Informácie o serveri

R
Pripojiť sa na server

Čítať tému

 
Falcon - Vizitka
Lukin_
Zdravím tě,
Vizitka pekna, lepší jak 3000 barev a různých nadpisů.
Znam tě z konvojů z Duvenbecku, prece jen jsem členem SAT. Při konvojích problémy neděláte, a jezdi se s vámi super.
Jinak spolu občas v team cheatu někoho pomluvíme :D
Měj se a hodně stesti
Klikni na obrázek a zobrazí se ti moje vizitka!

img.tpx.cz/uploads/Podpis_lukin2.PNG
Reggie_
No toto, kde jsem já????? Ale cením vizitku, ratuju 9/10, doufám, že mi zase pomůžeš s racem někdy. :D
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázaná.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
Falcon
Citácia
Lukin2000 napsal: Zdravím tě, Vizitka pekna, lepší jak 3000 barev a různých nadpisů. Znam tě z konvojů z Duvenbecku, prece jen jsem členem SAT. Při konvojích problémy neděláte, a jezdi se s vámi super. Jinak spolu občas v team cheatu někoho pomluvíme :D Měj se a hodně stesti


Zdar, díky moc tobě taky hodně štěstí.

Citácia
Reggie_ napsal:

No toto, kde jsem já????? Ale cením vizitku, ratuju 9/10, doufám, že mi zase pomůžeš s racem někdy. :D


Vidíš to Redžinalde :D tebe tam musím někdy přidat nějak jsem si nevzpomněl. :D Se ví že ti rád pomůžu a někdy zase pokecáme :D dík moc.
Logic
Braaacho kto si to tu urobil vizitku :O. Vizitka je fakt pekná priehľadná dosť pobavila si super kamarát je s tebou sranda. A dik že si ma označil v top hráči z sp ;).Tak nech sa ti darí v gta ale aj irl a legenda sp už si takže to prepiš. ZASE LOGIC. Na wécku Na holou
img.tpx.cz/uploads/EDD7DF48-2E11-4A4F-A9EC-F9E8309384D4.png

img.tpx.cz/uploads/C44CCFA3-D5F0-4666-9730-C5A3CDD8E9D8.png
Vrátnik logicius
R34
Satan falcon :D šumna vizitka , veľmi pohode týpek a kamarat , nech sa dari braško aj na sp ale hlavne irl Pusa
Simino
Falcon tvůj čas nadešel tak reagují už i zde :D
Super hráč občas se vyhájíš takže super :D na serveru bez problému
Vizitka tak jak má byt co chci vědět tak vidím
Plzeňský kraj mmmm v Plzni mužem na pivko :D
Vizitka
Klik
Falcon
Citácia
Logic napsal:

Braaacho kto si to tu urobil vizitku :O. Vizitka je fakt pekná priehľadná dosť pobavila si super kamarát je s tebou sranda. A dik že si ma označil v top hráči z sp ;).Tak nech sa ti darí v gta ale aj irl a legenda sp už si takže to prepiš. ZASE LOGIC. Na wécku Na holou


Díky brácho Smile snad toho ještě hodně zažijeme. Pivo tobě taky gl v gta aj irl.
ZASE LOGIC. Na holou

Citácia
Slapka Samo napsal:

Satan falcon :D šumna vizitka , veľmi pohode týpek a kamarat , nech sa dari braško aj na sp ale hlavne irl Pusa


Díky Samo :D tobě taky hodně gl v životě. Jsi v pohodě kámoš tak doufám že nám to taky vydrží. :D

Citácia
Simino napsal:

Falcon tvůj čas nadešel tak reagují už i zde :D
Super hráč občas se vyhájíš takže super :D na serveru bez problému
Vizitka tak jak má byt co chci vědět tak vidím
Plzeňský kraj mmmm v Plzni mužem na pivko :D


Tebe moc neznám :D ale díky za koment. Třeba někdy zajdeme. Pivo
Baseball
Ahoj,
vizitka je taková jednoduchá, ale v jednoduchosti je krása.

Jsi v pohodě hráč, s kterým se dá dobře povídat. Tak snad spolu i ten fotbal vyhrajeme LOOL.

Jinak mockrát děkuji za označení v dolní části vizitky, vážím si toho!
Falcon
Citácia
Baseball napsal:

Ahoj,
vizitka je taková jednoduchá, ale v jednoduchosti je krása.

Jsi v pohodě hráč, s kterým se dá dobře povídat. Tak snad spolu i ten fotbal vyhrajeme LOOL.

Jinak mockrát děkuji za označení v dolní části vizitky, vážím si toho!


Ahoj Baseballko díky moc za koment :D ty jsi taky v pohodě a dobře se s tebou píše. Ten fotbal musíme dát když jsme v tom profíci. :D *gp*
Prejdite na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
24 Hlasov
41%
Ano, ale hokej moc nesleduji
12 Hlasov
20%
Ano, těším se na gaučové trenéry
9 Hlasov
15%
Ne
8 Hlasov
14%
Ne, dopadne to jako každý rok
6 Hlasov
10%
Len prihlásení môžu hlasovať.
Kto je online
· Hostí online: 18