Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Salamoun - vizitka [UPDATE 20.5.2016] + Statistiky
Salamoun
Azor:
Děkuju Ti. I tobě gratuluju k přijetí. A šťastný život. Smile Hned se musím mrknout na Tvojí vizitku, abych o tobě též něco věděl. Smile

Faster:
Mockrát děkuju. I tobě přeju hodně štěstí na helperovi a snad se uvidíme i v AT. Smile Vizitku budu časem upravovat.. Smile
OndraS1
Hezká vizitka, hráč i admin v pohodě.. :D Btw vítej mezi AT!! :D
img.tpx.cz/uploads/sa-mp-xd.png
nemo
Šala, nejdříve bych asi začal u té samotné vizitky. Líbila se mi, jen by ses mohl někde více rozepsat, ale do toho Ti nehodlám moc kecat, především je Tvá, takže asi tak.
S tebou jsem měl to přičinění někdy v minulém roce (?), kdy jsem Ti prodával auta z tehdejší firmy popelářů LV, do známe MOG SF. Asi opravdu tam jsme si poprvé napsali. Od tý doby bych řekl, že jak plyne čas, tak toho máme k řeči víc a víc. Měl bych určitě zmínit, že se snažíš být hodně nápomocnej. Řešil jsem nějaký problém s editorem, tak si mi v tom pomáhal, za což jsem Ti vděčný. Hehe, mimochodem, dokud na to myslím, editor už funguje, ale "pohybování čepicí" to nenahradí... :D I na serveru bych řekl, že se snažíš pomáhat, alespoň pro mě si vždy najdeš chvíli a na něco mi odpovíš nebo jentak pokecáš. Za to jsem rád, obzvlášť, když já tu komunikaci vyhledávám. Smile Jediný, co mi na Tobě vadí (neber si to osobně, vadí mi to na každým s tímtéž problémem), je ten zlozvyk! Tfuj, vyplivni to a už to nezapaluj! :D Čiň jak myslíš, pak si na mě vzpomeneš, na Tvá nemohoucí stará kolena. *koukam*
Asi bych už zakončil ten svůj kousek textíku. Přeju Ti aby si zůstal stejný, nezhořknul, užíval si dívenku plnými doušky a v té virtuální stránce, aby jsi zůstal v AT. Byla by Tě škoda, tak jako každého rozumného.
Měj se, pěknýho Silvestra a moc se neopij, v rygólu slavit Nový rok se nemá! Smile Pivo
metju22
Vizitka sa da, ako admin sa snazis a to sa ceni. pokracuj v tom GL
Salamoun
OndraS1:
Děkuju Ti i ty se mi jevíš jako fajn hráč. Smile Toho uvítání v AT bylo až až :D

Nema:
Mockrát díky za vyjádření. Slohovky to není moje.. já je rád čtu, ale nerad píšu :D Díky také, že sem Tě mohl poznat. Vždycky si s Tebou rád pokecám nebo Ti poradím, protože jsi jeden z hodně mála hráčů, který něco v té hlavě mají a dokážou se se mnou bavit na úrovni. Smile Budu se snažit s tím Tfuj a nezapalovat přestat :D Měj se a též přeji pěkného Silvestra a hodně úspěchů v tom novém roce. Smile

metju22:
Děkuji Ti. Rád jsem Tě poznal a jsi vcelku fajn hráč. Smile
Gargy
Salamoune ty jsi dobrý admin supr akce máš ale nikdy máš náladu na pytel ale at se ti daří Smile
Salamoun
Gargamel:
No jo. I já mám svoje dny :D Jinak děkuju moc za názor. S Tebou jsem problém snad nikdy neměl a jsem rád, že se zapojuješ do mích akcí. Smile
Ladik_
Vizitka nádherná jak barvy tak nadpisy.

Ať se daří jak v životě tak na SP Smile
Salamoun
Ladik
Děkuju, ať i Tobě se daří. Smile
Szelby
Salámku,Salámku :D Suprová vizitka, info jsem se dozvěděl... k tobě? Pohodový člověk, na serveru smi mi mnohokrát pomohl/poradil/upozornil za co jsem rád Smile Akce děláš taky super, a dokonce si vyhověl i mě a mím návrhům jazyk ať se ti daří v životě Smile
Szelbovsky Cool
Geroj
Hej, čau, najprv som ťa nemal rád pretože som si myslel že si poloretardovaný, čo sa mi v dalších dňoch potvrdilo :D Ale po čase som si ťa celkom oblúbil, to že ja si oblúbim nejakého nového administrátora je.. povedzme zazračne, takže ti želám pevné nervy pri adminovaní a nech sa ti darí v oboch životoch.
Salamoun
Szelby:
Děkuju Ti k vajádření a hodnocení. Od začátku, co seš na helperovi si mi docela padlnul do oka a celkově je s Tebou normální a rozumná domluva. Hlavně jsi pohodář a na nic si nehraješ. ;)

Geroj:
Děkuju Ti za názor Smile Nebudeme si na nic hrát.. ze začátku jsme se oba nějak 2x nemuseli. Ale přesně, jak píšeš.. Postupem času se to změnilo a i já sem na Tebe změnil mínění. Kolikrát spolu i prohodíme pár slov v chatu a i akci myslim, že sme spolu dělali. Smile Nemám s Tebou teď žádnej problém. Pokračuj takhle a třeba se dostaneš i na SP dál než jako hráč. Já osobně bych Tě třeba v AT uvítal. Smile
Kawa
Hola Amigo Hi my si rozumieme viac ako som čakal. Nemal som ani ponatia kam sa to dostane z pmky tebe kôli cheaterovi v roku 2015. Začali sme sa baviť. No ono to nejak utichlo pri mojom konci na sp. Potom ma však tvoje slová donútili niečo robiť, a byť prínosný pre komunitu. Nakoniec sa mi podarilo dostať sa na post OA. Si najlepší kamarát akého som na SP stretol. Keď je problém, neviem za kým iným by som okrem teba išiel. ďakujem Dáme si jedno nee? Díky
Nosferatu
Ach, už je to nějakou dobu, co jsem tvou vizitku navštívil. jazyk
Takže jsem se musel podívat znova, ale tak vizitka je pěkná o tom není pochyb. Smile
Ale co je podstatné, že jsi nejvíc v pohodě chalan. jazyk
Už ze začátku co jsi nastoupil do AT to bylo jasné a pak jako můj kolega u firem, tak tam už to bylo 100% Smile Luxusně se mi s tebou spolupracovalo, vždy nám to pěkně klapalo a doplňovali jsme se tak jak to situace vyžadovala. Smile Tehdy to bylo opravdu skvělé období a hodně jsem uvažoval, jak to bude dál s tím, když jsem měl jít jako hlavní, moc se mi od firem nechtělo abych ti pravdu řekl. jazyk Prostě luxusní spolupráce a hlavně i v těch akcích co jsme spolu měli. Smile Doufám, že to tak vydrží i nadále a budeš pořád ten fajn klučina.. jazyk s kterým se dá vždy fajně pokecat ať jde o cokoliv. Smile
Ať se ti daří Sala. Smile
Salamoun
Kawa:
Mockrát Ti děkuju za názor. Všechno to začalo od PMky, když si chtěl udělat kopec smrti a od toho momentu to dále pokračovalo až se z nás stali opravdu kámoši, kterých na SP mám opravdu moc málo. Mrzí mě, že už nejsi s náma na funkci OA, ale zůstaň dále hrát na SP. Mrzelo by mě kdyby si tam skončil, protože sem byl moc rád, když si na mé slova opět začal hrát. Smile

Nosferatu:
Díky za hodnocení vizitky a názor na mě, ale především sem rád, že sem tě poznal a stal si se pro mě něco jako brácha na SP :D Musím uznat, že jako hráč sem se tě docela dost bál :D :D
Je mi líto, že si s firmami musel skončit.. lepšího kolegu snad už nikdy nenajdu, protože my 2, jak si psal sme nikdy neměly spory a na všem sme se dohodli a Antiho sme vybrali dobře.. hodně rychle se zaučil a jde mu to.
Akce spolu někdy musíme udělat.. to je jediné, co nám tu společně zbylo.
I ty se měj a díky, že sem tě mohl poznat i z té lidské stránky Smile
Zrušený účet
A my jsme s Wery přemýšlely kolik ti je, když ti volala ta babička a ty jsi ještě mladší než já. :D Se divím, že ti to pivo dali v té ZOO, jak po tobě chtěli tu občanku. :D Cigaret jsi vykouřil snad 10 i víc, ale jinak jsi fajn kluk. :D Takový trošku tichý mi příjde, ale tak ono když jsi semnou a s Wery, tak ten třetí člověk nemá moc prostoru k mluvení. :D Jsem ráda, že jsem tě mohla potkat i jako člověka a ne jen postavičku na SP a doufám, že se někdy znova uvidíme. ;)
OcoNneR
Pěkná vizitka bukvičko doufám že se brzy na serveru potkáme když už jsem se vrátil jazyk
Gameluner
Super admin, vizitka, hráč, správce podvodů.. GL :D

PS: S tím komentářem u Titana jsi to zabil :D
Citace
Je plno jiných metod jak dostat permu.
:D:D:D

//Abych nezapomněl, jsi taky super sawner jazyk. Kappa

//Edit: Už tady zase mohu strašit, takže ti gratuluji k postu Hlavního Administrátora.
Upravil/a Gameluner dne 22.01.2018 20:08
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Salamoun
LOOLLOOLLOOLLOOLLOOLLOOL
Ale díky za obnovu vizitky. Já skoro zapomněl, že jí mám :D
Všem děkuji za komentáře Smile
Kurkuma
Chtěl jsem napsat něco krátkého, ale tak už jsem se rozepsal.

V první řadě bych ti chtěl poděkovat. Na začátku jsme spolu byli v gangu "FLYING MAFIA", kde jsme se poprvé bavili o tom, že bych chtěl zkusit post administrátora. Ty jsi byl ten, co mě "pripravoval" a později mě přesvědčil na přihlášku. Děkuju

Na začátku když jsem se dostal na post Helpera, byl jeden z mála, co mi šíleně pomáhali. A i kdyz jsem tě občas štval, můj podpis v té době byl boží.

Momentálně přichází SuperPařba o výborného řešitele podvodů, ale s postem hlavního administrátora ti půjde jistě stejně dobře, jako řešení složitých podvodů.

Na závěr bych ti chtěl popřát mnoho úspěchů, klidné řešení problémů a kvalitní administrační team, na který již budeš mít vliv.

Ještě jednou velice děkuji za vše, co jsi pro mě udelal.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14