Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
[ANKETA] Nejlepší gang video?
LuKi_
Dávám hlas gangu Outlaws Deckers Smile
Asi nejvydařenější a nejlepší
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
destiny-
WSTL... Duvod ? Toto asi nieje ani potreba Smile pekne spracovane video,kvalita a hlavne dobra zostava xD
PS: sry za nejake chybki pisu to z mobilu
Fifa
West Side Thug Life
Jednoznačně skvěle zpracovaný video. Ať je to hrob s nápisem "GANG SYSTEM", ukázky z GR, gangstři na ulici nebo světla na nápis "WSTL". Záběry z GR se mi taky líbily, vybraný nejlepší momenty. I hudba sedí k názvu gangu, co víc si přát.


Slow Riders
Úplně jinak pojatý video, než mají ostatní. Myšlenka byla ukázat ty "nejlepší" z gangu, co pro gang už nějakou dobu něco znamenají. Co se mi naopak nelíbilo jsou ty přechody mezi písničkama. Když už je u každého jiná, tak se spolu nemusely tak "hádat". Další věc, co je škoda, že někdo tam má záběrů 10 a např. Dajas pouze dva.


Outlaws Deckers
Hezky zpracovaný video, od všeho něco (GR, území, dodávka...), pěkný záběry, tak to má být. Jenom škoda, že se do toho nepřidal nějaký příběh. Začátek videa, jak proletí ty letadla s helinou, luxus, pěkný nápad.


Compton Street Cartel
Hodně pěkný začátek, čekal jsem, že to bude fakt TOP video na závěr všech uvedených, ale bohužel jsem se potom zklamal. Ty rádoby vtipné hlášky, i když jsem se někdy zasmál..., proč? A vulgarismy jste mohli do takového videa taky vynechat. Pak opět pěkný závěr videa!


Citácia
Každopádně je super, že se našel alespoň někdo, kdo si dal práci s vytvářením videa, takže ode mě patří těmto 4 gangům "díky", že se toho zúčastnili.
Eme
Dal som hlas Slow Riders. Pekne spracované, super týpci v gangu Smile




NZ dendo :D
Reggie_
Zítra teda kolem 20:00 rozhodnu, kdo a jak se umístil, zatím ještě můžete klidně hlasovat.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
bluFF
Vybral som si gang Slow Riders.
Pretože mame to video najoriginalnejšie , super spracovane ...
Floatin
Citácia
BLF napsal:

Vybral som si gang Slow Riders.
Pretože mame to video najoriginalnejšie , super spracovane ...


Citácia

Účastnit se může pouze ten, kdo má registraci na webu starší než 08.12.2016
dendo
dal som hlas slow riders lebo som členom + je pekne spracované
Kurkuma
West - Kvalita, Geroj., prostě luxusní

Ruda
Já svůj hlas dám West sidu, jednoznačně nejkvalitněji udělané video, zaujal mě hlavně začátek a konec, taky celkový "filtr"Pláčunevím jak to líp nazvat) videa vypadal docela našlápnutě a příjemně se na to koukalo. Hudbu ani zmiňovat nemusím, to je prostě můj šálek kávy.
Jinak Slow Riders taky pěkně zpracované video, Compton (i když mě trošku triggeruje ten název. :-D ) se mi taky hodně líbil a ty rozhovory na skypu to dost ozvláštnili a působilo to dobře(až na ty kindermafiány co tam občas něco zahučeli). Video od OD se mi líbilo asi nejméně(nic ve zlém kluci), ale taky to nebyl vyloženě ****.
Edward1
Hlas davam gangu Slow Riders, pekne spracovane.
Reggie_
Omlouvám se za zpoždění, ale něco mi do toho vlítlo. Hlasy, které tu uvidíte jsou PLATNÉ, zbylé se nepočítají, protože nebyl k nim dodán žádný komentář.

Takže, konečné skóre je následující:

Nejvíce hlasů a umístění - VIDEO
Citácia
1. místo - West-Side Thug Life (40 hlasů) - 5 000 RS
2. místo -
Outlaws Deckers (31 hlasů) - 4 000 RS
3. místo -
Slow Riders (18 hlasů) - 3 000 RS

Výhercům gratuluji! Smile
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
MartiN
kde je vyhodnotenie apinko
Reggie_
Citácia
WSTLMartiN napsal:

kde je vyhodnotenie apinko

Už ho máš tu, nad Tvým příspěvkem. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasov
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasov
16%
Ne
9 Hlasov
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasov
13%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 22