Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Royal Family Security
Kacka
img.tpx.cz/uploads/RFS1.png
Vítej u vizitky na firmu Royal Family Security

img.tpx.cz/uploads/RFS2.png

Firma se zabývá Zaměstnání Bezpečnostní služba

Firma byla zakoupená dne 15.9.2018 od Hráče Staar

Firma se nachází ve vesničce Angel Pine naproti Angel Pine Motelu

Firma má hned dvě Mise » Jednu na Convoye a druhou na Body

Mise na body » V /SF 3 Zaměstnaní

Mise na $$$ » Bankomaty

img.tpx.cz/uploads/RFS5.png

Majitelka » Kacka

Zástupce » Drauth, Dubbi, sk8erac1, dendax

Hl. Convoy Master
Polito10, VojtaCZ

Convoy Master » VojtaCZ, Polito10


img.tpx.cz/uploads/RFS10.png

1. Nedělat bordel před Firmou.

2. Respektovat Vedení

3. Omluvenky nahlásit vedení

4. Vydělat firmě 20k za den!

5. Neafkovat u Pickupu!

img.tpx.cz/uploads/HodnostiRFS.png

Majitelka
Stará se o firmu, má všechny práva, má na starost celou firmu


Zástupce
Má skoro všechny práva, pomáhá s chodem firmy


HL. Convoy Master
Zkouší nové CM, řeší convoye, taky vede convoye


Convoy Master
Zakládá a vede Convoy


Náborář
Dělá inzeráty na firmu, jinak klasická hodnost

Bezpečak
Klasická hodnost, má práva pozvat hráče do firmy


Veterán
Přinesl firmě více jak 1,000,000 $


Legenda
Když je ve firmě déle jak měsíc



img.tpx.cz/uploads/VozParkRFS.png

Ve Firmě je 10 Vozidel

1x Huntley
img.tpx.cz/uploads/Huntleyyy.png

7x Sultan
img.tpx.cz/uploads/Sultaaan.png

2x Buffalo
img.tpx.cz/uploads/buffaloo.png

img.tpx.cz/uploads/Platov%C3%A9ohodnocen%C3%AD.png

Plat je stálý pro každého hráče 90%

Pondělí, pátek, neděle = Prémie

Za Aktivitu = Prémie

A mnohem víc!

Firemní Akce = Závody, Derby, DM, Otázky

Soutěže = v hodnotě 100+ MG

img.tpx.cz/uploads/RFSVERNEJ%C4%8CLEN.png

Spoiler

Kacka - 15.9.2018
Dubbi - 20.10.2018
Drauth - 2.7.2019
RulííČeK - 11.10.2019
[THX]Psycho_Sk - 20.10.2019
Peto123451 - 10.11.2019



Děkuji, že si tu vizitku dočetl a doufám, že se líbila! A taky doufám, že se u nás někdy zastavíš!

Nadpisy By Mikyi
Upravil/a Kacka dne 16.05.2021 23:39
RocketLauncherSs
Oceňuju práci všech lidí kteří se na chodu této firmy podílely a podílejí. Pod vedením Kačky z mého pohledu hraní měly firmy vždy úspěch, ačkoliv jsem přelétavej ptáček - přizpůsobím se vždy levelu. Konečně mám možnost být členem momentálně nejaktivnější firmy! Je tu super komunita, i správa samotná.
[img]http://en.kolobok.us/smiles/artists/viannen/viannen_114.gif[/img]
Antihrdina
Když teď pominu všechny věci, co jsou mezi námi a budu objektivní, tak nová vizitka se mi graficky vůbec nelíbí. 1. špatná volba barev textu. Tmavě modrá a tmavě červená prostě nejdou k sobě. Špatně se mi to četlo a to mám brýle pouze na dálku. 2. Nadpisy. Jako Fifo, co to je :D. To pozadí za tím textem vůbec nevyniklo a ten text se opět blbě čte. Zkušení grafici mi proste daji za pravdu, ze tohle ee. Po obsahový stránce normalka, asi jsem víc i nečekal.
Kacka
RocketLauncherSs
Děkuji za komentář, taky doufám,že ve firmě vydržíš co nejdéle, komunita je základ! Smile

Hrdina
Chápu, že vám se líbit nemusí, mě se líbí Smile A odradit lidi? Příjdou do firmy a bud se jim tam líbí, nebo ne Smile Já osobně, jsem viděla hnusnejší vizitky. Jinak, taky děkuji za komentář.
Upravil/a Kacka dne 20.06.2020 20:49
eS_
Ikdyž ti ostatní píšou, jak se barvy nehodí atd., mně se vizitka líbí, firma bude zase uplne super jako předtím,. Drz se ;)
Lukin_
Ja bych osobně změnil jiné barvy, ale jelikož se lidi tobe, tak to je hlavní Smile
Vizitka takova normalni, informace jsou dostatečný.
Co k firmě? Myslím si ze oba, jak ja, tak Kačka víme co jsem si tam prožil a jaky to tam pro mě bylo.
Naprosto famózní job, skvele konvoje, vedení, proste super. Ale jelikož mě to pak už nenaplnovalo, musel jsem jit jinam, snad to chapes. Jinak bych skončil.
Jinak ať se daří. Smile

Lukin2000
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
GaToo_BoTaS
Vizitka je super, jsem rád, že mohu být u tebe ve firmě. Doufám, že si ještě užijeme pohody. Kolektiv ve firmě super, hojné convoye. Prostě super vedení i convoye masteri pohodari. Vizitka též super.
mara
Skvělá vizitka, super majitelka. Jak se tam koukám tam legenda nidky nebudu, protože v té firmě nevydržím ani měsíc, ale posnazim se tam být dele.. :D
Kacka
Esíčko
Moc děkuji za komentář, ty se taky drž. Smile

Lukine
Já jí teď upravila, myslím si, že je to už lepší :D Tak byl si u mě ve firmě dlouho, až zas někdy budeš chtít přijít, máš dveře otevřené.

Zwarte
Já doufám, že ve firmě vydržíš déle než týden :D Taky ti děkuji za pěkný koment.

Maro
Oba víme, jak cestuješ :D Pokuď budeš u jedné firmy déle než dva týdny, tak to snad oslavíme :D Jinak ti děkují.
RocketLauncherSs
Já jsem tím svým komentářem chtěl říct, že mi je ve firmě skvěle. Můj kompromis je takovej, že se věnuju konvojím (snažím se) a pokud v tuhle chvíli nejsou, dělám jiný job kvůli levelu. Vydržím tu co nejdéle mi Kačka dovolí! :D
SLaKe
Zdravíčko, fajná vizitka už myslím po třetí co čtu tvojí vizitku na tuhle firmu :D. Po čtvrté to už snad nepříjde, ale vím že ty jsi toho schopná :D Firmu vedeš velmi dobře a občas jsem tam i já sám zavítal, ale mým zvykem je tam moc dlouho nevydržet :D Tak GL s firmou Kačeno. Snad mě za to nezabiješ :D
Cappuccino
Ahoj Kačko a vůbec celá RFS,

co se firmy týče, tak všichni moc dobře víme jak je super. Stačí si jen uvědomit že je to nejaktivnější firma na serveru, takže je to asi všem jasné. :D Grafické i informatické zpracování vizitky se mi líbí, ale jednu věc musím vytknout. Nadpisy. Když už se dává do pozadí obrázek, tak prosím aby nevadil textu co je předním, opravdu se to špatně čte a vypadá to docela zle :D Jinak je ale vizitka hezká a ty nadpisy také přežiju. :D

Ať se s firmou daří, ale to je myslím více než jasné.

S pozdravem
Regis.
Dush3yo
Je mi ctí být v této rozběhlé firmě dokonce i convoy masterem po tak krátké době. Strašně jsem si jak tebe, tak firmu oblíbil, mé názory na některé členy si slyšela a i přesto mi byl dán tento post. Vizitka se mi vzhledově líbí. ❤️
Kacka
Rocket
Jsem ráda, že aspon necestuješ už :D A vydržíš! Smile

SlaKe
Nene, teprve po druhé :D A doufám, že taky naposled.:D Ano byl si u mě asi den :D A děkuju. Smile

Regis
Mě se to líbí, já jsem vůbec ráda že si Fifa na to udělal čas, Je aktivná a bude to jen lepší jazyk A díky moc, třeba se ještě někdy zastavíš, i když tebe moc SBS Nebaví.

Susko
Děkuju moc, ano dělala jsem jí na po druhé, dělala jsem jí bohužel sama, taky to tak vypadá :D Ty tu máš taky dveře otevřené, jen jsem tě musela vyhodit, protože si nehrál, ale když budeš chtít, zas tě k nám vezmu.

Dusheyo
Ty si Convoy Mastera zasloužíš, jsem ráda, že se ti ve firmě líbí. A taky jsem ráda, že si si nas oblíbil, to samé já tebe Smile Ano názory jsem slyšela, taky je chápu, ale i tak tu jsi, takže ti děkuji! Smile
xSw0rius
Za mojí dvou týdenní pauzičku je RFS třetí firma ve které jsem. Jsem sice pouze pár hodin ve firmě ale nestěžuju si na nic Kolektiv fajn Vedoucí fajn a je milý že se RFS zase vrátilo a že můžu být snad na déle součástí :|

Vizitka je prostě informace o firmě.. barvy jsou jen barvy. Hrát si s barvama je nejlepší Smile Jinak mně se líbí nemám nic proti vizitkám. :|
vajcak
Ahoj

Firma vizitka výborná pekná farba firme som bol cez prázdniny
Držím ti palce s firmou nech ti firma čo najdlhšie vydrží Smile
NiVerX147
Zdravím tady, Luk. Vizitka pěkná ve firmě jsem byl a až na Arka jsou tam lidi velmi super. Nejvíce jsem tam respektoval hansiho a tebe kačí, i když to nebylo znát ale je to tak. Smile Přeji firmě hodně štěstí a dál pokračování. Hodně štěstí ve firmě a v realitě. <3
Kacka
Sworius
Dřív si u mě byl, pak si odešel a ted si se vrátil, takže doufám, že už vydržíš jako kdysi nějaký ten měsíc.. A díky za koment.

Drbas
Jsem ráda, žes u mě byl, tak doufám, že se někdy zas ukážeš Smile A neboj, myslím že vydrží.

Lukes
Děkuji za pochvalu, i když mě občas v té firmě štveš, tak v té firmě si nějaký ten den, nemůžu si skoro stěžovat, nějaký problémy byli, co se vyřešilo. Takže, žádné blbosti!

Luk
Já vím, že Arka nemusíš, ale ty hádky na TS nebavilo nikoho, mě osobně nevadíš, ale občas máš své mouchy takže se chovej jak na TS ten v pohodě kluk a bude to nejlepší.
Jinak děkuju.
HaaBee
Trochu som myslel, že som sem už napísal, ale vidím, že nie, takže píšem teraz... Boss

Táto firma je naozaj super, aj keď treba podotknúť, že na dlhé pôsobenie vo firme je fakt nutné byť aktívny a spolupracovať s ostatnými. Pokiaľ sa toto niekomu podarí, tak je "pobyt" vo firme skvelá skúsenosť. :D Som v nej opäť a neľutujem, zárobky nádherné, vedenie vždy v pohode poradí nováčikom (alebo aj ostatným) a popravde - smejem sa vždy, keď vidím ako všetci šoférujeme (aj ja)... :D :D
Len tak ďalej dievča(tá) a chlapci... Dáme si jedno nee?
Majky_
Vizitka taková průměrná, co potřebuju se dozvím, jen trošičku nepřehledná kvůli barvám.
Ve firmě nějakej pátek jsem a kolektiv je celkem v poho (na pár výjimek - oni moc dobře vědí o koho jde)

Je tam teda nouze o místa, takže musíš vyhazovat i lidi, který makaj.. Což je škoda, že je ve firmě tak málo místa.

V téhle firmě se dá opravdu snadno vydělat.

Měl jsem zažito hodinu bez firmy a normálně jsem neměl co dělat..

Ať firma drží a přeju hodně štěstí a nervy s kolektivem Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=14063
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
21 Hlasů
28%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
13%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 15