Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Reformovat i auta?
Wsg
Neznam, robce co chcece, zmažece budu zmazane, nszmažece ta logicky i pre vychodňara budu nezmazane. Ale naj še vam dari pen*skovia cmukk
Max
Hlasoval som za variantu č. 1.
Jare
Hlasoval jsem pro 1. variantu.
jozoo
hlasoval sem za smazaní když se bude mazat ty spec.doplňky tak i auta....
Kompre
Hlasoval som za variantu č.1
destiny-
Varianta č.1, ale nechat 1 slot.
Falcon
Hlasoval jsem za variantu č. 3 kdy by se s auty nic nedělalo. Nějaký extrémní vliv kdyby se to všechno smazalo by asi nemělo. Ale kdyby se jednou přidal návrh od Maxe který je dobře vymyšlený na najeté km tak by hráč auto jednou musel stejně sešrotovat jestli ho nenechá stát ve stodole. Já k autu ve své garáži žádný vážný vztah nemám ale chápu hráče kteří to auto třeba mají darem nebo na památku nějaké "události". Určitě jeden hlas sem nebo tam jen tak nerozhodne jak to bude ale když už by se to mazalo tak by si klidně hráč mohl vybrat jedno vozidlo na jednom slotu co mu zůstane. Mě je to osobně jedno jestli mi auta zůstanou nebo se smažou.
Jirka7878
Za mě 3 varianta
"3) nechat vozidla tak jak jsou"
Hlasoval jsem pro zachování vozidel v garáži. Někteří mají své auto od začátku co na serveru hrají a mají pro ně větší hodnotu než jsou peníze/kredity apod.... Mnozí s nimi zažili ohromné zážitky a mají pro ně cenu vzpomínky na lepší časy.
Reggie_
Zvolil jsem variantu č. 3. Když už by se teda něco mazalo, tak bych ponechal pouze např. vozidla na slotech 0-2 nebo 0-3 jak tu zde bylo zmíněno.
Vizitka | Rozhovor

URL steam.mmosvc.com je zakázana.
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=21825
checkm8
Zásadní otázka je, jaká přijde změna ve vozidlech. Pokud žádná, celé mazáni nemá smysl, jelikož si hráči za týden nakoupí nové auta a jede se dál.

/ Hlasoval jsem pro smazání všech vozidel
img.tpx.cz/uploads/m8teche3ck1710806039.gif
euphoria
Portgas_D_Ace
Hlasoval jsem pro variantu číslo 3. Pokud by se měla vozidla smazat, tak jsem za to, aby zůstal 1 maximálně 2 sloty z garáže.
Mikull
1. Varianta
Když už, tak to rozjedem pořádně :D
petacz
Samozřejmě 1.varianta. Protože aspoň bude proč hrát SP a budete/me mít cíl hrát SP a našetřit peníze na Infernus a další auta.
Octavia
Prosím o "podepsání" hlavu v komentářích, děkuji Smile

Jsem pro smazání.
img.tpx.cz/uploads/octavkapodpismik.gif
Deckard_
Hlasoval jsem pro možnost č.3, protože mám v garáži už něco přes rok kamion a infernus. S kamionem toho mám hodně naježděno, takže bych o něj nerad přišel. x)

Jinak, kdyby se auta mazali, tak nechat aspoň firemní vozidla a slot 0-1 v garáži.
Upravil/a Deckard_ dne 07.09.2020 21:33
img.tpx.cz/uploads/acabacabacabacab.png
Ghetto Cartel
California City Gang
King's Return
The Dead Eyes
Reckless Side
Straight Outta Flames
Memento † Mori
They Hate Us
!ncorporated Futhers
Brendy
Hlasoval som pre 2. variantu ale kľudne sa s totožním aj s 1., však sú skoro rovnaké.
BROXI
Hlasoval som pre 1. variantu Smile
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=27832
Tearsko
Na základe hlasov a návrhov bola založená nová anketa. https://superparba.eu/forum/viewthread.php?thread_id=108993&pid=973859#post_973859
Přejít na fórum:
Anketa
Těšíš se na MS v hokeji 2024?
Ano, miluji hokej
16 Hlasů
38%
Ano, ale hokej moc nesleduji
10 Hlasů
24%
Ano, těším se na gaučové trenéry
7 Hlasů
17%
Ne
5 Hlasů
12%
Ne, dopadne to jako každý rok
4 Hlasů
10%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online