Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rok - udalosť
MegaBite
6. září 1901 – Spáchán atentát na prezidenta USA, Williama McKinleyho.
Upravil/a MegaBite dne 22.10.2018 11:25
Pandy
Citace
MegaBite napsal:

6. září – Spáchán atentát na prezidenta USA, Williama McKinleyho.


Příště to chce i rok.

8. srpna 1900

Úmrtí Emila Škody, zakladatele strojírenské továrny Škoda auto v Plzni.
DangerRMV
29. listopadu 1899 – Založen fotbalový klub FC Barcelona king

en.summa.es/wp-content/uploads/2018/09/escut_FCBarcelona_450x450.png
asthenic
1898 - Narodil sa Enzo Ferrari, zakladateľ automobilky Ferrari
DangerRMV
3. července 1897 bylo ve vídeňském parku Prátr otevřeno obrovské ruské kolo. Vídeňské obří kolo nacházející se v zábavním parku Prátr, je jedním ze symbolů města a nejstarší atrakcí svého druhu na světě.


technickytydenik.cz/obrazek/5789ef3d413bb/1.jpg
Diana
1896 - Narodil sa spisovatel Jozef Cíger Hronský.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
OR1G1
27. január 1895 – nórsky polárnik Carsten Borchgrevink ako prvý človek vstúpil na antarktický kontinent
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
MegaBite
30. června 1894 - Otevření Tower Bridge v Londýně.
Diana
28. septembra 1893 bol založený portugalský futbalový klub FC Porto
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
OndraS1
2. listopadu 1892 - Založení fotbalového klubu SK Slavia Praha B)
WeWeRicKa
21. December 1891 -> Vznik športu hraného v budove a teda Basketballu. Dr. James Naismith vymyslel komplet pravidlá aby sa žiaci mohli aj cez upršané dni pohybovať..
Teo
6. srpna 1890 – V USA byl poprvé popraven člověk na elektrickém křesle.
Skiper
16. apríl 1889 sa narodil Charlie Chaplin, britský filmový herec a komik
Mine
31. august 1888 – nájdená mŕtvola Mary Ann Nicholsovej, pravdepodobne prvej obete Jacka Rozparovača.
Barty
23. května 1887 – V Písku a v Jindřichově Hradci uvedeno do provozu první české veřejné elektrické osvětlení celoměstského významu.
OR1G1
28. október 1886 – v New Yorku bola verejnosti sprístupnená Socha Slobody
img.tpx.cz/uploads/podpisfirma.gif
kolotocar
6. júl 1885 - Louis Pasteur prvý raz očkoval proti besnote ľudského pacienta, ktorého pohrýzol besný pes. Očkovanie bolo úspešné.
Barty
31. května 1884 – v Brně zahájen provoz parní tramvaje
CzSK
24. května 1883 – V New Yorku byl otevřen Brooklynský most který se stavěl 13 let.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/31/LOC_Brooklyn_Bridge_and_East_River_7.png
Bratek
22. prosince 1882 – byl poprvé rozsvícen žárovkami ozdobený vánoční strom

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/30/1836-print-of-american-christmas-tree.jpg
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 13