Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Uber Service LV - [31.01.2021]
MACHYY1
i.imgur.com/hjwxvPi.png
Vítejte na naší firemní vizitce!



Citace
Znovu jsem zakoupil firmu, před více než třemi roky, jsem ji koupil poprvé. Dnes se mi naskytla znovu možnost koupit moji milovanou firmu. Poprvé jsem tuhle firmu koupil 3.10.2017. Dnes 31.1.2021 ji kupuji znovu, tak se pojďte připojit a udělejme z taxikářů znovu aktivní firmu!


i.imgur.com/P3cs3rY.png

Citace
Firma se nachází v Las Venturas vedle kasína Caligula.
Dostaneš se k nám pomocí příkazu /cloc 16 a nebo si nás zavolej /taxi
Plat máme stálý a to 95 - 98%,


i.imgur.com/blDTFFb.png

Citace
Majitel jsem já MACHYY1


i.imgur.com/vmIQOio.png

Citace
Tankovat firemní vozidla
Každý člen může tankovat firemní vozidla za firemní peníze až do 250$ za litr.
Nedělat bordel před firmou
Nerozbíjet naše auta, nestřílet po kolegách no pravidlo mluví za vše.
Respektovat vedení
Vedení je v naší firmě autoritou, pokud však budete odporovat vedení má právo Vás vyhodit z firmy.
Nezamykat firemní vozidla
Tohle platí především u nováčků, jelikož pokud zamknout Cabbie či Taxi a ve firmě je více nováčků, nemají pak čím jezdit. Kolikrát nepomůže ani respawn aut přes firemní garáž.
Neaktivita déle než 96 hodin
Pokud dopředu víte, že nebudete aktivní, stačí to nahlásit vedení a ti vám dají status "Omluvenka", pokud však nic nenahlásite může se stát že v připadě plné firmy Vás vyhodíme.


i.imgur.com/gjEDyD1.png

Citace
Bohužel vzhledem k leasingu se ve firmě nenachází moc aut voz. park, momentálně vypadá asi nějak takhle: Turismo, Cheetah, Infernus
Zde se můžete podívat na ukázku z bývalého voz. parku


i.imgur.com/5Z4PRNx.png

Citace
MACHYY1
Oficiální zakladatel UBERu

Zde budou vypsáni lidé, co jsou ve firmě déle než jeden měsíc, další člověk zatím není ve firmě déle než měsíc, avšak blíží se x a y.


i.imgur.com/Scf3QH9.png

Citace
Ze všeho nejdříve doporučuji kouknout se na naše firemní video.

A poté tu máme pár firemních screenů, později budu přidávat další!
Screeny
img.tpx.cz/uploads/ubertop%20(2).png
img.tpx.cz/uploads/ubertop%20(1).png
img.tpx.cz/uploads/500Pt.png



Chtěl bych všem poděkovat, že jste si vizitku přečetli až do konce. Budu se na Vás těšit z pozice řidiče nebo nadřízeného. MACHYY1.



Updates
6.10.2017
25.7.2018
14.1.2019
31.1.2021

Upravil/a MACHYY1 dne 31.01.2021 21:37
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Skylake
Moc pěkná firemní vizitka, hlavně ty nadpisy se mi líbí. Jsi super majitel, nemám s tebou vůbec žádný problém. GL s firmou! Smile

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25261
↑ VIZITKA ↑

| Soukromá zpráva | DC - skylake5588 |

» SuperPařba since «
2016
zorys
Určitě skvělá vizitka, firma jakožto LV určitě dobrá, jen si udržet tu firmu déle než týden, GL s firmou. A někdy se možná zastavím heheheee

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
LSK
luxus nadpisy. good luck s firmou. Mozno niekedy zajdem :D
Tom14
Citace
Už dlouho sem chtěl vlastnit nějakou firmu, gangy mě omrzeli tak sem si řekl, že si koupím nějaké taxikáře. V tu dobu, co sem se rozhodl administrátor Panther nahlásil bug, že nepropadají firmy když není aktivní majitel. Takže sem od té doby byl každý den na serveru do půl noci, jestli náhodou nebude restart, kde to bude vše opravené. Jeden den, však už ten restart byl. Vše se opravilo a já si koupil svoji vysněnou firmu


Tak to je zajímavý Smile, good luck s firmou a co nejvíce zákazníku přeji Palec nahoru
Gameluner
Ahoj,

Nejlepší firma taxikářů, super vizitka, jsem rád že jsem členem. Vizitka pecka, gl s firmou!!
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Panther
Ani som netusil, ze som sa dostal do firemnnej vizitky firmy, v ktorej ani nie som :D

Prajem vela stastia s firmou nech hlavne dlho vydrzi .. taxi patri ku mojim oblubenejsim jobom, tak mozno niekedy zavitam Smile
Max
Pekná vizitka. Konečne firma kde to i žije. Taxi je jedno z mojich najoblúbenejších jobov a preto som rád, že niekto ako ty sa ujal firmy. Prajem vela štastia s firmou a dúfam, že to tak skoro nepredáš.
MACHYY1
Citace
Panther napsal:

Ani som netusil, ze som sa dostal do firemnnej vizitky firmy, v ktorej ani nie som :D


Vidíš, bez tebe by nebylo nic :-D

Děkuji všem za Vaše komentáře. Firmu určitě nemám v plánu prodávat x)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Barty
Pajdo vizitka je surově zpracovaná. Barva, nadpisy. Přeju ti hodně štěstí s firmou, ať ti přináší prašulky a máš dobrý kolektiv Smile
MaTy
Na to, že jsem tě dřív neměl rád, tak jsem si tě v gang systému i oblíbil. Teď je z tebe firmičkár, budeš dostávat hejty jak já, že jsem firmičkár, nebo že jsem nula apod., ale měj to někde. Smile
Taxikář je fajn job, tak snad ti LVčka vydrží, vizitka perfektní.
Ať se daří, snad ti ze SF/LS nebudou brát členy a spracuješ tam nějak ten kolektiv, jako to bylo dříve.
Měj se pěkně.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Pink
Ahoj, Taxikář je jeden z nejlepších jobů, co na SP jsou, takže se určitě někdy zastavím. Smile

Vizitka po grafické stránce na jedničku. Good job! Doufám, že si firmu necháš dlouho a neprodáš ji třeba hned za týden. ;)

Tak ať se ti s firmou daří a ať máš dost zákazníků, měj se, čau. Smile
Cappuccino
Ahoj,

suprově udělaná, přehledná vizitka. Co se týče firmy, tak v LV byla vždy pro mě TOP. Až přestane bavit dealer, tak se určitě zastavím.

GL s firmou do budoucna.
Mordis
Užásná firma, předpokládám že se brzy připojím do kolektivu. *gp*
Často vídám TAXI právě od vás, takže super!
Vždy když píšu /taxi - automaticky LV
Zodpovědný, klidný a pohodový majitel.
Nadpisy také bomba a celkově mnoho informací o firmě.
Doufám že ti firma vydrží opravdu dlouho no a že poroste! Smile
Hodně štěstí a mnoho zákazníku Jede jede mašinka

Zatím, na serveru Hi
MACHYY1
Děkuji všem za hezké komentáře, moc si toho vážím a těším se, až vás jednou v našem kolektivu uvidím.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
MACHYY1
Update 11.10.2017

Citace
- Změněný název na Uber Taxi LV
- Nové nadpisy
- Firemní informační web
- web: http://uber-taxi.8u.cz
- Prodáno Cabbie, dokoupeno Turismo



Update 09.05.2018

Citace
- Změněný název na Uber Service LV
- Nové nadpisy
- Nové informace


Upravil/a MACHYY1 dne 09.05.2018 22:33
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
Gameluner
Zdravím,

Vidím, že sem ještě nikdo od updatu nehodil komentář, tak jsem se rozhodl, že budu první.

Firma je naprosto super, Skylake se Ti o ni stará moc, moc dobře. Je v ní hodně dobrý kolektiv a já jsem moc rád, že jsem v ní členem a doufám, že v ní dlouho vydržím. Tedy to bude do té doby, než firmu se Skylakem prodáte. To by mě to tam (asi) omrzelo a šel bych jinam. Takže přeji hodně štěstí s firmou a ať Vám dlouho vydrží!

Zatím. Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Rosta
Vizitka se mi nelíbí a myslím, že za nic nedělaní dostáváte moc bodů i peněz, snížil bych to. Čau.
MACHYY1
Citace
Rosta napsal:

Vizitka se mi nelíbí a myslím, že za nic nedělaní dostáváte moc bodů i peněz, snížil bych to. Čau.


Díky za super komentář! Moc si vážím tvého nikterak neovlivněného komentáře! Vážím si toho, že legenda jako ty se nám vyjádřila do vizitky. Mad cuz bad njn
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=19097
pfK
Skvělá vizitka, v pohodě týpek. Kratší dobu jsem ve firmě strávil, dobrý kolektiv.
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
27 Hlasů
39%
Ano, ale hokej moc nesleduji
14 Hlasů
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
11 Hlasů
16%
Ne
9 Hlasů
13%
Ne, dopadne to jako každý rok
9 Hlasů
13%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 14