Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Vizitka - Žabka
ZaboS
Pyro,
díky :D Jojo, až budeš v Praze, písni na FB :D
Proč zrovna žáby? Původně jsem se tak jmenovat neměl, ale hráči si to vzali po svém no, tak budiž :D

Maty,
tvé pokoje jsou nejkvalitnější, věrnost ELQ Motelu! <3 :D No jo, když ****, tak aspoň kvalitní chci! Umím si holt vybírat no :D Už jsem tě dopsal do friends, sorry, ale nepamatuji si několik desítek jmen... Doplňuji to vždy, když si vzpomenu :D
A děkuju, ty se taky měj a užívej! Smile
Salazar
Zdravím, tak jelikož jsi mě označil mezi nezapomenutelnými, čehož si cením, tak ti sem hodím nějakej komentík. Vizitka se mi líbí, dozvěděl jsem se o tobě docela dost. Jako hráč jsi v pohodě, ale neměl by jsi mi říkat falešnej zákon, protože to opravdu přeci nejsem a také by jsi se už měl konečně přidat na stranu dobra :D ! Ať se daří jak v reálu, tak na serveru Smile
Divcos
Hele Žabko <3. Tohle je muj historický první komentář a jsem rád že patří zrovna tobě. Na SP jsem za ty 2,5 roku nepoznal snad lepšího člověka než si ty, plno srandy, blbostí, ruzných zážitku <3. Jsem rád že jsme se začali bavit i na socialních sítích a ne jenom na SP. Tak co bych ti ještě napsal? Užívej života na plný plyn a doufám že všechno vyjde a v tom Červenci se uvidíme. A nebojse ten alkohol ti koupím. <3 Pivo
ZaboS
Miso,
díky, ty jsi též v pohodě. Ale co si budeme povídat, falešný zákon jsi, ať chceš nebo ne :D Na stranu dobra? Na té už přeci jsem :D
Tobě ať se též daří, jak reál tak i SP ;)

Divcos,
oh, první komentář? Toho si cením! <3 :3
Já jsem též rád, že jsme se sblížili. Jsi super člověk a sranda s tebou rozhodně nechybí. V tom červenci se uvidíme určitě, musíme! :D
No a s tím alkoholem jsi nemusel jít sem.. ale tak dobře no.. teď mě tu budou mít za alkoholika.. pfff :D
A díky. <3
Pink
Musím ti sem dát novej koment, protože od toho posledního komentu jsi celou vizitku změnil. Takže nadpisy jsou pěkný, celkově vzhled se mi líbí, vše je tak jak má být a dozvěděl jsem se dost věcí o tobě i když se známe celkem dost dlouho, a to, že jsi jiné orientace neřeš, každej je nějakej a kdo s tím má problém, tak ať se třeba z toho podělá.

Takže ať se ti daří jak v realu tak i ve virtualu. Smile :D
ZaboS
Pinku,
no, první verze vizitky se mi nelíbila a asi po třech měsících jsem se odhodlal k úpravě :D To, že jsem jiné orientace, moc neřeším. Kdo mě má rád takového, jaký jsem, tak se baví dál, naopak kdo s tím má problém, tak ať si ho třeba strčí za klobouk. Můžou mi psát, co chci, mně je to tak nějak jedno, na urážky jsem si už dávno zvykl :D

Každopádně děkuju, tobě ať se též daří, hlavně v realu, ale i na té SP no :D
Interstellar
Žabka Žabka :D Čo k nemu dodať. Je to taký ten kolega do partie, čo vždy oživí skupinový chat, a zabaví kamarátov, i keď má niekedy svoje dni bez nálady :D vtedy je lepšie sa od šelmy držať ďalej.
Nepoznáme sa moc dlho, ale so žabou si človek rýchlo porozumie.
Ja len dúfam že budeme kolegovia ešte velmi dlho, a neželaj si ma ak na SP skončíš :D

Vizitka je formálne vpohode, je to pekne zadelené a dá sa to čítať.

PS:
Keby som bol gay, tak by som asi neodolal :D

S pozdravom, kamarát a kolega, Inter.
Undefeated420
Ahoj žábo <3 vizitka hezká. Moc si cením že si mě označil, jsi pohodář celkem. Poznali jsme když ACAB vlastnil ještě Danya$. Dobře si pamatuju jak si mě začal nenávidět když jsem přešel k vojákům no. :D Jinak ať se ti daří jak reálným životě tak na SP.
ZaboS
Inter,
no tak někdo ten chat oživit musí že jo ... aspoň využívám svoji hype náladu k něčemu užitečnému :D hej když jsem bez nálady, je moudré mě moc nes*at :D Pak to nedopadá dobře :D Moc dlouho se neznáme no, teda já tě vídám na serveru už dost dlouho, ale do řeči jsme se nikdy nepustili, to až před pár měsíci teprve, ještě se poznáme určitě víc! Smile
Hej když je člověk v pohodě, tak si se mnou dokáže rychle porozumnět.. :D A neboj.. na SP zatím končit nehodlám, ještě jsem nesplnil to, co jsem si řekl, že dokážu před koncem.. a to dostat se do AT! :D A tam vydržet co nejdéle :D

Hej.. kdybys byl taky gay, tvořili bychom nerozlučný pár <3 :D

A díky... Smile

Irish,
Díky Smile zasloužíš si být označený. Joo a divíš se, že jsem tě začal nenávidět? Když kolega terák, kterého jsem měl ještě k tomu rád, odejde na špatnou stranu?! :D Ale tak jsem rád, že ses vrátil do starých kolejí a přímo do A.C.A.B.! <3 :D
A tobě ať se též daří jak v reálu, tak na SP ;)
Upravil/a ZaboS dne 20.03.2018 13:01
Virus
V pohodě hráč, který je součástí elitního týmu k likvidaci havěti na SP (vojáci, fízlové, dozorci) Sice nemá na moji historii u teráka ale blíží se mi. :D
ZaboS
ANTI,
tak elita musí k elitě, že :D
Na tvoji historii u teráka nemám no.. ale tak.. snažím se tě dohnat! :D
A díky Smile
eS_
Zdar, žabko, známe se delší dobu, jsi v pohodě týpek. Psali jsme si už dřív někdy v roce snad 2014-15 a furt jsme nedali sraz!! :D Musíme to napravit. Vizitka je pěkná, škoda že už nehraješ na sp častěji. Pár nových věcí jsem se dozvěděl ale zbytek vím z dřívějška. Užívej real a hodně štěstí ;)
ZaboS
Citace
eS_iiicko napsal:

Zdar, žabko, známe se delší dobu, jsi v pohodě týpek. Psali jsme si už dřív někdy v roce snad 2014-15 a furt jsme nedali sraz!! :D Musíme to napravit. Vizitka je pěkná, škoda že už nehraješ na sp častěji. Pár nových věcí jsem se dozvěděl ale zbytek vím z dřívějška. Užívej real a hodně štěstí ;)


Čau Esíčko moje, jako ty furt nechceš dojet do Prahy, já za to nemůžu, už jsme se mohli dávno sejít :D
Na SP nehraju už tak často, protože mě tam nic nedrží.. a SAMP a celkově GTA SA jsem už odinstaloval, takže už mě na SP pravděpodobně nikdo neuvidí. Mrzí mě, že jsem se tam nestihl rozloučit s těmi pár fajn lidmi, ale tak co už.
Díky Smile
vajcak
Čau Zabičko

No teba som spoznal keď som stúpil do ACABu dosť sme sa pobavili.Vizitka zelená ako žabka :D nech sa darí na SP aj RL.
ZaboS
Citace
drb napsal:

Čau Zabičko

No teba som spoznal keď som stúpil do ACABu dosť sme sa pobavili.Vizitka zelená ako žabka :D nech sa darí na SP aj RL.


Ahoj :D
Joo časy v A.C.A.B.u byly super :D Srandy kopec :D
Tak zelená musí být jazyk
A konkrétně k větě "nech sa darí na SP" - před měsícem bych ti poděkoval, nyní už ne, jelikož jsem na SP skončil hned po svém vykopnutí z A.C.A.B.u, jelikož jen ta firma mě tam držela, abych nepřestal hrát. Ale za RL díky, tobě nechť se též daří, ve tvém případě i na SP :D
Nolifer
Žabičko vizitka je pěkná. Dozvěděl jsem se toho dost.
Co dodat staré dobré časy kdy jsme spolu hrály jsou fuč nelituji toho myslím si že s tebou byla vždy sranda. Vždy jsi mě pomohl poradil. Jsem za to rád. Sice jsi na mě krapet zapomněl ale nevadí.
Takže ti přeji všechno nejlepší v SP lidé i RL life. Yetti69 Nolifer Radim19 myslím :-D
ZaboS
Citace
Nolifer napsal:

Žabičko vizitka je pěkná. Dozvěděl jsem se toho dost.
Co dodat staré dobré časy kdy jsme spolu hrály jsou fuč nelituji toho myslím si že s tebou byla vždy sranda. Vždy jsi mě pomohl poradil. Jsem za to rád. Sice jsi na mě krapet zapomněl ale nevadí.
Takže ti přeji všechno nejlepší v SP lidé i RL life. Yetti69 Nolifer Radim19 myslím :-D


Ahoj,
co to kecáš, já jsem na tebe nezapomněl, já už nevím, jak ti to mám říct :D
Jo staré dobré časy..
Ale jak se říká, všechno jednou končí, ale v srdci zůstává.
Neboj, ještě něco určitě zažijeme Smile
Každopádně děkuju Smile
Salazar
Zdravím tě Pájo (patřím mezi tvé přátelé, tak ti tak můžu říkat :D), takže jsi toužil po mém komentu, tak ti ho píši. Jsem velice rád, že patřím mezi adminy, které máš z celého srdce rád a do friend listu, konečně jsi taky upravil vizitku a už tam není misa12345678, ale Salazárek. Sice mi taky misa12345678 chybí, ale co už, změna je život. Každopádně jsem rád, že jsi zase začal hrát, už to chtělo zase nějakého slabého teráka :D, ne sranda, né že mě za tuto srandičku zabiješ jo :D. Vizitku máš fajn, krásné nadpisy, dozvěděl jsem se o tobě zase nové a nové :D. Jako hráč jsi v pohodě, je s tebou sranda a tak to má bejt, sice jsi Pražák a ti se většinou chovaj jak .., ale ty jsi fajn :D.

Tak hodně štěstí v reálu a i na tom serveru, doufám, že se tam budeme ještě dlouuuuuho setkávat :D

Your friend
Salazaros
ZaboS
Citace
Salazar napsal:

Zdravím tě Pájo (patřím mezi tvé přátelé, tak ti tak můžu říkat :D), takže jsi toužil po mém komentu, tak ti ho píši. Jsem velice rád, že patřím mezi adminy, které máš z celého srdce rád a do friend listu, konečně jsi taky upravil vizitku a už tam není misa12345678, ale Salazárek. Sice mi taky misa12345678 chybí, ale co už, změna je život. Každopádně jsem rád, že jsi zase začal hrát, už to chtělo zase nějakého slabého teráka :D, ne sranda, né že mě za tuto srandičku zabiješ jo :D. Vizitku máš fajn, krásné nadpisy, dozvěděl jsem se o tobě zase nové a nové :D. Jako hráč jsi v pohodě, je s tebou sranda a tak to má bejt, sice jsi Pražák a ti se většinou chovaj jak .., ale ty jsi fajn :D.

Tak hodně štěstí v reálu a i na tom serveru, doufám, že se tam budeme ještě dlouuuuuho setkávat :D

Your friend
Salazaros


Zdravím tě falešný zákone,
tak hodil jsem tě tam, abys neplakal.. jinak bych tě tam vůbec nedával, zase si moc nemysli...
pff
né sranda :D Jsi fajn admin, tak si tam zasloužíš být Smile
Já vím no, většina Pražáků se chová jak... nebudu radši říkat co a jsem rád, že mě neházíš do stejného pytle :D
Neboj, jestli se nestane něco špatného, tak se na serveru ještě budeme dlouho setkávat, mě se jen tak nezbavíš :D

Your love,
Žabka aka Pája
Jertn
čau šefe,
konečně jsem se donutil ti okomentovat vizitkoš. Známe se celkem dlouho a máme spolu dost zážitků. Třeba když jsme s A.C.A.B. šikanovali Salazara a jeho vojáky. Bohužel v Acabu už se asi nepotkáme, nebo aspoň do té doby, kdy se dočkáme návratu Undera. jsem rád, že jsem tě poznal <3

btw. Proč nejsem v nezapomenutelných?:---(


uživej život a cs
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
20 Hlasů
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
14%
Ne
6 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasů
12%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14