Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
spina.skiper
Skiper
img.tpx.cz/uploads/Serrrver%20info.png


Na server som sa prvýkrát prihlásil v roku 2012 pod nickom Lagger99 s chalanmi zo školy, ktorí sa volali svet51, Swatiik a ešte jeden týpek, ktorý hrá doteraz (ďalšie pôvodné nicky si už nepamätám). Dlho som pod týmto nickom nevydržal nakoľko som tam dostal pban za vykradnutie účtu. Nežiadal som o unban ani nič iné. Rovno som prišiel na server pod iným nickom čo bol ...The_Legend... . Začal som na tomto nicku s „čistým“ štítom a všetci sme si hrali spokojne ďalej. Postupom času som si prešiel všetkým čo sa dalo ako gangy, firmy, misie atď. Ale stále to chcelo „many“ po ktorých sme sa hnali všetci a stále sa za nimi väčšina hráčov ženie. Kúpili sme si firmu so zameraním kamionista v SF (sídlo bolo vedľa bezpečákov oproti cez cestu). Vo firme sa nachádzal hráč menom Andrej_Pestofka (dúfam, že som nick napísal správne) , ktorý mal neskutočné zárobky a nevedeli sme prísť na to ako to robí. Tak sme sa ho spýtali ako je to možné, že zarábaš tak veľa ? A tým to prišlo...peniaze. Objavil bug na farme v Blueberry, kde si stláčal iba + a Enter a peniaze išli na účet. Týmto spôsobom sme zarobili stovky miliónov. Lenže nemohli sme to robiť na pár účtoch nakoľko sme boli všetci ihneď v top bodoch v zamestnaní. Vytvorili sme si desiatky multi acc na ktorých sa bugovalo deň čo noc a potom sa to všetko preposielalo cez dražby na naše hlavné acc. Prečo cez dražby ? Dôvod bol jednoduchý. Keď sa zistil tento bug, tak ATomas to spravil jednoducho. Zmazal všetky peniaze vygenerované týmto bugom. Ale ! Ale chlapci boli popredu tým, že tie peniaze poslali na hlavné účty pomocou dražby čím sa peniaze stali „legálnymi“ a nie vygenerované bugom. Chápeme sa? Myslím, že som to vysvetlil jednoducho. Takto sme sa dostali k miliónom jednoduchou cestou a nikto nám nič nezistil. Lenže čo robiť, keď bug bol opravený a okrem otáčania peňazí čo sme si „zarobili“ sa nedalo robiť nič iné bolo potrebné vymyslieť nové hobby. Nové hobby bolo vykrádanie účtov ako som ja spravil na začiatku. Závideli sme hráčom čo mali top podniky a stovky miliónov a potom prišiel nápad, že čo tak im to zobrať ? Poviete si „majú majetky vo veľkej hodnote, heslá budú ťažké“. Opak je pravdou. Tí hráči mali až primitívne heslá ako „123456 – superparba – nick hráča“ a tak ďalej. Vyhliadli sme si pár hráčov a išlo sa na vec. Behom pár nocí a pokusoch boli účty vybielené a všetok majetok náš. Čo si pamätám medzi vykradnutými hráčmi boli napríklad v tej dobe také mená ako JUMBO, FBI123, cortez, UnknowGamer, Votas. Votas mal v tej dobe Doherty Tuning čo malo veľkú hodnotu. Behom jednej noci prišiel o penaize, tuning a všetko čo mal. A ak si spomínam, tak to bol náš posledný úlovok. Prečo posledný ? Adminom už prišlo divné, že je taký veľký počet vykradnutých účtov a začalo sa to riešiť. Bol toho plný web a my sme sa len usmievali, že máme čo máme a asi sa to už prehnalo s Votasom čo bol už veľký kaliber. Hráč svet51 sa dopracoval k pbanu a Swatiik taktiež. Zostal som len ja a týpek, ktorého som spomínal, že ešte hráva ďalej na SP.

Takto nejako sa skončila moja kapitola bugovania a vykrádania účtov. Predieral som sa SP a skúšal všetko čo sa dalo. V roku 2014 som sa cez nábor dostal do AT. Hej týpek čo bugoval a vykrádal účty je v AT. Ako je to možné ? Neviem ti ani ja sám povedať, ale jednoducho som sa tam dostal. Tak som si chvíľku plával vo vodách AT, ale aj tam nastal koniec. Vyhodili ma z AT za neviem už ani čo. Tuším zneužívanie práv administrátora ? Asi. Detroit sa hrabal v logoch a zistil, že som si posielal zbrane a peniaze na účet sem tam, ale ešte v tom bolo niečo, ale vážne si neviem spomenúť čo to bolo (ak to niekto vie, tak mi to napíš dik). Po nejakom čase od kicku z AT som si zmenil nick na majk. na ktorý som dostal aj pban. Neskôr po kicku z AT som na skype v gang chate rozposlal harmonogram trestania, ktorý je dostupný len pre AT. V danej skupine bol aj hráč Keiss (,,!,,) , ktorý v tej dobe žiadal o perma ub. Využil príležitosti, bonzol ma s úmyslom, že dostane perma ub a ja dostanem pban. Ja som dostal pban, ale jemu plán nevyšiel a ostal v banliste aj naďalej. Dostal som pban za narušovanie správneho chodu serveru v roku 2015 a hodnosť "Špina SP". Koncom roku 2017 som požiadal o perma ub, ktorý mi bol schválený a odvtedy som na SP zasa s „čistým“ štítom.

Od perma ub sem tam zájdem na SP doplniť inkaso a pokecať s pár ľuďmi ak sa tam nachádzajú. Nevenujem sa už ničomu z toho čomu som sa venoval iba si sem občas odskočím, keď je čas. Takto to teda so mnou išlo od začiatku až po súčasnosť. Ak si to celé prečítal, tak si pán a to je asi tak všetko čo som mal na srdci...


Nick : [S]kiP[e]R

Odohrané hodiny : 234

Konto v banke : 3o ooo ooo $

Marihuana : 0 g

Dom : 1132

Gang : Žiadny

Oblúbená akcia od AT : Závody autovrakov, závody

img.tpx.cz/uploads/osobbbne%20info.png

Meno : Filip

Dátum narodenia : xx.x.1999

Vek : 20

Kraj : Trenčiansky kraj

Vzdelanie :

Bydlisko : Doma

Výška : 178cm

Postava : Klasická z kože a kostí

Fajčenie : Nie

Alkohol : Áno

Hudba : Všetko čo má dobrý text a beat

Oblúbené oblečenie : Rifle + tričko

Citát : Vierou v Boha sa stráca rozum


img.tpx.cz/uploads/Legendyyy.png


flex
geroj
saphir
pitras
jiry
martin
thc
trepkin
aure
sipoxx
krowky
matyas17
raty
glko
signor
kovaldo
qvosty
luki
smouky
druck
lol_noob
eddo
komar
lee
mio
redginger
gjhjgkhgjgkg
ray
zawy
floatin
f86
fellaz
mia
domino

je ich veľa...† 

Upravil/a Skiper dne 06.10.2020 18:24
Qvosty_
Velký šéf toto, dosť sme toho nahrali ešte aj s prefeteným thcčkom. Vizitká jednoduchá ale splnila účel. Snáď ti víde UB.
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
Floatin
Šéf šéfov,vizitka štýlová.
Skiper
thc bol šéf proste wííííí :D :D

dík
TripS
Nazdár Skiperko starý adminko a kamarád viztka za 2- graficke nic moc ale pohodka GJ.
FleX_
Čau Skiper ko dik za označenie ;) dufam že dostaneš ten pub
Skiper
trips dík, ale teba si vôbec nepamätám :D aký si mal nick alebo z akého gangu si ? :D

flex dík no bodaj by, mohol by som dať kambek :D

//e, Btw dakto keby sa nudí a spravil by nadpisy tak na skype filip.k26 napíš
Upravil/a Skiper dne 03.01.2017 21:33
Octavia
Dobrá vizitka, jsem rád že ti dali pub a šanci ! Smile
Xellis_
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Jiry
Tento kluk je diamantový čávo, spolu jsme prožili hodně jak v DC tak ve Westu. GL, snad se na serveru potkáme Pivo
img.tpx.cz/uploads/rchldkk.png
Skiper
gl pri žiadosti jiry a dík

hrouda - konečne viem kto je xellis :D
Geroj
je to fascinujúce, žiť v našom hip hope, v slovenskom kráson, drží nás po kope

sws, k tebe neni čo, raz sme mali problemy, ale potom to prešlo, ale môžme si povedať že sme hrali v top dobe, ako už písal jiry, si čavo ;)
Tearsko
čistý šuflikant tento klučina heheheee
Skiper
Geroj -Slovenskom krásnom, nádhernom koko*e...nenene to nemôže byť :D ten keď dá solo tak mi odpáli dekel
Však dajaké hádky boli, ale potom pohoda.

Tears - ty sestrička z kramarov čo sa flaka cez pracovnú dobu
Szelby
ahoj, tak vítej na serveru. Nějak tě neznám spíš jen z doslechu a tvé minulosti. Vizitka informativní účel splnila jen škoda těch nadpisů Smile Zatím s tebou problémy nemam tak doufám že to tak bude i nadále.

Hodně štěstí v životě a užívej hraní Smile ;)
Szelbovsky Cool
Skiper
šelby - nápodobne neviem kto si tak uvidíme čo z toho vznikne. Vizitka stačí jednoduchá a vidieť, že to stačí a nadpisy...ha :D na tých sa "pracuje"
notoriousserious
Jeden z tych mala ludi ktory si na sp drzia miesto, neviem kolko sme toho spolu nahrali ale ani po rokoch som voci tebe nemusel riesit nejake sracky/hadky, ruku na to sefe. Snad sa niekedy vidime v Turnej aj ked budem pravdepodobne jak hnoj.
aure
daj mi skiny bo bentley pred barakom
auta a boxeryy
bude ta bolet hlava a dusit s a budes tabakom
a oci rozhlahane mixeryy
cs daj na to ze som vo vizitke
Zawy
skiperkooo, diky za oznaceni, jsi sef a drzim palce s pub, ikdyz neni o co stat
Skiper
Citace
notoriousserious napsal:

Jeden z tych mala ludi ktory si na sp drzia miesto, neviem kolko sme toho spolu nahrali ale ani po rokoch som voci tebe nemusel riesit nejake sracky/hadky, ruku na to sefe. Snad sa niekedy vidime v Turnej aj ked budem pravdepodobne jak hnoj.

Palec nahoru

Citace
aure napsal:

daj mi skiny bo bentley pred barakom
auta a boxeryy
bude ta bolet hlava a dusit s a budes tabakom
a oci rozhlahane mixeryy
cs daj na to ze som vo vizitke

Bentley nie radšej baworaky čierne sklá, vieš ako B)

Citace
Zawy napsal:

skiperkooo, diky za oznaceni, jsi sef a drzim palce s pub, ikdyz neni o co stat

Ale však dačo ma tam bude držať stále :D dík
RaTy_
Luxus vizitka, hráč šéfis. Vážím si na SP hráčů jako jsi Ty. Díky za označení Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
28 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
19%
Ano, těším se na gaučové trenéry
13 Hlasů
18%
Ne
9 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19