Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
♕ Redžíího Vizitka ♕
DanyaS
Pěkná vizitka, dobrej admin. Teda bohužel helper.. :D Něco v tobě je
Reggie_
Už ani ne ten helper, ale díky. :D Něco bych napsal, ale to by bylo moc úchylný a teplý..
Stejně jsi kid, wcs.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Mordis
Vítej zase zpátky Regíno Jede jede mašinka
Přesouvám Hi
Panther
Konečne si naspäť tam, kam patríš ... čo sa vtedy stalo a ako to s tebou bolo ja neviem a v podstate je mi to asi jedno .. najdôležitejšie je, že si opäť tu, pretože takých ludí ako si ty je fakt málo Smile

Nech sa darí a žiadne blbosti Smile
NiKo_
No tak Reggi :D
Gratulujem ti opeť si v AT
Dúfam že tam už budeš dlho :D
Reggie_
Díky Panthere, potěšilo mě to! Pusa Z (amatérských) chyb jsem již poučen, takže tohle by už hrozit nemělo.

Tobě taky díky Niko, doufejme. ;) Pokud bych nepočítal ten můj vyhazov, tak je to rok. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Floatin
Ahoj je mi úplne jedno,že ti vizitku komentujem druhýkrát.Som rád,že si konečne späť v AT.Poradiok prichádza,držte sa!
Reggie_
Citace
Floatin napsal:

Ahoj je mi úplne jedno,že ti vizitku komentujem druhýkrát.Som rád,že si konečne späť v AT.Poradiok prichádza,držte sa!

Díky šéfe, to rozhodně potěší a motivuje mě to dál. *OTRAVENY*
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
iloveyou
Nick:WeedMan ( .I. )

Ip.Adresa:BamBam

Administrator:Redžíš

Hlašeni/Dukazovy material: NENI ANI NEBUDE

Chcete vidiet dukaz?:Ano ako si sa spolidl. Kappa

Vaše vyjadrenie: CC PENKA VYZITKA SUPER TO MAS AJ NADPISI SA MI PACIA LEN VELA KLAMSTVA Kappa
Reggie_
Citace
WeedMan napsal:

Nick:WeedMan ( .I. )

Ip.Adresa:BamBam

Administrator:Redžíš

Hlašeni/Dukazovy material: NENI ANI NEBUDE

Chcete vidiet dukaz?:Ano ako si sa spolidl. Kappa

Vaše vyjadrenie: CC PENKA VYZITKA SUPER TO MAS AJ NADPISI SA MI PACIA LEN VELA KLAMSTVA Kappa

Zdravím,
stížnost není kompletně vyplněna dle naší osnovy, tudíž jsem nucen Ti to zde uzamknout, zatím přeji hezký den. Pusa

Lock!

#Redžík


// Vizitka drobně upravena.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
L4GZ
Cau jazyk vizitka lxs, nadpisy se ti povedly, admin kariéru jsem musel rolovat dlouho :DD ale ne, jako admin s tebou nemam problém, nikdy si mi nějak neuškodil nebo tak a jako hráč Nejvic v pohode, jak se v OD rikavalo "za liquid"
Reggie_
Citace
lgz napsal:

Cau jazyk vizitka lxs, nadpisy se ti povedly, admin kariéru jsem musel rolovat dlouho :DD ale ne, jako admin s tebou nemam problém, nikdy si mi nějak neuškodil nebo tak a jako hráč Nejvic v pohode, jak se v OD rikavalo "za liquid"

Ty nadpisy jsou 2 roky starý a přímo moje, není to žádná sláva, ale nechce se mi to měnit. :D Ta AT kariéra povinná není, ale i tak díky za přečtení. jazyk
Každopádně díky za komentář, ty seš taky největší šéf, ale [img]http://outlawsdeckers.clanweb.eu/images/smiley/liquid.png[/img]
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
BMBN
Ahoj Kryštůvku, uz je to nějaká doba co jsem ti to tady komentoval :D každopádně jeste jednou dekuju za označení, jsem rad ze jsme spolu byli docela dlouho v ODčkách, i jako kolegové v AT. Jako admin uz tam si docela pěknou dobu :D Takze AT ti vydrží chuť do hry, a přeju ti i nejaky ten luck IRL.
ODčka navždy bráško. :D Jonáš s tebou.
Arbys
čus redží, jsi jeden z těch ochotnějších adminů co si umí najít čas i na nás obyčejné smrtelníky hráče, né jak pár tvých kolegů co mi za 3 roky na SP úspěšně na PM neodpověděli ani jednou, no nebudu jmenovat.. oba milujeme pohanku, kdy zajdem do 27-seven pro další pohanku ve spreji a ve foťáku? :D někdy na serveru, pohance zdar
img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
Reggie_
Citace
BMBN napsal:

Ahoj Kryštůvku, uz je to nějaká doba co jsem ti to tady komentoval :D každopádně jeste jednou dekuju za označení, jsem rad ze jsme spolu byli docela dlouho v ODčkách, i jako kolegové v AT. Jako admin uz tam si docela pěknou dobu :D Takze AT ti vydrží chuť do hry, a přeju ti i nejaky ten luck IRL.
ODčka navždy bráško. :D Jonáš s tebou.

Už ani ta chuť ne, aktivní jsem čím dál tím míň. :D Ale díkyy, PĚKNĚ.

Citace
Arbys napsal:

čus redží, jsi jeden z těch ochotnějších adminů co si umí najít čas i na nás obyčejné smrtelníky hráče, né jak pár tvých kolegů co mi za 3 roky na SP úspěšně na PM neodpověděli ani jednou, no nebudu jmenovat.. oba milujeme pohanku, kdy zajdem do 27-seven pro další pohanku ve spreji a ve foťáku? :D někdy na serveru, pohance zdar

Někteří to berou moc vážně no, k tomu se ale nebudu moc vyjadřovat, já chci být nějak odlišný od ostatních, ne tam dělat jen jako robot, řídit se vždy jen harmonogramem a nevyužívat selský rozum, odpovídat jedním slovem a s nikým nekomunikovat.. no je toho víc, tenhle přístup se mi prostě nelíbí. Ale tož díky za názor, potěšilo mě to ovšem. :D Pro 3 tuny pohanky zajdem v pátek večer, místo chlastu. ZDAR
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
OndraS1
Zdar hele tebe znám už hoodně dlouho, pamatuju si jak jsi ještě nebyl admin(nebo jsi byl už OA?:D) a bydleli jsme vedle sebe v SF u Janciho tuningu :D No teď k tobě, příjdeš mi dost v poho typas a jinak jsi jeden z mejch nejoblíbenějších adminů a celkem ochotnej, wcs FU
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
Kacka
Reggiee :D Jako hezká vizitka.:D Sice se známe hmatně občas si popíšeme Smile Ale přijdeš mi celkem fajn týpek :D Smile At se ti daří Smile
Reggie_
Citace
OndraS1 napsal:

Zdar hele tebe znám už hoodně dlouho, pamatuju si jak jsi ještě nebyl admin(nebo jsi byl už OA?:D) a bydleli jsme vedle sebe v SF u Janciho tuningu :D No teď k tobě, příjdeš mi dost v poho typas a jinak jsi jeden z mejch nejoblíbenějších adminů a celkem ochotnej, wcs FU

Jo jo, ten dům na kraji mi vydržel hodně dlouho. :D Prvně jsem byl helper, až po nějakém čase admin, no kolem mě se furt něco měnilo. :D Díky moc za názor, drž se.

Citace
Kacka1997 napsal:

Reggiee :D Jako hezká vizitka.:D Sice se známe hmatně občas si popíšeme Smile Ale přijdeš mi celkem fajn týpek :D Smile At se ti daří Smile

Děkuji děkuji, nápodobně. *gp*
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Ameli1
Ty kráso, tak tahle vizitka je na vysoký úrovni, co koukám, rozvržením celkově :D
S fotkama jsi taky nešetřil :D
Co ti napsat, seš blázen, v dobrým slova smyslu :D Tvoje profilovka na discordu je taky něco :D
Dík za označení, a ať se ti i nadále daří Smile
DubiikxP
ciao reginalde, jeden z prvních adminů se kterym jsem se bavil Smile v pohodě kryštof se kterym se dá fajn pokecat, jeden z mála lidí na sp který cenim
nevim proč nejsem vole na listině, beru si osobně
gl v sp life protože je důležitější než real x)
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12