Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka eS_íííčko [EDIT 08.12. 2021]
eS_
Zdravím,

vizitka celkově přehledná a pěkná, nadpisy vypadají také dobře. Dále děkuji za označení, jak nahoře v oblíbených Administrátorech, tak i dole v oblíbených hráčích na SP. Také patříš u mě mezi ty se kterými se nějakou už delší dobu znám a mám v nich nějakou důvěru. Jinak vlastníš firmu Yakuzy, což je jeden z mých nejoblíbenějších zaměstnání na serveru, tak snad ti ještě dlouho vydrží. :D

S pozdravem, Pink. Smile

Ahoj kolegooo, děkuji za komentář! Yakuzu mam uz 4 měsíce takže ji prodávat nebudu :D jinak jsem rád že se tu vizitka líbí, je to tak že my se bavíme dlouho a stále počítám s tím opékáním buřtů společně s Batterym!:D jsem rad ze ve mě máš důvěru! Pivo
xBack
Nazdár
Vizitka nevypadá zrovna špatně, ne kecám suprově se ti povedla a jde vidět, že nejsi jentak nějaký ňouma.
Byl jsi jediný ochotný člověk mi pomoct a za to ti děkuju. Doufám, že Yakuzu LV alias naši lásku nikdy neprodaš!!! Jen škoda, že nejsem v přátelích, ale to cašem určitě napravíš.
Ať se ti v životě daří a starej se dobře o zvířátka vím, že to není lehký hlavně, když jich máš 15 *11*
eS_
Nazdár
Vizitka nevypadá zrovna špatně, ne kecám suprově se ti povedla a jde vidět, že nejsi jentak nějaký ňouma.
Byl jsi jediný ochotný člověk mi pomoct a za to ti děkuju. Doufám, že Yakuzu LV alias naši lásku nikdy neprodaš!!! Jen škoda, že nejsem v přátelích, ale to cašem určitě napravíš.
Ať se ti v životě daří a starej se dobře o zvířátka vím, že to není lehký hlavně, když jich máš 15 *11*

Díky za komentář!:-D jo samozřejmě tě tam doplním, vždycky po čase to dopisuji. Proto jsme se s přítelkyní přestěhovali do rodinného baráku, panelak byl malej! Už jich není 15 ale 17!!
Btw. Firmu určitě neprodam, uz plánuji pořád tu firemní vizitku, mam i nadpisy ale pořád jsem se k tomu nedostal:-D
Simino
eSicko ❤️ Vizitka super
Jsi strašně hodný hráč a teď už i šéf 😅 věřím ze toho spolu dosáhneme hodne daleko 😊 a to ze se nevidím v těch top lidech nevadí nezlobim se 😂😂😂
eS_
eSicko ❤️ Vizitka super
Jsi strašně hodný hráč a teď už i šéf 😅 věřím ze toho spolu dosáhneme hodne daleko 😊 a to ze se nevidím v těch top lidech nevadí nezlobim se 😂😂😂

Díky díky, zatím jsem ji 2 měsíce neaktualizoval ale je to v plánu včetně firemní rofl
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
7 Hlasov
50%
Ano, ale hokej moc nesleduji
1 Hlas
7%
Ano, těším se na gaučové trenéry
4 Hlasov
29%
Ne
2 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
0 Hlasov
0%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18