Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
San Andreas Transport
MiKyi
Zdarec, trčím tu už nejaký ten čas vo firme :D kolektív pohodička, každý deň čo to konvoje, som rád že som súčasťou, vizitka inak pekná jednoduchá prehľadná. Smile
Danny
Tak po tom půl roce co jsem ve firmě strávil, bych se tu měl taky už vyjádřit.:D Vizitka jako taková je přehledná, není tam zbytečně moc barev a je tam napsaný vše co je potřeba takže super. Peckaaaa

Teď k firmě...Hrozně moc se mi líbí jak to se skylakem vedete. Firma má snad nejlepší kolektiv, co jsem kde zažil , každý si tu mezi sebou pomáhá , dá se tu každý den s kýmkoliv pokecat, navíc členové jsou ohleduplný i k ostatním hráčům na serveru a ne jen k těm ve firmě. Takže vám tleskám za to jaký kolektiv jste zde vytvořili. Jsem rád že to není jen o $ a ježdění misí pořád dokolečka dokola. :D Díky moc za možnost u vás být. Smile

Doufám že firma takhle ještě dlouho vydrží. Hodně štěstí Palec nahoru
MaReK_
Chválim vozový park :D

img.tpx.cz/uploads/+ľš.png

king

3.5.2011 Správně
3.5.2012 Správně
3.5.2013 Správně
3.5.2014 Správně
3.5.2015 Správně
3.5.2016 Správně
3.5.2017 Správně
3.5.2018 Správně
3.5.2019 Správně
3.5.2020 Správně
3.5.2021 Správně
3.5.2022 Správně
3.5.2023 Správně

king
MaiLo
MiKyi - Ahoj, ďakujem ti za koment, síce už vo firme nie si nejakú tu dobu, ale viem že si u nás bol dlho. :D Som rád že sa ti vizitka aj firma páčia, a niekedy sa kľudne zastav. Smile

Danny - Čauko, takisto ti ďakujem za koment. Som rád že si u nás už takú dobu a že nám s tým stále pomáhaš, a aj vďaka tebe je firma tam, kde je. ;) Snáď sa ti u nás bude aj naďalej páčiť a vydržíš u nás. Smile

MaReK_ - :D
Koldy
Hezká vizitka, škoda že už nejezdíte přetížení, byla aspon zábava Sad
NiVerX147
Zdravím, chtěl jsem předtím do firmy asi 4 dny, ale nebylo pořád volno. Nedávno se uvolnilo místo a ve firmě ted momentálně jsem a nemohu si štěžovat ve firmě mě to baví celkově job mě baví, za tu 1H cca co odjedem velký convoy tak získám 5mg cca k tomu dost nervů a na dálnici pořád nějaká srážka kamionu a v bayside jsou ve firmě jako šílenci, ale i tak to tam mám rád. Baví mě to i organizovát a spamovat Smile Majitelové + jejich pomocníci jsou super nemůžu si štěžovat na NIC ve firmě zůstanu ještě hoooodně, protože je to jedna z nejlepších pro mě firem Smile I kdyby měl nějaké kamarad firmu kamionaky, tak stejnak neopustím SAT (San Andreas Transport) <3 s pozdravem - [L]uK.
MaiLo
23. marec 2020 - update informácií + pridané ďaľšie screeny a videá z convoyov
ZoomiceQ
Nejsem sice u vás dlouho jen 62 dní ale za ty dny sem poznal nejlepší firmu na SP Smile kolektiv prijemnej,napomocnej a hlavně super Smile nakej pátek už tu vlastně taky na serveru hraji od 2012 Smile Určitě už bych v životě neodešel jsem naprosto spokojený Smile díky a hodně štěstí i nadále Smile
Lukin_
Já myslel, ze jsem vizitku komentoval, ale asi ne????
Firma na top úrovni, diky téhle firmě mě opět začal tento job bavit!
Obrovské konvoje, výdělky, kolektiv, vedení, sranda... vše co potrebuju
Proste super!
Hlavně neprodavat, protože já neodejdu :D :D
Věrný člen Lukin
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
MaiLo
ZoomiceQ - Ahoj, ďakujem ti za koment a za pochvalu Smile Som rád že sa ti u nás páči a dúfam že s nami vydržíš aj naďalej a bude sa ti páčiť ako doteraz.

Lukin - Taktiež ti ďakujem za koment, sme radi že sa ti u nás páči. Momentálne tá aktivita síce nie je nič moc, ale vážime si že nám aj ty pomáhaš s convoymi atď. Smile Neboj sa, dokým tu budem ja a Sky, tak firma určite bude v našich rukách. :D
NIGHTMARE
Ahoj Mailo, som veľmi rád že firma nelieta v dražbe a má ju stály majitel. Táto firma je pre mňa srdcová záležitosť Na holou, pred pár rokmi som mal SAT a pokiaľ sa nemýlim tak si bol môj verný člen ešte pod nickom Mailos16. Vizitka je perfektne spravená po grafickej stránke aj po informačnej stránke. Síce ma pár členov štve že sa serú do cudzích jobov ale čo narobím. Prajem veľa šťastia s firmou Hi
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Anonym
Majitelé firmu nemají. Lock!
Prejdite na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
5 Hlasov
5%
Nábory
9 Hlasov
10%
Žádosti o pUB
13 Hlasov
14%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
14 Hlasov
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
40 Hlasov
43%
PC Poradna
4 Hlasov
4%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasov
8%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 20