Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
| cs.zoubkovavila | zavodnik |
zoubkovavilaOLD
img.tpx.cz/uploads/serverinfovilkafonticek1.png




Muj nick:
cs.zoubkovavila

Odehrane hodiny:
Ja nevim, s permou to bude asi 2000+

Moje bankovni konto u sporitelny:
170 milionu

Mariuhana v tasce z jednoty:
100g

Vlastnim dum:
Jo, nejaky vagabundsky haus

Vlastnim hotel:
Jenom kdyz potrebuju

Jsem clenem gangu:
Rekles sajt

Moje prace kam chodim pozde:
mocalnik taxikar

Muj oblibeny clen AT:
Systemer, Larex, Arbys, Panther, Cpt

Muj nejmene oblibeny clen AT:
Andrkejkr

Muj nejoblibenejsi prikaz:
/port, /hide, /color 1 1, /lock, /flip

Muj nejoblibenejsi eventik:
Zavudky po zemi, ve vzduchu, vsechny druhy az na vory na vode

Moje nejoblibenejsi akce od administratoru:
Krava race, Zlaty klinec

Oblibene vozidlo:
Cheetah, Infernus, Bullet, jizda na koni

Neoblibene vozidlo:
Turismo

Oblibene povolani:
Taxikar Josef a Mechanik Pepa

Do garaze jsem si nakradl:
Infernus, Cheetah, Bullet a Jester

Jak bych ohodnotil afkovani clenu AT?:
Znamkou 2-



img.tpx.cz/uploads/ovile11111.png






Jmeno od mamky:
Jirik

Prozite roky:
19

Moje utociste pred problemy:
Pardubicky kraj, Vysoke Myto

V cem prezivam:
V rodinnem domecku

Kolik mam kamaradu:
Zeptam se jich, uvidime

Stav:
Svobodny svarny barbar

Co studuju?:
Bezpecnoste-pravni obor (nezda se, ale i my si umime delat srandu)

Jazyky:
No mam jenom jeden a v hlave jeste Anglicitnu, Nemcinu, Cestinu a Slovenstinu

Deti:
Planuju dve, uvidime jestli budou souhlasit

Sexualitka:
Heterosexualec, aneb sexualni predator

Typologie osobnosti:
Cholerik

Pohled na svet:
Ocima jako optimista

Otevrenost:
Extrovert

Moje povaha:
No rad se bavim s lidma, nevim jak oni se mnou, vetsinou je i posloucham

Vyska:
2metry

Postava:
Nabuseny spalek

Barva oka:
Hneda

Barva vlasu:
Do cerna

Bryle:
Nemam

Koureni:
Ale tak dam si jedno, dve, tri, dobre ctyri za den, ale kazdy mesic prestavam

Alkohol:
jojojo

Sex:
Proc se ptate? Cislo vam dam do SZ

Zavislost:
Dobra spolecnost, pocitac, posilka

Zajmy:
Vojenska literatura, ruzne styly prezivani (les, vysokopolozene prostredi), sport

Sport:
Kdysi jsem hral 5let pik pok (jo to s tim malym mickem na stole), ted spis beh na kondicku a workout

Literatura:
Jak jsem rikal, vojenska

Oblibene hudebni zanry:
Rap, ano ten pravy ne tento mumble, nejaka chill out muzika

Moje motto:
Kdo chce, hleda zpusoby, kdo nechce, hleda duvody

Zivotni cil:
Armada CR

Co miluji:
Dobrou a ochotnou partu lidicek, ktera se zbytecne neshazuje

Oblibene jidlo:
Kure na kari s ryzi

Oblibene piti:
Voda

Oblibena hudba:
Ektor, Eminem, Pil C, stary dobry Separ, Kali, Neries, v podstate vetsina slovenske sceny, z popu Avicii, Axwell, AW...

Oblibeny film:
Rychle a Zbesile /Vsechny dily/, vsechny filmy s Jasonem Stathamem

Oblibeny serial:
Posledni Lod, Grimm

Oblibene obleceni:
Vetsinou maskace + volnejsi tricko

Oblibena barva:
cerna




img.tpx.cz/uploads/lidickyvilaspppp123.png







Sice mimo herni svet, ale nikdy nezapomenu na skvelou osobnost.. Paul Walker.. kdo by mohl, vsichni hrajeme tuhle zavodni hru, mame radi nabuseny motory, poradne deravy vejfuky, peknou karoserii, hezky holky a spoustu penez, jeho postava v jeho nejznamejsich filmech nam proste sedi ke stylu zivota v GTA, proto me taky zasahlo jeho umrti.. Ano, bylo to v roce 2013, nebyl jsem s nim nejak blizky, ale i tak me to silene ranilo. Skvely clovek, poslete mu tam nahoru jeden dobry pocit.. at je mu zeme lehka.

SkFrajerko | Muj boss uz od mala, nezapomenutelne zazitky pri konvojich u dealera, drz se brasko

Zorocus | Strasny typek na TS, mam rad lidi s kterymi je zabava, Zoro vidime se TS a nekdy kino v PCE

Shody | Jasne, silenec, neskutecnej autak a maniak, mas dobry smysl pro humor a toho je treba si vazit

Chumu | Blazen do aut, diky za to zes me naucil milovat Subaru, skoda ze uz s nami nehrajes, byl jsi strasny sef a tvuj jester mam uz rok a pul v garazi

AntiS | Pohodovy typek na vsechn dealer konvojich, panove, na tuhle praci se tezko zapomina

Larex | Diky mistre, ze jsi me naucil tak fajnove jezdit, dobre vzpominky, mas skvely smich, hodne stesti v AT

Cpt | Dalsi skvely zavodnik, na ktereho se neda zapomenout, strasnej pohodar, ktery me hodne naucil, i tobe hodne stesti v AT

void | Vim, sawny me asi nikdy nenaucis, co se da delat, i tak diky za najezdene kilometry na MTA a nejake trening GW

PredyS | Moje zivotni laska predys, nezapomenutelne preteky na WOTR, i tak jsme sefove a kamosi, diky za dobre chvile

Gummy | Hele kemo, nech si uz dat UB, vsak to je strasna nuda bez tebe

Gargamel| Muj tatinek v zavodeni, vzor a proste charakter

TomQue| Sefko na tsku, doufam ze ses z toho myho ucenicka neco naucil, si sef, pokracuj v zavodeni, mas talentos

jech| Uplne legendis v dokovani, ale do zavodu se mi nefusuj, jinak pohodovy clovicek

Slake | Samozrejme se neda zapomenout na konkurencniho zavodnika, diky za tahani na zavodech, vzdy budes kral zavodu

Twixo | Dalsi dealer komunitak, meli bychom spolu travit vic casu, i tak diky za Grka a dalsi dobre momenty

Systemer | Hroznej spalek tenhle kluk, i tak te mam rad a nekdy TS, vim ze rad uvidis vilku

Chief.PomP | Cau mistre, urcite jsi rad ze jsi poznal vilu a dostal s ni permu za bugovani premka, i presto tech par dni co jsme se znali jsi byl proste sef, nekdy po unbanu dame grka

Arbys | Bohuzel hochu, i pres vsechny tvoje skilly budu porad lepsi v GR, samozrejme kecam, mas super zavody, verim ze to v AT dotahnes daleko, at se dari

Destiny | Ja myslim ze sef, i kdyz si to o nem nikdo moc nemysli, nenecha se sebou vy**at a i kdyz kazdy vime, ze hackuje, vzdy se z toho vykeca

Shoot | Cau bugger, ty jsi sef ze jsi mi vydelal nejaky ty dolarky, takze vypadniii spino a vubec, proc se bavim s takovym chabrem. Ne, jsi sef a myslim, ze to nikam nedotahnes, jezedaku
.
.
.




Jako jo, tech lidi je hodne, ale me boli oci, vas taky a nebudem tu do zitra. Chces mi pripomenout nick, pis SZ a ja te dopisu. Diky za precteni vizitky, muzes hodit i komentarek. Zatim zdar borci a vidime se ve hre.
Upravil/a zoubkovavilaOLD dne 23.12.2019 15:53
Arbys
čau mýťáku, vizitku hodnotím deseti body z deseti, díky za chvíle na tsku, jinak jsi celkem slabej závodník a ještě slabší grkář, ale semtam máš trošku štěstí, tak občas i něco vyhraješ - kdybych se snažil, tak na mě stejně nemáš, čuus

KUKUŘIČNÝ DĚTI

img.tpx.cz/uploads/jenarvbysbezv.png
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=25998
tmx_
Zdar, vizitku hodnotím 10/10 xd
TheVitman
čč
pěkný nadpisy, jsi super závodník, ale máš se ode mě ještě co učit Kappa
gl v realu i na sp
SLaKe
Zdravíčko Jiříku :D

Já a král závodu? Pff, to vždycky až po tobě. Jsi fajn klučina a výborný racer. Vždycky občas popíšeme buď do allu nebo přes pmka. Jsme už hold takoví rivalové v důchodu už :D. Na tsku jsme občas byli, ale to ty jsi nemluvil, protože jsi neměl mikrofon, takže jsem jak vůl mluvil do blba :D. Jinak díky za označení, vizitka je pěkná, dost jsem se u ní nasmál a něco více jsem se o tobě dozvěděl. GL jak na sp tak v i Realu!
Octavia
Moc pěkná vizitka a i humorná :D S tím paulem to máme stejně Sad
Spoiler
30.11.2013
gl do života
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
zorys
Jako no kappa, ale je to jedna z nejlepších vizitek, co jsem kdy viděl, jako z ohledu srandy a budu znít asi divně, ale ty nadpisy se mi kure*sky líbí. :D :D Jako reálně, oni seděj mega dobře k SP webu, kdyby to bylo nějak ještě rovný, tak jsou to jedny z nejlepších nadpisů, zasmál jsem se nas tom, spoustá krásných věcí tam je. A hlavně nejkrásnější já ♥ Psát ti tu věci dál nebudu, můj shoutout pro tebe je v mojí vizitce. (http://superparba.eu/forum/viewthread...ost_905021 btw.) Jinak, zlepši se v těch závodech a nauč mě je někdy, čuus. Ještě teda.. Bacha na kukuřičný děti, na tý vesnici obklopený kupou polí Smile.

i.imgur.com/WHTT459.gif

media.discordapp.net/attachments/834840423658160168/923953281573720084/unknown.png
Lee
racer uplne na prd, jsem lepsi... vizitku bych udelal za pet minut v malovani pri ceste do tesca, ale ok Smile)) sef si
vajcak
Čau

Teba moc nepoznám ale som sa dosť zasmial a dosť som sa dozvedel nech sa darí na SP aj RL
softicek
sef buger, zebrak na penize cs


// dik za dopsani, ale pozde nedam ti nic
Upravil/a softicek dne 02.10.2018 22:27
PredyS
Nejlepsi prcinka *Na holou
Gargy
Popíšu tvou osobnost takhle "Zoubková Víla...V hubě ti bodlem ryla..." Dík za označení hihi.
iloveyou
Ahoj, si v pohode typek ale tie nadpisy si troch okopčil od mojej vizitky fir čo tu kedysi davnejšie bola ;)
reinz
vila hmm, to mi neco rikaaa? ahaa, uz vim.. to je ten slaby zavodnik Kappa

nejvic v klidu typek, nad vizitkou jsem se zasmal, takze podle me jedna z nejlepsich vubec. jinak zluty camelky for the win!
since 2012

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=7349


img.tpx.cz/uploads/reinzbotexe.png
Lukin_
Zdravim,
Na serveru te registruju, ale nebavíme se, protoze se neznáme. Problem spolu ale nemame a to je hlavní
Vizitka dobra, informace jsou, takže to splňuje účel.
Hodne stesti na Sp ale i v reálu Smile
Mej se.

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
shoody123
bod číslo jedna . Jo hele vilo vizitka pekna diky za označení seš dobrej závodník a karamelova farba na aute neni zlatá Nenene
bod číslo dva. R.I.P Paul Walker (až ma jedného dna rýchlosť zabije nebudte smutný,ja sa budem v tú chvilu usmievať)
Bod číslo tri. Race Liga bude moja king
Geroj
Shody ty si furt na druhom mieste až nie poslednom ... vila povedal by som že nadpisy dobre charakterizujú tvoje osobnostné črty, absolutne neviem kto si, viem že dobre jazdíš, viem že si mierne vtipný (viac ako shody) a to mi stačí aby som ti napísal komentik.
SystemeR
TOP Vizitka TOP AVATAR ! Dám ti pusu.

Nechápu co ti sem mám napsat, ale jsi nejhorší závodník na SP kterého jsem kdy potkal. Už jen udělovat ti odměny za závody je pro mě utrpení a bolí mě z toho levé varle.

Vtipnej kluk kterej sice neví co říká ale aspoň se snaží. Kappa

GL boy doufám že všechno prohraješ.
DangerRMV
Lepší než já nikdy v životě v závodech sice nebudeš, ale vizitka se mi líbí. Hodně štěstí.
TomQe
Nazdárek
Díky za označenos. Ještě se mám co učit ,protože jsem furt za tebou . Jsi šéf no ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ne fakt jsi šéf ts s tebou je top. Gl jak na sp tak v rl . Doufám že se ještě hodněkrát potkáme.
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasů
5%
Nábory
8 Hlasů
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasů
44%
PC Poradna
4 Hlasů
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
8%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 19