Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Vizitka by Destiny.
destiny-
img.tpx.cz/uploads/destinynadpiscislo1.png


img.tpx.cz/uploads/destinyhopermanocouzstavasa.png

img.tpx.cz/uploads/destinynadpiscislo2.png

Na serveri hrajem už celkom dlho. Presný dátum svojho prvého napojenia si nepamätám, ale viem že som začal hrať niekedy na prelome 2014 - 2015. Gangom som sa začal venovať niekedy v roku 2016. Môj prví gang bol Resident Evil, ktorý vlastnil hráč Ejsi. Tento gang nemal veľkú aktivitu a aj preto bol zrušený. Pokračovali Ejsiho gangy, ktoré taktiež padli na neaktivitu. Potom všetko nasledoval môj prví veľký gang ktorý niesol názov The Last Choice. Spoznal som tam dobrú partu ľudí a zažil som tam dosť pekné chvíľky. Zrušil sa dôvodom, že majiteľ gangu Sapho chcel ísť do gangu Outlaws Deckers. Pokračovali moje free gangy a až
som raz dostal ponuku od môjho dobrého kamaráta Matta vstúpiť do gangu Euro Fck!ng Gang. Pozvanie som prijal a tam som ostal do zrušenia.

Potom som od bývalého administrátora Disca dostal permu za "lag.cs". Kto ma pozná vie ako to bolo, kto nie, myslieť si môže čo chce. Počas môjho permabanu o mne nikto nič nepočul až do doby, než som si po 6 mesiacoch podal žiadost o PUB. Tu mi Fifa schválil, a založili sme s hráčom checkm8 a kompre gang Memento † Mori ktoré obsadilo rýchlo prvé priečky v gang systému a mali sme pod nadvládou cely server. Niektorí admini to nevydržali a potrebovali sa nás zbaviť, tak sa Danger.RMV rozhodol, že obviní checkm8 z aimbotu. Samozrejme to bola len špinavá taktika zo strany Gansta's Paradise, aby sa nás zbavili. Gang sa zrušil a celý gang sa napojil do gangu Osud Drakov. Potom som sa nevedel rozhodnúť čo spravím, keďže sme "obnovili" gang Memento † Mori, ale už to nebolo ono, lebo polovica členov bolo v Osude Drakov a nechceli sa vrátiť. Dostal som pozvanie do gangu They Hate Us, kde som sa zoznamoval s miestnou komunitou. Po čase sa gang premenoval na West Side - Thug Life, a tak sa zo mňa stala west mašinéria na zbrane, ale primárne na sawny. Na sawny som nemal konkurenciu a tak vznikali rôzne špekulácie na moju osobu, že som cheater a tak podobne, ale nikto mi nič nedokázal, keďže neboli dôkazy. V tomto gangu sme bojovali proti Osudu Drakov o územka, proti Gansta's Paradise o územka keďže tí stále neprehrýzli, že som lepší jak oni všetci dokopy a dostal som napoleonsky syndróm do hlavy. Nastala ďalšia perma za pripojenie na vpnke a následne obchádzanie toho banu. Po 6 mesiacov som nečakane znova dostal PUB, ktorý schválil Loading.. a Ben., a znova som dostal titul princ z westu nehehe.


img.tpx.cz/uploads/destinynadpiscislo3.png

Na web som sa registroval 10.05.2016. Za ten čas som stihol nazbierať 532 príspevkov, 1 216 príspevkov v shoutboxe. Dňa 28.1.2020 mi bola pridelená hodnosť "Žurnalista". Po pár rozhovoroch ktoré nájdeš tu [ Klik pre presmerovanie ], som post opustil z dôvodu mojej neaktivity.


img.tpx.cz/uploads/destinynadpiscislo4.png


Volám sa Erik. Narodil som sa 21.11.2001. Mám 18 rokov, študujem elektroenergetiku a poviem pravdu, nebaví ma to, ale keď som tam už vydržal 3 roky tak to nejak dobojujem. Vo voľnom čase rád počúvam interpreta "scarlxrd". Najobľúbenejšie pesničky od neho sú: HEART ATTACK, KING SCAR, NEW LEVEL, YXU'VE BEEN CANCELLED. Obľúbené jedlo mám pizzu a kebab a obľúbené pitie je kofola. Niekedy som hral florbal za školu, ale prestal som s tým. Teraz sa nevenujem žiadnemu športu. Taktiež si rád zahrám hry. Najradšej mám hru League of Legends, kde zažijem kopec srandy.

° 2023 °
Momentálne mam 21. Hudobný štýl sa zmenil, počúvam skôr techno rave a CZ/SK rap. Začal som sa venovať viacej práci na počítači a osobnému rozvoju. Kto by chcel vedieť viac, môže mi napísať na discord a oboznámim ho s tým.


img.tpx.cz/uploads/destinynadpiscislo5.png


Donedávna tu boli ľudia, ale už tu nedám nikoho, mám vás všetkých v p*či.



Upgrade vizitky ( záznam )
18.6.2019 - Nový dizajn vizitky + pridané screeny
19.11.2019 - Môj pban + rozlúčenie
29.1.2020 - Prijatý na post žurnalista
14.4.2020 - Aktualizované rozhovory + pridaný 1 človek do friend listu
20.4.2020 - Zjednodušenie vizitky + nový dizajn
8.5.2023 - Pridané informácie + odstránenie ľudí z friend listu

Upravil destiny- dňa 09.05.2023 02:19
Glam_
Vizitka stručná, ale vypadá v poho. Jinak k tobě, hráč si takový jaký jsi. Někdy jsi mega v pohodě, ale někdy ti rupne v kebuli a jenom nadáváš (mezi námi, komu ne že). Byl jsi aj u mích začátků s gr. Srandy bylo kopec ještě když hrál Wardar_. Hodně štěstí jak na SP, tak samozdžejmě i v reálu. YES
cifpomp
cau erik, zapomnel si tam dopsat nick Bozie_Dieta.
jinak nemam nic
cs

jeste jsem zapomnel, pozdravuj Denise
Upravil cifpomp dňa 22.11.2018 18:17
Cappuccino
Ahoj,

vizitka je velmi jednoduchá, ale v jednoduchosti je síla! Dozvěděl jsem se o tobě i pár nových informací.

Jen si dovolím vypíchnout jednu chybku:

Citácia
120 000 000 miliónov

Buď piš 120 miliónov, nebo 120 000 000. To co jsi napsal je, že máš 120 000 000 000 000 (jestli je to pravda tak se omlouvám :D)

Jo a díky za označení dole Smile

S pozdravem
Cappuccino.
Lukin_
Zdravim,
znám tě ze serveru, nejak jsme se nebavili takže nevim co k tobe moc říct, jen to ze te registruju
Vizitka pekna, jednoduchá a informace jsem se dozvedel
Hodne stesti na SP i v reálu Smile

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
LeV312
Serus Destiny vizitka je šumna si dobrý hráč a dzekujem šumne za oznacene.
A nikda nezapomni SRDCOM VYCHODNAR !!!
Reggie_
Sevaa dieťa boží, známe se dlouho a seš šéfko, vizitka v topu kámo Mimo
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
shoody123
nejaky shody trapny co na uzemia nechodi, diky za oznacenie, sak obcas sa to medzi nami doebalo ale sak to nic ja sa neurazam jak geroj Smile a ten trapny gang leavni potom ta vizitka bude krajsia KYS king
destiny-
Glam - Díky za koment. U mňa je problém to že mne rupe v gebuli skoro stále , takže si z toho nič nerob :D V grkách si sa velmi zlepšil a prajem ti všetko dobre na SP i v RL gl.

Pumpa - Presne tak som Bozie_Dieta Kappa a Denisa pozdravím , dík za koment

Capučínko - presne tak :D v jednoduchosti je krása , a tá chybka je vyriešena :D dík za koment

Shut - Uz to vedia vsetci takze nic z toho buggu :/ , a slaby si tu ty ze nevies jazdit hh :D Dík za koment

Lukin - Poznám ta len z videnia, čo musime zmenit :D , a pripadas mi ako pohodák :D dík za koment

Lev - Nemas začo kamos , uz mušime vypic a žic chlope bo to še neda byvac tak blizko sebe a nič nezrobic :D , dík za koment

Regginald - Jop som Bozie_Decko Mimo Kappa , vobec nelutujem ze ta poznam dlho :D , ale šefko som bol vzdy vacsi ako ty takze ... :D , dík za koment

xyz - niekto tu nepochopil ze som bozie dieta *sarcasm* Na hlavu a reginald to myslel zo srandy , ale nechame ho v tom ze jo?

Shody - vobec nemas zaco kamarat :D vzdy je stebou sranda jak na tsku tak i na serveru Smile a tie hadky neber moc vazne , ved dobre vies ze mi rupe v palici a vzdy sa hadam pre kazdu sračku ked mam nervy :D , dík za koment
mara
Díky za označení nervaku :D jako sry ale ty tvoje gangy vydrželi max 14 dní, tak se nediv :D
destiny-
Mara- a ty sa cudujes ked si tam nebol ty :D , dík za koment
mara
Citácia
Destiny napsal:

Mara- a ty sa cudujes ked si tam nebol ty :D , dík za koment


Ahaha jasný byl jsem tam a ani sis mě nevšímal Sad
Loly
Ahojky Destinko, kryč obchádzačov, lagger, egoista, simoje*ač a tak ďalej...

Vizitka o ničom, nič som sa nedozvedel... až na to že máš dosť $ na rozbehnutie nového gangíčku hh, ty vieš o čom je reč. Jediný kto ma nechával jazdiť aj keď som nič nevedel a nemal nervy keď som posral 10 gr za sebou a preto si sa stal pre mňa jedinečným na SP... každý chce len rs, vyhrať sezónu, stať sa najlepším a tebe to bolo jedno a nechával si jazdiť mantákov ako som bol a ako aj som ja :D.

Veľa šťastia hlavne v reale a nenechávaj Simču samú, ti ju ukradnem Kappa.
Upravil Loly dňa 14.11.2018 18:15
img.tpx.cz/uploads/bannnanana.png
destiny-
Loly- cosi ved ja hrajem na rs a obetoval by som i dusu satanovi aby som mohol vyhrat vsetok rs na svete Kappa To skor ja tebe dakujem lebo si mi ukazal uplne iny svet nez rs rs , a to ze jazdit pre zabavu je ovela lepsie ako fokin rs Smile simcu ti pozicam na 1 noc o to sa neboj Smile ,dik za komentik a gl v RL i na SP
Vojto
No šumne, že ši me označil :D To še mi páči. Ale vyšvetli mi dze še vyparil nás vychodňarsky katolícky gang. :D
destiny-
Zebrak- a skym to tam mam cahac ked maxi se vyparil , ty ze vraj pijes bezomne mi lev kazal ta co mam robic :D ale uz se na tom robi Smile vraci se sicko
Zippo
Nebudzem ci tu dakovac jak dajaky zebrak jazyk :D ale itak sumne ze si sebe spomnul na dajakeho maxiho, ale mi chyba tam top gang dze si se snazil dostac ale neznal si desat bozich prikazany ta ti to nevyslo dostuduj to mozno ta prijmeme este furt..a odpisuj mi na steamku bo micigen nedaleko vychodnej metropoli
Qvosty_
haha že mičigen..

najprv som si myslel že si ch#j, ale potom som zistil že si ešte väčší ch#j, ale tak nevadí, aspoň další vychodňar na srvry a v gangu.
img.tpx.cz/uploads/asgasgas.gif

test
destiny-
Maxi- Sak ja ci pisem na discorde ch*ju :D , trym se i ty a € € Kebab € € znovu postane o to se nebuj :D ( a 10 prikazani mi se doucil chlope :D )

Qvosty- Sak aj ty si , radsej ic preberac uzemka bo nejake legendary nam to bere
Saph1R
No když jsi přišel s prosikem o koment tak ti teda sem něco hodím.
Dík za označení
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
8 Hlasov
9%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
44%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 11