Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bartyho Vizitka
Barty
Kacka1997 - Ahoj Hi Děkuji za pochvalu, i tobě ať se daří Smile

//26.10.17 - měnší update vizitky
Upravil/a Barty dne 26.10.2017 10:18
Diana
Zdravím pane Kytka pro tebe
Pekná Vizitka tie nadpisy sú luxúsné
Vyzeráš sexy :D heheheee
Si v pohode chalan prajem vela šťatia do života Smile
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Barty
Rich - Zdarec, děkuji za komentář Smile
Vážně ? Až tak ? *udiveny* jazyk
I tobě hodně štěstí.
Mordis
No No Rich, zas brzdíme...
Citace
Vyzeráš sexy :D heheheee

Tahle hvězda září pro někoho jiného Pusa

Aby nikdo neřekl že je to offtopic, tak ti napíšu i tady *Andílek* jak šikovný jsi.
75 akcí za měsíc? WOW! Tak šikovný a pracovitý člověk tu snad ještě nebyl king Mimo
Fotka je samozřejmě naprosto nádherná Kytka pro tebe
Pandy
Hojky Barty.

To je divný, že jsem Ti sem ještě nenapsala, zasloužila bych po tlamě Tu máš

My dva se známe už taky nějaký ten rok, jak jinak než přes TLD a pak ještě odjinud, ale to tu nemůžu psát. Ještě teď mám před očima tu fotku z WC Army :D Dokonce je někde na mým webu :D Klidně Ti jí můžu poslat..

Jsi fajn klučina a když si vezmu rozdíl před tím a teď, tak jsi na sobě hodně zamakal a hlavně jsi vyrostl a stal se z Tebe rozumný a pohodový kluk s ochotou pomáhat a zdokonalovat se, za což jsem ráda.

Dřív asi ne, ale teď můžu s čistým svědomím říct, že pokud Tě práce na postu OA bude i nadále bavit a budeš pracovat pořád tak pilně, ráda bych Tě v budoucnu viděla mezi námi v AT.

To je všechno ode mě, tak čest práci a mnoho úspěchů i v reálu Smile
Barty
Mordis -
Citace
Tahle hvězda září pro někoho jiného Pusa

Přesně tak. Moc děkuju za další komentář. Pracovitý možná ale šikovný tu nejsem přeci jenom já Mimo Děkuju Kytka pro tebe
____________________________________________________________________________________________________________

Wery - Ahoj Hi
Citace
To je divný, že jsem Ti sem ještě nenapsala, zasloužila bych po tlamě Tu máš
Nenapsala ale jak vidíš tak jsi si našla trochu času si vizitku přečíst a okomentovat :D

Známe se už něco přes dva roky. Co si pamatuju tak jsme si dost psali v období kdy jsi chystala něco svého. Pak jsme nějak v kontaktu být přestali a ejhle jsme se potkali zde.
Fotku jak jsem ti psal na serveru někde určitě ještě mám. To bylo... :D

Děkuju moc, i já sám musím přiznat že jsem se trošičku změnil co se týče chování, povahy. Určitě mě OA bavit bude a budu se snažit vydržet na postu co nejdéle.

Nevidím do budoucna ale nic není nemožné. Taky bych před dvěma lety nečekal že budu v OA týmu.

Ještě jednou díky Peckaaaa
GaToo_BoTaS
Vizitka pěkné zpracovaná, obsáhlá o vše potřebné. Jako OA jsi dost dobrý, tvé akce mají šmrnc. Dokáži si tě představit v AT jako řadový Administrátor.
Přeji hodně štěstí, akcí a jiných věcí na SP a hlavně mnoho úspěchů v životě.
Barty
Jhin - Děkuji moc Smile
Citace
Dokáži si tě představit v AT

Tak to děkuji, snažit se budu vždy a třeba to někdy vyjde.
CpT
Vizitka dobrá hráč tak isto a ešte lepší OA dobré akcičky má :D
inač GL v živote aj na SP
Barty
CpT - Ahoj ahoj. Díky za pochvalu akcí a vizitky.
Ať se daří u tobě Smile Díky.
KoLoB
Vizitka pecka! Vše co potřebuju jsem se dozvěděl.. Tak a tebe znám jen trochu, ale jsi fajn člověk a osobně můj oblíbenec v OA :D jsi takový ten typ člověka co vypadá furt šťastně a přenášíš tu radost i na ostatní :D Ať se daří na SP i v reálném životě šéfe :D
Barty
KoloB - To jsem rád že jsi se dozvěděl vše potřebné. Na serveru se vídáme často což je fajn. Oblíbenec ? Tak to děkuji Kamarádi Šťastný jsem protože mám k tomu vážný důvod jazyk
Každopádně děkuji za komentík a ať se daří i tobě Peckaaaa

//20.12.2017 Úprava fotky a přidán nadpis "Moderátor"
Upravil/a Barty dne 20.12.2017 17:52
Yoistik
Ahoj. Vizitka luxusní , Byl jsi suprovej OA a jsem rád že jsi ted Moderátor. Doufám že když budeš Administrátor tak budeš zase dělat tvoje suprové akce Smile Přeji ti GL do života , na SP a hlavně v AT.
Barty
Yostik - Ahojky Smile Děkuji za pochvalu vizitky. Na OA jsem působil něco přes 5,5 měsíců a dost mě to bavilo. Ani bych netušil že se takhle rychle posunu o něco dále a to na post Moderátora. Těší mě tahle změna protože se přiučím opět něčemu novému krom akcí. Pokud jak píšeš budu administrátor tak pak budu určitě dávat zase ty moje akce to se bát nemusíš :D
Ať se daří i tobě a hlavně si užij vánoční svátky Smile
Kacka
Barty, vizitku jsem ti okomentovala ale pořádně jsem ti nepopřala funkci Moderátora!Smile Jako OA, si akce dělal suprové,nemůžu si stěžovat.Smile A věřím že si tak skvěle povedeš i na Moderátora tak pevné nervy. A přeju krásné Vánoce a užívej si to! Smile)
Barty
Kacka1997 - Ahoj Kačí. Máš pravdu že jsi mi semka už postla jeden komentář ale já si cením každého druhého Smile Děkuji za pogratulování. K akcím se určitě vrátím jak jen to bude možné avšak i teď si nemůžu stěžovat. Nové povinnosti, nové zkušenosti. Pevné nervy jsou potřeba to máš pravdu :D Každopádně i tobě veselé vánoce a užívej svátků Smile

//23.2.2018 Aktualizace vizitky
- Změněná fotografie
- Upraven Friendlist
- Upraven hudební playlist
- Upraveno vzdělání a přidané kurzy
Upravil/a Barty dne 23.02.2018 23:51
Diana
Je mi docela lúto,že si skončil,bol si v pohode moderátor. Smile
Prajem vela úspcechov v živote a snáď niekedy prídeš pozrieť na SP Smile
Maj sa.
img.tpx.cz/uploads/Screenshot_20221106_224817.jpg

Hlavný administrátor webu namiesto potrestania hráča, ktorý mi napíše takúto správu dá srdiečko na správu.

Okrem toho, pravidelne každé urážky a narážky v akejkoľvek forme, ktoré sú mierené na mňa osrdiečkuje a hráča nepotrestá. V minulosti som takúto vec reportoval a dostal som upozornenie, že dostanem suspend ja, ak budem dávať takéto reporty, podľa neho si za to môžem ja sám.

A nakoniec, ak by som podobné veci písal ja, pravdepodobne by som dostal za to suspend. Neraz mi muselo vedenie zrušiť suspend, keďže nebolo objektívne udelené. Neraz sa mi Bratek ospravedlňoval že mi dal zle suspend (pre príklad 3 obrázky v podpise - mal som iba dva, tretí bol smajlík)

Dávam to tu na oči, nech sa vie o tom, trest za to dostať nemôžem, keďže neporušujem týmto podpisom žiadne pravidlá. Promiň
Gameluner
Zdravím,

~> Vizitka je moc pěkná, ale to Ty už přece musíš vědět sám.

~> Skvělý Moderátor odchází, bude se mi stýskat. Sad Pracovitý člověk, byl jsem rád, že ses na Moda dostal. Ale na druhou stranu jsi byl i skvělý OA, byl bych rád i za to, kdyby ses někdy vrátil alespoň tam.

~> Poznal jsem Tě... Už vlastně ani nevím kde. Ale jsem za to v každém případě nesmírně rád! Ty jsi suprovej týpek, snad se ještě někde uvidíme, abychom si mohli zase napsat. Doteď jsme si psali málokdy. Bohužel no. Budem to muset vypilovat. :D Tak se někdy na SP stav. Dáme pokec, ju? OK, domluveno. Smile

~> Přeji Ti hodně štěstí! Ve virtuálním i reálném životě. Zasloužil by sis ho. Smile

Zatím. Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Barty
Zdravíčko Rich a Gameluner.

Bohužel jsem na postu moderátora skončil z důvodu mé nedostatečné aktivity která poslední dobou na u přetrvávala. Jelikož jsem tam byl už nějakou tu chvíli tak musím říct že jsem se toho dost naučil. Každopádně na občas zajdu jelikož nekončím navždy ale má aktivita nebude o nic lepší :/
Určitě si někdy popíšeme gamelunere Smile Oba se mějte a ať se vám také daří, díky.
MightyDaniel_
Pěkná vizitka. Smile
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 12