Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka Salazar!!
HARS
Vizitka fajnová, jednoduchá. Nějak moc tě neznám, ale když už jsem na tebe narazil a prohodil pár slov, tak si působil hrozně fajn! Ať se ti daří jak ve virtuálním, tak hlavně v tom reálném životě!
Salazar
Pan píchač :D ne dělam si srandu, zdravim Lukine :D, děkuji ti za krásný komentíček u vizitoš, snad semnou budeš i dále spokojen :D . Těším se na další tvoje noviny, co se tam zas nového dozvím :D. Jsi v pohodě kluk, sice tě moc neznam, ale už za tu chvíli mi přijdeš fajn! :D Ať se daří!

Hars- Díky za komentík kámo, taky na mě působíš fajn, sice jsme toho ještě moc nepopsali, ale vypadáš jako fajn klučina :D. Doufám, že třeba brzy budeš již můj kolega :D. Taky ať se daří kámo jak na serveru, tak v reálu! :D
JamesBonG
Kvalitní vizitka a ještě lepší obsah a admin x) Kappa
Dush3yo
V pohodě vizitka a musîm si rejpnout, ty barevné kompozice nic moc, jinak je to hezký :D
Salazar
Bongu díky, že jsem pro tebe úplná topka! Smile
Dush3yo- Hochu, ty si musíš něco najít :D takhle by to teda nešlo! Ne, díky za koment Smile :D.
eS_
Zdravím, v pohodě vizitka, suprovej admin, mimo superparbu pohodovej člověk. Ses god, jen tak dal Ooooh Kytka pro tebe
Salazar
Esssss, díky za komentíík, potěšil mě Smile. Také jsi velmi pohodovej hráč a ještě lepší mimo SP, my víme svoje :D Ooooh.
eS_
Jasná vec, rodeo za rodeo a tak :-D rofl
GaToo_BoTaS
Vizitka moc pěkná, udává vše potřebné, a to je jen dobře.

Jako Administrátor děláš svou práci dobře a cením si toho. Jen tak dál, hodně štěstí v životě to je nejdůležitější a hlavně zdraví!! Jinak GL na SP.
Salazar
Zwarte- Díky chlape, jsem rád, že se ti vizitka líbí. Snad semnou budeš i nadále spokojen, taky jsi v pohodě:D. Ať se daří na serveru a hlavně v reálkuSmile
BdGklCjgHmLTdsj8megakillerkoSK
Míša Míša.Vsetko to začalo pri autoškole LV.Odvtedy som si ťa začal viac všímať a zistil som ze si naozaj fajn chalan.Nikdy sme spolu nemali problém a dúfam ze si aj naďalej budeme pomáhať ci už ako hráči alebo kolegovia.Vizitka ujde,čo to som sa dozvedel takže ti prajem veľa šťastia ci už v hernom tak i reálnom živote. S pozdravom ZaGz Hi
ty klaunik #)
Salazar
Zdravím Zagziii :D, dřív jsem ten váš gang nemusel, protože vždy, když propadala nemovitost, tak jste to získali právě vy, ale když jste získali Autoškolu a ty jsi viděl, že jsem jí chtěl taky, tak jsi mi poslal nějaké $ a od té doby jsem si tě začal cenit. Poznal jsem, že nejsi špatný :D. Jsem rád, že jsem s tebou kolega v AT, jsi v pohodě, vždy mi pomůžeš, když potřebuju, tak doufám, že spolu budem ještě v AT dlouho :D. Taky ať se daří chlape :D.
kolotocar
Zdravíčko Michal,

no ako by som začal, ešte sa tak dobre nepoznáme, ale trošku viac som ťa spoznal pomocou tejto vizitky. Dúfam, že aj ty si ma trošku spoznal, keď si čítal moju vizitku. Už som to spomínal v mojej vizitke ale spomeniem to ešte raz, si môj najobľúbenejší Administrátor
Na serveri si niekedy popíšeme, za čo som rád. No; vizitka pekná, ale mohol by si ešte zapracovať na nadpisoch..
Vizitka ťa má reprezentovať Ale nič vážne, obsahovo je to v pohode. Dúfam, že sa mi splní môj životný cieľ a budeme kolegovia v AT. Som rád, že som ťa mohol spoznať a nech sa darí na SP a predovšetkým v reálnom živote.





S úctou
kolotocar
Upravil kolotocar dňa 30.12.2018 22:43
Will
Ahoj Míšoune <3 kde by som začal :D začali sme sa baviť odvtedy odkedy som prišiel k tebe do firmy kde som už krásny mesiac :D lepšieho majiteľa vojenskej firmy už niet Smile si super admin super hráč a moc super chalan ktorého mám rád jazyk dúfam že sa budeme takto baviť ešte dlho Smile vizitka pekná nadpisy super dozvedel som sa niečo viac :D už neviem čo napísať tak ti prajem veľa šťastia v RL aj na SP!

/\
Is my value based only on your perception?
Or is your opinion of me
Not my responsibility?
/\

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=29305
KrobertoCZ
Ahoj miško, na serveru se už nějakou tu dobu známe :D, co se týče vizitky vypadá fakt dobře rád sem se o tobě něco více dozvěděl a doufám že se na serveru znovu uvidíme.Smile
Salazar
Kolotocar - děkuju, jojo také jsem tě poznal více z tvé vizitky, jsem moc rád, že patřím mezi tvé oblíbené adminy, jsi taky moc fajn, dá se s tebou dobře pokecat. Jen škoda, že jsi nyní nějak neaktivní, ale tak doufám, že zase budeš hrát! Tvůj sen se určitě jednou splní, když na tom budeš pracovat! Taky ať se daří! Smile

Aďo- Je super, jak se bavíme. Jsi v pohodě hráč a člověk. Jsem rád, že se ti líbí má vizitka, tvoje je taky super! :D Nyní sice nepůsobíš v mojí firmě, ale brzy se vrátíš, to ti řikam! :D Taky tě mám moc rád <3 Smile . Ať se daří na SP a hlavně v reálu Smile.

Kroberto- Jsem rád, že se ti má vizitka líbí, že na tebe působí kladně. Jsi v pohodě hráč a neboj, na serveru se uvidíme ještě mockrát! :D
Dafuq
Tento chalan je BOREC, spoznali sme sa pred dvoma rokmi vo firme vojákov a už vtedy si bol týpek. Máš u mňa veľký obdiv. Vizitka pekná, len lepšie sa mi čítajú slohovky. :D

S pozdravom Dafuq
Salazar
Dafuq- díky moc kámo, taky jsi v pohodě, jsem rád, že máš na mě tak kladný názor a doufám, že ti takový zůstane. Vizitku bude třeba někdy upravena ještě :D. Ať se daří Smile
Mine
Čauko,
pozerám že som ti tu ešte nekomentoval, je na čase to zmeniť :D
Ako administrátor si v pohode, ako hráč tiež, vizitka tak isto. Sem-tam popíšeme a ja by som mohol niekedy zas dojsť do firmy :D
GL v RL aj na SP ;)
Horys
Zdravím Míšo,musím uznat,že vizitka je zpracovaná dobře,je přehledná a jednoduchá a to se mi líbí. Hele když jsi mi poprvé napsal,nečekal jsem,že bydlíte blízko sebe. Když jsme se začali bavit více,tak prostě vidím v tobě jenom samý dobrý ohlas a toho si važ. Jsi pro mě nejlepší admin,když něco potřebuji,tak vždycky pomůžeš a za to jsem rád. Máš chladnou hlavu,jsi klidný a mírumilovný,ale pořádnej chlastač :D Hlavně si to chování nepokaž a pokračůj dál jaký jsi.

s pozdravem Horys.
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
10 Hlasov
56%
Ano, ale hokej moc nesleduji
2 Hlasov
11%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
22%
Ne
2 Hlasov
11%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20