Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Jak se zada o admin prava :)
VTEC
:D:D:D::D:DD:D:D:D:D:DD:D:D:::D:DD:D::D:DDD:D::D:DD:D:DD:D:D:D:D:D:DD:::DDDD:D:D:DDDDD:D:D:D:D::::::::S::D:D_D::::::DD:D:DDD:D:D:D:D:D:D:D:D:DDDD:DDD:D::::::D:D:::::D:D:DDDDD:D::DD:D:::::DD:D:D:D:D:D:D:D:::DDDDDDDDDDDDDD:D:D:D:D:D:D:D.....................
KeepSmilling
že je to baví akorát se tu strapní :D
Boss
Skoda ze uz maji ban este by byla urcite velka sranda :D:D
Detroitek
Je to jako když píšeš holce svoje pcity, myslíš si že je za kompem sama... a ona přitom má za sbeou dvě kámošky a společně se tomu smějou, myslim že je to docela nefér vůči těm hráčům, chtěli se jen zeptat jestli neodstanou level a najednou je z toho velkej hit fora. Je mi jich líto. Přiznávám že asi nebudou nejchytřejší, nebo si jen nepřečetli pravidal (to nevim) ale i tak je docela podraz.
NYPD_ONDAJEE
detroitek súhlasim skrátka možno nejde o najinteligentnejších ludí ale určite to je z nejakého opodstatnenia napriklad to že sú nováčikovia a nevedeli ešte presne ako to na SP chodí alebo si neprečítali pravidlá atd

ale tiež súhlasím že je to rozdiel ked niekto napíše do E-mailu že je pán boh a že ak mu nedá lofas level tak zničí celú sp.... to už hraničí naozaj z demenciou

ale ked ešte napíše niekto súkromnú správu bez nadávok síce s gramatickímy chybami si myslím že je to ešte v poho
Upravil NYPD_ONDAJEE dňa 28.10.2011 22:45
S100
Na druhú stranu sa aspoň odvážili napísať tu SZ, väčšina by to nedokázala. Smile
Shiterko
Zvláštne, že sa do Admin sekcie dostanú, ale vedla do pravidiel nie. Smile
Najprv si prečítam pravidlá a potom niečo riešim nie? Smile
Respy
omg keby aspon povedali svoj riadny vek... nevedia ani písať a píšu že majú 18...
ATomas
Citácia
S100 napsal:
Na druhú stranu sa aspoň odvážili napísať tu SZ, väčšina by to nedokázala. Smile

Ale to neni fer. Sad
Slusny clovek to nedokaze a ****i mne akorat serou ! Smile
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
RocketLauncherSs
ATome, Ty si píšeš s jedním a tím samým člověkem, akorát s tím rozdílem, že už ty před ním dávno hnijí v permanentních banech webu, respektive dynamická IP. :D
Bratek
To snad není možný :D :D Kdyby udělali aspon nějakou osnovu nebo něco :D :D Ale tohle :D TO je moc :D :D Nikolas se do ATeamu dostane určitě :D :D
Chicago_Girl
Ach bože bože :D:D:D Kam to spěje :D To je fakt PSYCHO :D Na hlavu Měl by se nad sebou trochu zamyslet,jít se pročistit ven a né posedávat u počítače :D NemůžuNemůžu
Hrb
Já se tomu na jednu stranu směji, ale na druhou stranu je mi jich líto...
ATomas
Citácia
S100 napsal:
OMG ako ich to len mohlo napadnúť, oni určite nemajú ani 10 rokov že to vôbec píšu.

Mne už ich je lúto Sad ATomas prečo to sem dávaš aby sa im každý vysmieval?

Aby si ty to blbci rozmysleli nez mi napisou a hlavne jak mi to napisou
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
ATomas
Citácia
Detroitek napsal:
Je to jako když píšeš holce svoje pcity, myslíš si že je za kompem sama... a ona přitom má za sbeou dvě kámošky a společně se tomu smějou, myslim že je to docela nefér vůči těm hráčům, chtěli se jen zeptat jestli neodstanou level a najednou je z toho velkej hit fora. Je mi jich líto. Přiznávám že asi nebudou nejchytřejší, nebo si jen nepřečetli pravidal (to nevim) ale i tak je docela podraz.

Ano zeptat se muzou, ale sakra vidim nejhratelnejsi server, tak at ten dotaz ma uroven. A ne "muzu bit pls adminem ?"
Jestliže neumíš naučíme, jestliže nemůžeš pomůžeme ti, jestliže nechceš nepotřebujeme tě.
Blondak
lol ten lulu ma teda pobavil :D
RSpire
Super nové Žiadosti :D jo a je tam aj ten ritmus nedavno som si všimol že sa zaregistroval na web :D
dusan_sk
demencia v tomto prípade nepozná hranice Smile
lofastek
mu to asi dělá dobře když vidí jak se mu tu všichni smějou :D
Kapo
Viete prečo tento topic má tolko prezretí ? Pretože ludia podla názvu si myslia,že je to "navod" na požiadanie admin práv :D
Prišiel som po dalšich rokoch, aby som si opäť zahral na SP jazyk
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasov
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasov
18%
Ne
9 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
12%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18