Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Rok - udalosť
Diana
2. júla 1881 sa odohral atentát na amerického prezidenta Jamesa Garfielda. Prezidentom bol len 200 dní.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Hendy
Rok 1880 - Margarete Steiffová si v nemeckom Giengene otvorila firmu (v súčasnosti hračkárske impérium) na výrobu plyšových hračiek, najznámejší výrobok – plyšový medvedík
Jertn
1879.22. ledna – porážka britské armády v bitvě u Isandlwany


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Mine
18. decembra 1878 - narodil sa Josif Vissarionovič Stalin, diktátor, stranícky a štátny činiteľ, vodca ZSSR
Muerte
9. července 1877 - Úvodní ročník Wimbledonu na travnatých dvorcích All England Clubu.
Bratek
10. březen 1876 – Alexander Graham Bell uskutečnil první telefonní hovor
MaTy
29. Března 1875 - Výbuch islandské sopky Askja
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Hendy
5. apríl 1874 - premiéra operety Netopier, jednej z najslávnejších operiet od Johanna Straussa ml.
Bratek
1873 - Poslední velká epidemie pravých neštovic v Čechách, při které zemřelo kolem 43 000 lidí
Koldy
1872 - Jedna z nejhorších povodní zdokumentovaných na českém území zasáhla západní a střední Čechy.
Loly
15. júla 1871 umrel Ján Chalupka, slovenský dramatik a prozaik
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
Pandy
1870 - v Chomutově byly založeny železárny
mokry
1869 - Suezký průplav byl otevřen pro dopravu.
Shifty
18683. září – město Edo bylo přejmenováno na Tokio
Koldy
1867 - Suezským průplavem proplula první loď.
xBack
1866 - 13. ledna – Filipovský zázrak, zjevení Panny Marie
Bratek
1865 - 14. dubna – Atentát na prezidenta USA Abrahama Lincolna

Dne 14. dubna, pět dnů po skončení války, navštívil společně se svou manželkou slavnostní představení ve Fordově divadle. To se mu stalo osudným. Ve 22 hodin jeden z herců, který byl fanatickým přívržencem Jihu, vtrhl do lóže a z těsné blízkosti prezidenta střelil zezadu do hlavy.
asthenic
8. april 1864 - Vo Washingtone vznikla prva vysoka skola pre nepocujucich, tazko pocujucich ludi. Na zaciatku skolu navstevovali aj nevidiaci studenti, neskor sa vsak univerzita zamerala len na ludi postihnutych poruchami sluchu
mokry
1863 - Lednové povstání

Proti Ruskému impériu vzniklo manifestem Prozatímní národní vlády 22. ledna 1863 na území Kongresového Polska.
Koldy
1862 - Řecký král Ota I. byl sesazen z trůnu.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12