Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Fatalqo_ - ( vizitka )
Loly
Čau kamoš, tento mesiac mi pripadá ako odštartovanie určitej "novej éry" alebo celkové umrtvenie gang systému, uvidíme ako sa to vyvinie a som na to celkom zvedavý. Som rád že som s tebou bol v Arizone a neskôr mohol sawniť po tvojom boku. Myslím že sme tu toho spolu zažili celkom dosť a ja ti ďakujem za to že som sa pri tebe nenudil. Užívaj RL
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Ben_
Ahoj Fatal, my sa už dosť dlho poznáme a je škoda že další starý hráč končí na SP čo už Smile bol si v pohode a dufam že sa niekedy vrátiš tak veľa štastia
Czech_
Cau fatale, tebe tez znam uz nejake roky jeste ze sveho starého acc, jak jsme meli rusaky tehda v ls, to jsme se asi nejvice bavili. Po mem banu atd jsme na sebe úplně zapomněli coz me mrzí. Tedka se uz sice nebavime ale i tak jsi toho udělal pro me dost v začátku, coz ti nikdy nezapomenu. Naucil si me jak se vede firma, za coz jsem ti vděčný. Sice to byla jen mala rusacka firma ale i tak sem byl tehda rad ze jsme ji meli spolu. Skoda ze legendy mého začátku odchází. Dekuji za vse co jsi pro me kdy udělal, i když o tom treba nevis, ja si to moc dobře pamatuji.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=30353





Házím makrely do schránek Makrelka


🇨🇿 🤝 🇺🇦
Fatalqo_
Demi - díky, a tobě taky ať se daří ;)

Terz - danke

Luki - Musíme se domluvit kurník. Bohužel už né na SP ale v realu už jenom :D Taky se těším

Saphir - Díky, určitě budu užívat naplno. Myslím si že to byl starý west, kde jsme se dali už nějak do řeči, ale nevím to na 100%. Určitě si mě neviděl naposledy. Jak bude možnost jet za tebou, zkontaktuji tě, a domluvíme se

Loly - Bohužel, každému se najde čas a každému ne, jak u mě. To že jde G.Systém do kytek už není moje věc, bohužel se s tím nějak nehýbe. Nemáš zač s tím sawnováním, něco tě klidně přiučím :D Díky , a ty taky ještě užívej

Ben123 - Starý, a přitom mladý :D Bohužel, můj čas nadešel jak ostatním :D díky, a tobě taky obchodníku ! :D

Czech_ - Ahoj, bohužel si nějak tě nepamatuji :D ale když jsem ti pomohl dělat nějakého biznismana, tak není zač :D S firmami jsem dělal jooo dost dlouho, a teď prostě nedělám ani z jedním. Hodně štěstí pokuď vlastníš nějakou firmu, a ať nekrachne jak moje :D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaTy
Čau cau, dobrá vizitka a cením, že končíš. Kup si ps4 a zahrajem něco nebo na lolku csku. K tobě jsem ti tu už psal, ale rád se zopakuju, 1 z top lidi, který tu mám rád a cením si toho, co jsme spolu prožili, někdy dáme sraz, co jsme si slíbili jasný xd tak se měj a někdy se ozvi brasko, čus cus. ???

//nebere to smajlíky tak to dalo otazníky, super xd poslal jsem ti hvězdičku, máš ji na messengeru, čau. :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
savage
Fúha,Fatal aj ty. Prajem ti veľa šťastia v reále. Snáď sa ešte vrátiš/vrátite.
destiny-
Poslednu dobu sme moc nepisali ale tak co uz Smile prezili sme si svoje v ac a bol si tam dobry partak , tky v pohu helper nq uzemka Smile si sef a drz sa
apero
No nevidím se ve friends, to si mě opravdu vytočil. Ba ne, dělám si srandu. Jsi v pohodě chlapík, pokecali jsme spolu hodněkrát, poslední dobou i na TS a jsi fajn. Přeji Ti hodně štěstí v reálném životě a někdy se ozvi a zapaříme Fn. Smile
Fatalqo_
Savage - Dík, i tobě ;)

Destiny - já jsem tady ten sawner čistý Smile :D

Apero - díky. Určitě dáme někdy ten FN znovu, možná mě to chytí znovu ;) Hodně štěstí i tobě

//


zpátky akt.hraní už nějakou delší dobu. zapomněl jsem x)
Upravil/a Fatalqo_ dne 08.04.2020 11:18
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Neophyte
Edit dneska a já tam stejně nejsem... Chápu asi nejsme kamarádi...
Vizitka super, týpek jak vínko. Ať se daří

PS: máš na to den aby si mě tam doplnil, jinak dojedu ju ?
Bratek
Přesouvám mezi admin vizitky, vítejking
Fatalqo_
Díky kluci ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
Nxs
Hezká vizitka, líbí se mi ty nadpisy a taky jsem se o tobě něco dozvěděl. Ve hře tě znám tak okrajově, byli jsme spolu v gangu a vím o tobě, že jsi v pohodě. Tak ať se daří. Smile

PS: Cg k povýšení na post admina. :D
i.imgur.com/WHTT459.gif
Fatalqo_
díky kluci, taky vás mám rád
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=17714
MaTy
Čau brácho, když už tu jsem, tak ti tu napíšu svůj poslední komentář, abys na mě taky nezapomněl. Jako jedinej si při ke vždycky stál, nemohl jsem si přát lepšího spoluhráče vedle sebe. Díky za ty časy, věřím, že někdy něco společně zahrajem, nebo si dáme někdy v budoucnu ten sraz rofl jak jsem psal kdysi, tak se nic nezměnilo, vždycky budeš top člověk co jsem na SP poznal, díky za všechno a přeju hodně štěstí.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Spamer
Ahoj, vizitka pekná jednoduchá páči sa mi poznáme sa nejaký ten piatok a nie najmenej poznáme sa myslím si v celku veľmi dobré za tie roky odohraté po bokoch a zároveň má mrzí že sa tam nevidím no čo niečo na tom asi bude som rád že som ťa spoznal GL in RL
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
CHAR2
Pěkná vizitka kámo, jsi jeden z prvních lidí, které jsem vůbec na SP více poznal a skamaradil se s nimi :D
Díky tobě ta hra měla úplně jiný vibe a děkuji ti za to :D Kamarádi
Kacka
Bohužel přesouvám zpět mezi hráče. Děkujeme za tvou práci, hodně štěstí!
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 17