváděl by jsi je na jedničku. Byl jsi pro mě hroznej vzor už před postem Helper. Po celý post jsem tě respektoval a stále si byl můj vzor. A i když si teď "obyčejný" Helper, tak pro mě budeš stále někdo, kdo svojí práci nikdy nezanedbával a když bylo potřeba tak to udělal. Dokázal si toho hodně a věřím, že se do AT brzy vrátíš, protože tím že tam nejsi přišli o jednu z největších posil a kapacit. Vystřídal si hodně funkcí. Ale tak jak to začalo, tak to i končí.


Máš nejrychlejší prstíky Pusa

Nechci se opakovat, ale napíšu to znovu - díky, toho si fakt cením!


Citace
Brendy napsal:

Ešte nedávno som ti sem písal, že skús to posrať, no čo už, prajem Ti príjemnú nudu medzi hráčmi. :D

Holt vše jednou končí.. :D


Citace
As3 napsal:

No jo, hodně štěstí mezi hráči :D
Vítej v našem Teamu :DD
Jinak vizitka pěkná,hráč je taky v pohodě, nějaká ta sranda tam byla
Admin si byl jako vzor no nevadí, hodně štěstí

Díky za názor. Pusa

Citace
Ondrah98 napsal:

Koukám, že tady jsem ještě nerozdával svoje rozumy a hejty, což musím napravit. Jak vtipný, že tě museli vyhodit, abych si tvé vizitky všiml... Dejme tomu, že seš úplně blbej, když ses nechal vyhodit, ale vysvětlím ti proč to tak bylo. Z toho co si mi psal si porušil jednu mou dobrou zásadu a radu - kamarádství tu nemá místo a v AT dvojnásob.

Nicméně jsem rád, že jsi byl pevnou součástí "mého" týmu za mého vedení a jsem také rád, že jsem se na tebe mohl spolehnout, byť jsem tě občas podezříval z nepěkných věcí a doteď vlastně nevím, jestli má důvěra v tebe vložená byla oprávněná nebo si mi jenom kecal jako hnusná krysa. Ale protože tě považuju za pána a jednoho z nejinteligentnějších lidí v AT a vůbec z těch, které jsem tady poznal, tak ti věřit musím i kdybych nechtěl. Díky!

Jo a dávej si na mě bacha nebo si tě v tom Jihomoravským kraji najdu, víš jak... king

To už jsem taky pocítil, ale tak co, věci se stávají, mě to ani popravdě tak netrápí, alespoň teď nemusím řešit sra*ky a můžu "odpočívat". :D

Krysa určitě nejsem, myslím si, že důvěru jsi ve mě vložil oprávněně, já opravdu nemám zapotřebí si vymýšlet nějaký pohádky nebo něco, jen abych si zachránil svou vlastní prdel. ;)

No co napsat, od Tebe bych opravdu nečekal, že mě budeš až tak chválit a považovat mě za něco víc. Já si jen plnil svou práci, nic víc. ;) Ale i přesto Ti děkuju, ovšem potěší!

Tak to abych si už začal opevňovat dům před Tebou. *MIMCO* A jen tak, dokonce jsem psal do skupiny, v kterým městě bydlím. :D Ale stejně mě nenajdeš, na to totiž nemáš. Dloubu se v nose
A nezapomeň na legendární větu od nejmenovaného člověka.. Nemůžu
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Eme
Čaves reggie, si super týpek. Dobre s tebou jazdí či už v GR tak aj na gčku v dodávke hh. Vela štastia v real life a taktiež na SP.

Citace
Dále bych zde zmínil pár lidí, kterých si vážím a zaslouží si tu být (později určitě dopíšu více):
MaK3_
Ameli1
petrys
Geroj.
SmouKy_
Szelby
WEYN
kHRYSTAL
dreamY
ANTIVIRUS
nemo
Grizzly
Skrim
[Z]abo[S]
BoomBoon
Yamatino108
Monicqa
ASTAR_SERAN
kepko
Nosferatu
Gummy_Shock
WerymeX
ManiaK
Fellaz
RnS]OneNight[1N
Nurburing
RexyCZ
Melmen
mAGiic
Buucek


Kde som ja? hh
Reggie_
Eme, díky, jsem rád, že můžeme být spolu v gangu, někdy mě dokážeš i rozesmát. rofl
Na listinu tě teda dopíšu, aby se neřeklo. Jede jede mašinka
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Pegasus
Ahoj teplý brat :D vizitka v pohode tak isto ako aj hráč :D GL v živote a aj na SP
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=24256
Reggie_
Seva kámoško, díky za komentář, kdyby jsi náhodou případně chtěl prodat firmu, víš komu se ozvat. ;) :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
6%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
15%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
16%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
37 Hlasů
42%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13