Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
popi je gay
Reggie_
Citace
PoPi napsal:

dik regino, to s tim nickem mi psal myslim zawy ne ? :Ddd asi pujdu do OD no :Ddd SR celkem umira lul

Asi jo, ale taky jsem te na to upozornoval, kdyz jsem byl v AT a musel mutovat celej chat. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
BMBN
Pěkná vizitka popi :D fajn kluk, pomatuju jak jsme tě brali do OD :D v tý době si byl **** ale dost rychle ses všechno naučil :D GL in real a i na SP no :D
popi
Citace
BMBN napsal:

Pěkná vizitka popi :D fajn kluk, pomatuju jak jsme tě brali do OD :D v tý době si byl **** ale dost rychle ses všechno naučil :D GL in real a i na SP no :D


dík boombe, jsem byl ještě dítě. taky gl ve všem <33
Eme
cs popino, dik za oznacenie, dost dobra grafika vizitky inak si pohode typek sak vies co myslim ne hh, este do real by som pridal ze neznasas tiez ked ta zabije nejaky strateny no-skin, inak phd
MaoS
Vďaka za označenie kámo (: dobrý človek a dobrý kolega v gangu i keď ja nie som aktívny , kedže má to už uplne nebaví možno raz ešte si to zamastíme všetci Smile

#LHNepadne <3
popi
Jasné Maos dík, doufám, že jo :D, jinak LH zase je tak se stav někdy
Vondrej
popi je gay
Suve
Dik za oznaceni piko popi
_Groot
Zdravím,
Uplně luxus vizitka,upravy super!
Měj se,
TomiiiiikCZ.
fIoW
kazdejdenweed wcs zdravi marty_kral mej se pekne hlavne klasicky jdi na gleba a dostan po tlame diky cau.
img.tpx.cz/uploads/horsedickgang.png
img.tpx.cz/uploads/Discord%20Banner%20Mandy.gif
popi
dikycau marty_parno vole uzil jsem si koncert vid, mam nemoc tak ted 2 tejdny bez sp vidjazyk
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
9 Hlasů
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 20