Informace o serveru

Adresa IP
Online hráčů
Partner:
Připojit se na server

Peněžní systém

V pátek (1.4.2011) ranních hodinách budou na server přidány domy (celkem jich bude 335)

Všem se domy odeberou a vynuluje se všechno skore z domu.

1)Ten kdo bude mít více jak 300 000 000$ (v bance + v ruce atd..), budou mu odebrany a bude mu nastaveno +- 250 000 000$ (do banky)

2)Kdo bude mít více jak 900 000 000$ platí pro něj bod 1 a přidělí se mu dům do kterého se mu nastaví 300 000$ (aby si stihl z bankomatu do domu donést peníze). Inkaso domů bude stanoveno na 30 000$ za 24 minut (Vyplata při 100ZK).

Domu je jen 335 takže když budou všechny zabrané a 336tý se přípjí s více jak 900 000 000$

dům nedostane.

 

Toto opatření jsme zavedly kvůli dlouhodobé chybě v peněžním systému. Dříve na serveru byla firma ktera fungovala jako stroj na peníze, stejně jako investice do nemovitosti..

Více jak 250 000 000$ se prací vydělat nedá takže stížností typu "sem si to vydělal" neberu.

 

Timto odebráním se zvýší hodnota dolaru.

Co to znamená? 

Znamená to že když jste si kupovaly 100 gramů trávy za 500 000 000$ tak nyní má cenu menší (cca 100 000 000$). Tím také mají větší cenu výplaty atp..

Další důvod proč toto zavádíme je ten že serveru se lépe pracuje s menšímy hodnotami. A když má půlka serveru miliardy pro server to není nejlepší.

Doporučuju pokud máte méně jak 500 000 000$ pořádně to roztočít,

pokud máte více tak našetřit na 900 000 000 $ aby jste dostaly dům.

T
#101 | Teroristtt dne 01 April 2011 16:33:40
Aha to je dobre ze to odblokujes. Jinak je to super a nove umistene autaSmile Chci se zeptat jesti jsou tam nějake nove příkazi. Dik*Dobrá práce*
T
#102 | thomas23 dne 01 April 2011 17:09:16
z jakého důvodu se nemohou prodávat domy kteří byli přiděleny?
#103 | 190 dne 01 April 2011 17:34:56
protže jsou přidleny bohatym a nesmiš je prodavat je to zakaz od hl.admina
#104 | 304 dne 01 April 2011 19:46:12
dufam ze dostanem good dom :D
N
#105 | NISSAN_350_Z dne 01 April 2011 20:53:10
A ako je možné, že už niekto má aj miliardu?
#106 | 2 dne 02 April 2011 09:58:48
ee firma se taky resetovala
T
#107 | thomas23 dne 02 April 2011 11:30:52
firmy se restartovali, ale výplaty ee :D jak jsem je dlouho nevybíral, tak jsem si hned po restartu vzal 2mega :D
G
#108 | Golem11 dne 28 July 2011 09:02:47
Jooo to je husty
#109 | 3263 dne 19 August 2011 01:41:19
Nemam de davať peniaze v banke max 300mega v dome 25 a de mam dat ostatne do gangu som dla tam je 1-6 mega a de mam davať peniaze teraz ? aspon tu banku zvyšte na 600mega minimalne ....alebo 1 miliardu
#110 | 4489 dne 15 October 2011 22:17:20
114 : taky bych chtěl *Ok*

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Anketa
Kam se chystáte v létě?
Jedu na dovolenou do ciziny
18 Hlasů
28%
Budu jezdit na výlety po Česku
11 Hlasů
17%
Budu hrát SuperPařbu
18 Hlasů
28%
Nemám ještě žádné plány
18 Hlasů
28%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 28

Nejnovější aktivita fóra

Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední aktivita
MaTy vizitka
Admin vizitky
3337 96
MaTy
2 hodin zpět
evry - Vizitka V2
Admin vizitky
1897 53
Kacka
1 den zpět
Caretroy vizitka - Menší úprava 1.11.2016
Admin vizitky
802 25
Kacka
1 den zpět
Raceliga léto 2026
Pořádané akce/Mega akce
22 0
Vaper
5 dnů zpět
Večer plný akcí
Pořádané akce/Mega akce
947 3
Salazar
5 dnů zpět
MS 2026 - Hokejová tipovačka
Pořádané akce/Mega akce
612 34
evry
6 dnů zpět
ODPOČÍVEJTE V POKOJI.. FlexKillah & Han
Nezařaditelné
438 5
maxim92
10 dnů zpět
maxim92 - V!Z!TKA :D
Admin vizitky
206 10
maxim92
23 dnů zpět
Famiglia del Mare
Koš crew vizitek
112 5
MaReK_
26 dnů zpět
Klany - Odměny
Odměny z akcí
260 2
Larex
1 měsíc zpět

Galerie

Superparba.eu︱RYUK TIME by oscxar
oscxar dne 01.03.26
Video
smooth operator mats
sachmats dne 07.12.25
Video
Halloween - Escape room
PazZ dne 05.11.25
Video
Superparba.eu︱"THE END" by oscxar
oscxar dne 06.10.25
Video
REÁLNA ZEMĚ 12 - TRAILER
LoadiNg dne 23.09.25
Video
Perfect - datmanny
datmanny dne 18.08.25
Video