Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
SPAMER (vizitka)
Spamer
Majky : čo už vtej dobe som bol kid no :/ a samozrejme ďakujem. TCN navždy

MaiLo : ďakujem aj sa som rád že som spoznál dalšieho prijemného typka ;)

//pisane z mobilu
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Panther
Večný plačko, ktorému sa stále nepáčia moje akcie :D

Ak si to odmyslím tak by si mohol byť celkom fajn ... Musíme sa ísť niekedy spolu ožrať a nie len sedieť na SP

Drž sa hlavne v reálnom živote - ten je najdôležitejší Smile
As3
Zdravím mistře Hi,

co k tobě? Znám tě dlouho a kdykoliv si mi pomohl, snad nikdy jsme se nepomáhali a vždy byli v dobrém a tak to snad i zůstane.
Poslední dny si na sociálních sítích posíláme fotečky, které jsou Peckaaaa

K vizitce, graficky opravdu pěkná, nadpisy taky Peckaaaa, je to něco jiného než ty klasické ostatní.
Jen mě mrzí jedna věc, známe se hodně dlouho, at' je to i z gangů nebo z jiných, tak mě mrzí, že jsem napsaný ve friendlistu na prvním nebo jakémkoliv místě.

Takže tě prosím, dopiš mě tam na první místo a to ihned! (A né, že od konce)
Přeji ti hodně štěstí jak v Realném životě tak i Virtuálním životě.

Měj se Hi
Spamer
ďakujem vám,

Maťko - tie tvoje akcie sú s prepačenim sra*** :D , ale nie akcie robiš pomerne dobré a ožrať by sme sa mali mohli by sme niekam isť po mojej 18ke :-D vtedyd už hadam budem natom zdravotné lepšie

As3 - stalý plačko ktorý pýta len fotky báb na fb :D :D na 1. miesto ťa určite nenapišem pretože sú tám baby :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Fantasy
Zdar, neznám tě ale ten tvůj pban, co sis nechal dát jen kvůli tomu, že si dostal nějaký ten nesouhlas k žádosti, vypovídá o tom že si na to nebyl připravený. Tyhle úmyslný pbany jsou směšný a znám to, taky sem si jeden nechal dát když sem tu hrál před pár lety. Po chvilce se budeš chtít vrátit a budeš ještě prosit o pUB aby sis mohl zahrát na serveru. Za mě si udělal dost velkou blbost a škoda že ti to "kamarádi" nevymluvili. Nazdar.Hi
Spamer
Hoj, nad skončenim na sp som uvažoval už hrozne dlho je možné že o nejakú dobu si požiadam o ub to nehovorim ale je mi divne že som dostal rovno permu keď v suspecte by som mal mať 2platne bany no čo už život ide dalej prazky i tak cele stravim v praci a pak to jen přijde 18ka - vodičak a auto takže u pc budu asi minimalne Smile budu se hrabat v aute Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
ErMaster
Pekná vizitka , dúfam , že ešte dlho budeme taká stará banda ako doteraz ...
Lusii
Tak přece jen, ten komentářík si ode mě zasloužíš B)
Tak abych to shrnula, ta vizitka, promiň, ale nic moc, dlouho jsem nic horšiho neviděla Sad Každopadně na tom obrazkůů, uplná kočena jakoMimo
Není to tak dlouho zpět, co jsme se bavili denodenně, často jsi mi dokázal pomoct, potěšit mě, i teď si dost píšeme, za což jsem ráda, a děkuju za tojazyk
Každopadně jsi hrozně fajn klučina a do života Ti přeju hodně štěstí, především s holkami, a taky ať se Ti daří ve škole, co jsme se bavili, vím, že to v té matice potřebuješ!Pohoda
PSSS: to označení na konci mě hrozně potěšilo, děkujuJooo
Spamer
ErMaster - Snaď zostaneme tá banda pri najhoršiom máme furt kontakt na seba :D

Lusii - neviem čo ktomu napisať fajn baba na pokec :D jak na SP tak na iných sieťach :D a ani viem krajšiu vizitku si nikdy nevidela jazyk
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
StaaaR
Vizitka pekná a jednoduchá Good job!
Poznáme sa už hodne dlho a vôbec neľutujem tie roky čo sa poznáme a sme spolu... ehm kamoši samozrejme #nohomo
Spamer
StaaaR - ďakujem ako sa hovorí "V jednoduchostí je krása" tiež neľutujem tie roky čo sa poznáme zažili sme toho spolu dá sa povedať že veľa hlavne firmičkarenie :D (Zdravoťaci,Easter Bay Transport a Blume <3)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
MaiLo
V pohode chalan, nemáme spolu žiaden problém, spoznali sme sa práve v Easter Bay Transport a neskôr v Blume :D Pohoda týpek, nech ti to vydrží. GL na SP aj v RL Smile
Reggie_
nejsem v oblíbených adminech ani lidech, takže vizitka na hovno cs

ale i tak tě mám rád hh Dám ti pusu
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Spamer
MaiLo - Presne v EBT & Blume Legendarné firmy ktoré zdvihli daný job na vyššiu úroveň !

Reggie - Ak budeš poslúchať tak ťa tám dopíšem <3 ja tebe taky felcko
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Sonas
V pohodě frajer, nemáme spolu žádný problém :D
Díky za označení a za ty chvíle ve westu. :D
esx_exiteye
Vizitka je najsů, jsi goodguy, sef a partak na gr, ale dal bych ti pesti za to ze na mne zapomenes ty nedobraku jozkovsky
Spamer
sOnas.. -> tie časy vo weste sa nezabudnú, ďakujem za komentik ^^

ExiT. -> tebe tam označovať nebudem pretože keby tam mam napisať každy tvoj nick tak by to bol minimalne 2násobok všetkych ludi čo tam sú :D pár tych gangov sme spolu už obišli no :D ďakujem za koment :D ^^
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Spamer
update.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
checkm8
Prý mám napsat že je to pěkná vizitka a supr kluk.. ale je to tak, i když občas zlobí..Ale jdi, Ty!
ať se daří a snad někdy to OA Dloubu se v nose
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Loly
Čau Spamer, neviem ako je to možné ale nejako sa nevidím vo friendliste, asi chyba v systéme. :D

Si fajn chalan, mám ťa rád... síce niekedy toxic ale to sa dá prekusnúť. GL hlavne v reále.
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 14