Make SuperPařba great again

 

Zdravím,

 

vzhledem ke klesající aktivitě hráčů na serveru jsem si pro vás hráče připravil takový menší projekt, kterým můžete i vy, hráči, ovlivnit fungování serveru.

Jedná se o krátký dotazník, který vyplníte, klidně i anonymně, a ten bude následně vyhodnocen a i budou zveřejněny výsledky. Předem říkám, a píši to i v dotazníku v úvodu, že se jedná o naprosto seriózní věc. Ti, kteří si z toho chtějí dělat srandu opravdu jen ztrácí čas, nic víc. Bavit se nad tím nebudu.

Chceš se do projektu zapojit a změnit tak server? Klikni na odkaz níže! Všem předem děkuji za spolupráci. Snad se nám podaří server opět nakopnout!

Dotazník bude uzavřen 30.9.2021
Výsledky se dozvíte 8.10.2021 se seznamem plánovaných změn!

 

Za administrační team SuperPařby,

Skylake

 

[ ! ] Váš G-mail není s nikým zvěřejňován, ani s majitelem dotazníku [ ! ]

> CHCI ZMĚNIT SUPERPAŘBU <

 

Koldy
#21 | Koldy dne 22 September 2021 19:26:34
Tak jestli nekdo skoncil kvuli tomu, ze nejakej hrac nekoho provokoval, tak asi moc normalni nebyl :D :D :D
Krowky
#22 | Krowky dne 22 September 2021 19:37:41
S Tebou je skoda reci nieco riesit, ak niekto ide na hru aby sa odreagoval a zabavil a vidi tam len provokacie, urazky a podobne tak myslis ze tam bude nadalej hrat? Vykasle sa na to a pojde proste inde resp. si zapne inu hru.
Ale ja vlastne ani necakam ze ty toto niekedy pochopis Smile Nakolko ty zrovna patris k legendarnym zneprijemnovacom tak logicky nemozes chapat ze to niekomu moze prekazat Smile
Disco
#23 | Disco dne 22 September 2021 22:53:50
"Nevsimla jsem si, ze by nekdo mel nekdy takovy konflikty napriklad se Salazarem, Reggiem, Fifou atd.. ale proc se najednou pulka serveru dohaduje se 2 adminy?"

Kéž by to byli dva admini. Problém je tu hlavně už dlouhodobě s tím, že se komunita přiklání už několik let ke straně těch, kteří hatí AT. Sám jsem to pozoroval i u sebe. Choval jsem se arogantně a spravedlivě k lidem, kteří se tak chovali ke mně a najednou se tak chovalo dalších XY lidí, kteří se mnou nikdy do styku nepřišli a neměli se mnou jindy problém. Neříkám, že jsem dělal vždycky všechno správně, ale zkrátka je trendy do všeho co dělá AT rýpat a z dlouhodobého hlediska to fakt nejde jinak než mít totálně u řiti nebo si nenechat **** na hlavu. Pravděpodobně ale adminy, které jsi zmínila hráči respektují právě kvůli tomu, že přišli k právům jako hodně známé tváře SP nebo už jsou dlouhodobými administrátory. Ostatní, kteří se dejme tomu dostávají do AT od doby, kdy začaly hroty to odsírají neskutečným způsobem. Reálně admin se hrotí už v situaci, kdy ho nikdo nezná a neví ani, jakým přínosem ještě může pro SP být. Je třeba se zamyslet i nad touto stránkou.

Výsledek tohoto dlouhodobého boje je zde, generovalo to další a další adminy, kteří chtěli trestat čím dál víc a víc tvrdě, až se to dopracovalo k banům za vlasy dozadu, atp. Neříkám, že je to jen chyba hráčů, ale opravdu tady jsou na vině obě dvě strany. Bohužel, kdyby měla nastat nějaká změna, tak ji vidím v nějakém spojení a nastavení příměří mezi AT a hráčema, ale to by doopravdy všichni museli chtít. Ti, co chtějí SP škodit pochopitelně na SP nemají co dělat a měli by buď jít nebo skončit v BL. Nepřijde mi ale správné pro zbavení se těchto "odpadních hráčů", aby to odsírali ti, kteří mají špatný den a vypustí jednou páru a nedejboze skončí v BL s permou kvůli přesáhnutí limitu banů. Ostatně v dotazníku je navrhována amnestie, která by mohla tenhle průser s tímto banovanim vrátit k nějakému normálu, ovšem záleží zase na hráčích, kteří v tom BL jsou jestli mají zájem něco obnovit.
2PAC_SHAKUR_1996
#24 | 2PAC_SHAKUR_1996 dne 23 September 2021 05:01:26
V tomto má Disco pravdu. Jak má určitý člověk velký vliv, tak má za sebou hned podporující gardu. Jenže pak tu nastává problém, že málokdo v AT si dovolí takového člověka banovat. V tomto se přikláním ke Krowkymu, že provokatér je horší jak cheater. Pokud se cheater nedostane z jailu, tak to dobrý cheater nebude. Hi
Arbys
#25 | Arbys dne 24 September 2021 01:34:22
Za mě jsou jen dvě možnosti - buď se udělá dobrá reklama a na server se dostanou zahraniční hráči, udělá se z toho více zahraniční server a ti to tu oživí, nebo to umře úplně. Staří hráči nemají motivaci hrát a noví hráči nejsou - radši si prostě zahrají jiné hry. Většina hráčů byla starších, co to hrajou z nostalgie. Pokud se neudělá dobrá zahraniční reklama a hráči nebudou, ať se alespoň dá ta amnestie, taková poslední šance. Ať jsou ti hráči sebevíc sprostí a zaslouží si ban, pořád jsou to hráči a poslední šance. Ovšem určitě je potřeba něco změnit, protože takhle to prostě nefunguje. Ať to bude cokoliv.
RockeR
#26 | RockeR dne 27 September 2021 09:17:14
Tady to je samý "kdyby, kdyby", ale takhle to je už nějaký ten rok. Nikdy nebyla žádná iniciativa ze strany vedení o řešení tohodle problému, stovky topiců o "zlepšení SP", u toho další stovky názorů a návrhů a nikdy z toho nic nebylo, stejně jako to dopadne i u tohodle. Kdyby opravdu chtěl někdo se SP něco dělat a zlepšit hratelnost, tak se to už dávno udělalo, více se o to zajímali spíš hráči, než samotný AT. Příjde mi, že se ATomas rozhodl radši soustředit na GTA 5 a nechat SP ležet ať si do ní každej kopne, protože realně on je jediný co mohl tenhle celý problém vyřešit, kdyby se o něj více zajímal. No uvidíme jestli tohle je ten "topic na záchranu SP" ten klíčový, stejně jako všechny předtím. Osobně bych byl rád, kdybych přišel na server a měl chuť hrát, ale teď mi stačí jen sledovat co se děje na serveru skrz web a mám z toho stejný pocit jako doposud, že se mi nechce na SP ani podívat.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Anketa
Chodí k tobě Anděl, Čert a Mikuláš?
Každoročně, protože hodně zlobím.
5 Hlasů
11%
Ano, protože rád vidím pěknou slečnu jako anděla.
4 Hlasů
9%
Ano, abych postrašil děti/sourozence.
1 Hlas
2%
Ne, už jsem na to moc velkej přeci.
12 Hlasů
26%
Dávám s nimi panáka slivovice.
7 Hlasů
15%
Hraji celé dny na SP, takže se na mě nedozvoní.
17 Hlasů
37%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15

Nejnovější aktivita fóra

Vlákno Zobrazení Odpovědi Poslední aktivita
Redsands West Servis ® [33]
Firemní vizitky
132 10
Arko
8 hodin zpět
Náhodná denná odmena
Odměny z akcí
354 0
Patrix
8 hodin zpět
Problém se spuštěním samp
Diskuze o PC
89 6
Bratek
2 dnů zpět
Bitva o kopec - Hra na webu
Zábavní koutek
38234 5994
Jertn
2 dnů zpět
Čo Počúvaš?
Zábavní koutek
4135 239
asthenic
4 dnů zpět
BONUS VÍKENDY
Pořádané akce/Mega akce
274 0
PanHaskins
9 dnů zpět
Antiho grafický koutek
Grafické výtvory
225 7
Hendy
9 dnů zpět
[NÁBOR] Žurnalista
Rozhovory
33 0
Bratek
10 dnů zpět
Rozhovor - Simo
Rozhovory
219 11
Winter_
11 dnů zpět
Rozhovor - Vojta369
Rozhovory
636 17
Winter_
11 dnů zpět

Galerie

Halloween 2022
Bratek dne 31.10.22
Video
Lidé ze SP 2022
Czech_ dne 12.10.22
Video
Pre celý destinyho fanclub ♥
destiny- dne 04.09.22
Video
[REÁLNÁ ZEMĚ 11.2]
Bratek dne 31.08.22
Video
superparba.eu | Osud Drakov Montage #2 | 2021
zorys dne 30.08.22
Video
superparba.eu | Osud Drakov Montage #1 | 2020
zorys dne 30.08.22
Video