Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Rozhovor - Server
As3
img.tpx.cz/uploads/ASEPODPISTEZKORCITCOTOJE.PNG


Zdravím u dnešního překvapivého rozhovoru dnes s veleváženým hostem, který tu v historii superpařby nebyl vyzpovídán.



Červený text - MaTy
Bílý text - Server


img.tpx.cz/uploads/SERVEROVYZIVOTGGAFGA.PNG


Vítám tě Servere Superpařby, jaký je tvůj první pocit?

Connected to [CZ-SK] SuperParba.eu - Party Server

Skvělý pocit, také byl podobný u mě. Pověz nám něco o sobě, nějaké základní informace.

Server info : [CZ-SK] SuperParba.eu - Party Server
Address : play.superparba.eu:7777
Players : 0/500
Mode : Realna Zeme 8.1

To jsem ani nečekal, že se takto rozepíšeš. No tedy dobrá, kolik je ti let není-li to tajné.

Since 2008

Pěkný věk, to budeme slavit 10. výročí. Jakým se věnuješ koníčkům?

Server Closed.

Dobře, nebudeme to tahat na veřejnost, přeci jen je to tvoje věc, ale něco z tebe musím dostat. Těšíš se na novou verzi pro tebe?

100% CPU usage

Takovou nadšenost jsem ani nečekal, držíme palce ať ti to vyjde. Máš nějaké přátele?

Unknown Command > /help

To mě mrzí, jistě si nějaké najdeš, kdo patří mezi tvé oblíbené administrátory?

Antireklama

Ta jistě odvádí skvělou práci. Jak se komunita změnila za tu dobu, co tu s námi jsi?

/ban

Taky je to někdy na facku, v tom s tebou souhlasím. Povíš nám něco o ATomasovi?


Mode : Realna Zeme 8.1

Vytvořil pro nás krásnou RZE, že? Plánuješ svou aktivitu skončit, nebo tu budeš s námi nonstop?


Server status : OK


Skvělé! A co si myslíš o dnešním gang systému?


/bany 0

Plánuješ tu komunitu v GS nějak zachránit?

/pban

Můžem se vrhnout na co bys radši, co ty na to?

/akce


img.tpx.cz/uploads/Untitled-1.PNG


Server / Web
Server

ATomas / samoTA

Realna Zeme 8.1

Real life / Virtual life
Unknown command

SuperPařba / ATomas
0.3.7-R2

As3 / MaTy
You're banned from the server


Dobře, to by bylo vše, já ti děkuji za tvou účast, chtěl by jsi na konec vzkázat něco čtenářům?

/q

-


Dámy a pánové, chlapci a děvčata...
To je z dnešního aprílového rozhovoru vše, děkuji za přečtení, komentář a žijte s úsměvem na rtech.


Tento rozhovor vytvořili Žurnalisté SuperPařby: As3 & MaTy


Aprílovou grafiku vytvořil hráč As3
Koncept vytvořil MaTy & As3

Upravil Czech_ dňa 11.06.2020 01:32
SystemeR
Tak tady musím ten komentář napsat. :D

Nejlepší rozhovor v dějinách SP, o "hráčovi" jsem slyšel mnoho legend nicméně jak vidím nejsou jen a pouze legendy čumím.
Jinak musím pochválit oba dva žurnalisty, pěkná práce pánové jen tak dál *Zatancujem*.
Warning
haha
Konečne rozhovor, ktorý stojí za prečítanie. Kappa Výborný nápad :D
Palec nahoru
Upravil Warning dňa 01.04.2018 20:47
MyReS
Nemůžu Nemůžu Nemůžu Dobry rozhovor so serverom Nemůžu pecka spolupracujucich s matym Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=15321


>>S1NCE BY 2K13<<
LSK
neviem chlapci, ci je to aprilovy žartík alebo co, ale mne to príde také, meh.
Napad zaujímavý, ale myslel som ze to bude lepšie. Ale zas vás chápem, ze robiť rozhovor zo serverovych hlásení nieje ez. dúfam že nabudúce príde plnohodnotný rozhovor v ktorom sa aj niečo dozviem :D
Yamatino108
Chudákovi mu ale nebolo nejako do reči :D..Nech sa mu hlavne darí,vela zdravia,starostlivosti a lásky od ATomasa,velkú hratelnosť a necch tu ešte s nami nejaky rok pobudne.Pekny rozhovor chlapci. :D
As3
Pánové, děkuji za vaše reakce a jsme rádi, že se vám rozhovor líbil.

Rozhovor bylo těžké vytvořit, protože Server je vždy zaneprázdňen, ale nakonec se k tomu dokopal a dal nám šanci to s MaTym vytvořit.

Lišičku ted' k tobě, v nejbližších hodinách můžeš čekat speciální rozhovor, ale víc ti neřeknu Kappa

Děkuji za vaše reakce Kappa
MaTy
As3 pěkná grafika Kappa, kdyby mi šla pořádně myš, tak bych udělal něco, ale s tímhle opravdu nervy nemám, ale aspoň to vypadá jako od serveru :D
Krásně jsi to vypracoval a skvělá spolupráce, určitě můžeme vymyslet i dál takovéhle srandičky na další budoucí čtenáře a hráče v rozhovoru. Gl gl gl, těším se na normální rozhovor. :D


Systémerko: Děkujeme za komentář, je to legenda, která tu s námi bude od začátku do konce. :D

Warna:
Díky, díky, nápad byl prvně s antireklamou, ale to nás napadly odpovědi jen "...", takhle jsme tam zakomponovaly příkazy případně hlášky. :D

Myres: Díky! Smile

Lišák: Apríííííl
Citácia
To je z dnešního aprílového rozhovoru vše, děkuji za přečtení, komentář a žijte s úsměvem na rtech.
Příště slibuji, že bude opět plnohodnotný rozhovor, tohle byl jen takový nápad a udělat si srandu i zde v sekci rozhovory, když už je ten apríl.

Yama: Moc se mu psát nechtělo, no... Děkujeme za chválu a serveru to vyřídíme! :D
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
PyroFire
první rozhovor kterej jsem přečetl celej od shora až dolů :D :D

img.tpx.cz/uploads/yf%C2%A7hlk%C2%A7x%C5%AFgj.png


2015 Správně
2016 Správně
2017 Správně
2018 Správně
2019 Mám ban
2020 Správně
2021 Správně
Saph1R
Ubohé a trapné. Ani se nedivím že jde kvalita dolů.
KoLoB
Naopak mi to přijde jako originální nápad, zasmál jsem se takže dík a As3, jsem zvědavěj na ten speciál.
Dobrá práce kluci :D
Gameluner
Zdravím,

~> Skvělý rozhovor v aprílovém podání! Teda dostala mě jedna věc. :D
Citácia
Skvělé! A co si myslíš o dnešním gang systému?

/bany 0

Plánuješ tu komunitu v GS nějak zachránit?

/pban

~> Musím říct, že ten rozhovor se vám vážně podařil, skvělý na zasmání a pěkný je i graficky. Jojo, originální nápady holt někdo má a někdo ne. Jen tak dál chlapci.
~> Jinak, úžasná grafika, kdo ji tvořil? Kappa

PS: Bude i rozhovor s webem? :O


Zatím. Hi
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
MaTy
Pyro: Divím se, je neskutečně dlouhý. Kappa

Sapho: Nevím co je na tom ubohé, pouze jsme si udělali srandy na 1. apríl. Kvalita jde dolů kvůli aprílu, jistě, ale tak co takhle pomoct vylepšit co je špatně v ostatních rozhovorech než-li jen nesmyslný hate "trapný a ubohý", který je dá se říct diss jako ve školce bez pointy. Ale pokud víš co je vše špatně, tak jistě se staneš žurnalistou a všem nám to natřeš Kappa.

Kolob: Děkujeme, měl by vyjít během pár dní od as3ho. Smile

gameluner: Děkujeme. Grafiku tvořil as3, protože mně blbne myš a neměl jsem na to nervy. Rozhovor s webem se zatím neplánuje :D.
There's more to me than just this jersey I wear, and that's Christ living inside of me.
-Stephen Curry

img.tpx.cz/uploads/zachranujugangsystem.png
Nosferatu
Výborná práce a po sto letech konečně něco originálního. Je to sice blbůstka, ale je to něco nového něco na pobavení a změnilo to tu štaci neustále stejných rozhovorů. Je to fajn prostě. :D Palec nahoru pánové.
Mine
No tak toto sa podarilo chlapci, klobúk dole Hi Prvý rozhovor, na ktorom som sa naozaj pobavil. Grafika tiež pekná, moc tomu nechýba Smile
Citácia
Plánuješ tu komunitu v GS nějak zachránit?

/pban

:D :D :D
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
13 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
4 Hlasov
15%
Ano, těším se na gaučové trenéry
5 Hlasov
19%
Ne
3 Hlasov
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
1 Hlas
4%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 21