Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
iOS 11
Rosta
Zdravím, mate někdo zkušenost s iOS 11? Nevím jestli mám aktualizovat na iP SE, slyšel jsem, ze tahle verze se potýká s více problémy. Problém s výkonem a výdrzi baterie. Zajímá mě jestli už jsou nedostatky opraveny, nebo mám ještě počkat. Díky
voidisko
Mne sa fest rýchlo vybíja, takže ja by som na tvojom mieste ešte počkal.
img.tpx.cz/uploads/slowriderspodpisv3bymrtn.png


hypnotized
Reggie_
Mám taky SE a baterku to žere docela dost. Pokud ti nejde o nový emoji, nový ovládací panel, lepší app store, zprávy, tak zůstaň u iOS 10, já už tu 11 bohužel měl při koupi. Co se týče ale rychlosti, tak tam je to v pohodě 👌🏻
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Rosta
Dík borci, počkám si teda ještě. Nechce se mi nabíjet 2x denně.
FleX_
Čo ja viem mám tiež IP se a ios 11 mam od vydania , samozrejme na začiatku bol problém strašne rýchlo sa vybíjal ale mám pocit že po tých updatoch na aktuálne 11.1.1 to ide pohode a nemám problém s baterkou jeden deň dám jak nič .. a rýchlosť systému je tiež v pohode updaty to opravili môžem potvrdiť
Rpph
Tiež mám najnovší iOS na iphone 6, a nevidím nič čo by mi žralo rýchlo batériu, akurát mám akurát trosku lagy s appkami mi príde po poslednom update..
Spamer
ja má IPhone 5S a mám najnovši ios - 11.1.1 a necitim nejaké rychle vybíjanie (pokial samozrejme nemám zapnute dáta a nehram sa na ňom v škole :-D) pri normálnom použivani baterka v pohode vydrží :-D
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=13044

img.tpx.cz/uploads/3199f20a-447d-4c69-99f2-8fff37e44797.jpgimg.tpx.cz/uploads/spejmrgolfik.jpg
pre vizitku klikni na golfa
Rosta
Aha tak teda teď nevím 😂
Baseball
čau, já mám 6S s 11.1 a musím říct že rychlejší vybíjení trochu pociťuji.
trixi
iPhone SE iOS11 a baterka celkem v ripu, vybiji se fest rychle, od 7mi ráno zaplej, teď je 11 a mám 88% a zaple jen data :D. Zůstaň u iOS 10 pokud nechceš nové emoji a ovládací centrum, zůstaň u 10. ;)
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=23990
Rosta
OK, díky všem. Zatím zůstanu na 10 a aktualizuju až to víc vychytaji. Nějaké emoji mi jsou víte kde :D Můžete teda lock
LuKi_
Mám sice 6s , ale to se myslím tomu vyrovnává. Vůbec nepocituji , ze by se mi iPhone nějak rychleji vyvíjel nebo něco. Jsem s tím naprosto spokojený . Určitě bych už nešel zpátky do iOS 10
img.tpx.cz/uploads/gpgifwcs.gif
Rosta
I tobě díky Luki, ale stejně asi počkám. iOS 10.3.3 je dobrý takže to radši nebudu riskovat :D Jinak problémy s výkonem jsem se dočetl, ze má právě jen SE :/
Rosta
Mám novej problém :D Když telefon nabijim je prakticky nepoužitelný (seká se a náhodné klika). Četl jsem , ze to dělají ne originální nabíječky, ale já mám telefon úplně nový vše originál apple. Mohla by to teda dělat nějaká systémová chyba v iOS 10?

// Vyřešeno Lock! prosím.
Upravil Rosta dňa 22.11.2017 21:09
Warning
Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 16