Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Antiho grafický koutek
Anti
img.tpx.cz/uploads/nadpis1639705693.gif
Zdravím všechny hráče a hráčky SuperPařby. Protože jsem se po delší době (7let) rozhodl, že se opět vrátím na server pro nějaký oddych, hodili by se mi i nějaké chechtáky na utrácení Cool Proto opět spouštím možnost objednat si u mě grafiku. Vzhledem k tomu, že vůbec neznám ceny jak se zde co pohybuje, prosím do poptávky a do formuláře který je níže, vyplnit i Váš budget a na nějaké ceně se určitě dohodneme. Hulala


Co všechno nabízím?
-Avatary
- Bannery
- Podpisy
- 3D texty
- Vektorové loga
- Gify
- Texty do vizitek
- Jiné (Doplňte sami pokud něco chybí)


Formulář:
1.) O jakou práci se bude jednat (viz výše)
2.) Budget
3.) Nick / Text v obrázku
4.) Preferované barvy
5.) Preferovaný font (pokud nějaký máte)
6.) Obrázek který chcete zakomponovat
7.) Velikost


Ukázky prací:
Budu dodávat pouze aktuální práce, až nějaká poptávka vznikne.


Těším se na veškerou naši spolupráci a přeji příjemné hraní.
Anti.

VYHRAZUJI si právo upřednostnit objednávku hráče, který si jí objednal až po Vás!
Objednávky v rozporu s pravidly SP či věci netýkající se fóra a serveru NEBUDOU vytvořeny!
Objednávky budou vytvořeny dle mých časových možností, NEJPOZDĚJI do 7 dní od potvrzení, v opačném případě bude objednávka zdarma.
Bratek
Ahoj, rád bych řešil pár výtvorů soukromě, ideální by pro mě byl discord (simplybratek#0639). Pokud by ti to nevyhovovalo, můžeme přejít aspoň do sz zde na webu. Mohl bych pro tebe mít zajímavou spolupráciKuju pikle
Anti
Ahoj, rád bych řešil pár výtvorů soukromě, ideální by pro mě byl discord (simplybratek#0639). Pokud by ti to nevyhovovalo, můžeme přejít aspoň do sz zde na webu. Mohl bych pro tebe mít zajímavou spolupráciKuju pikle


Dopoledne se ti ozvu na discordu Smile
esx_exiteye
Čauky, jestli by bylo možno nějaké bližší komunikaci na discordu (esx_exiteye#6248) byl bych ti vděčný, Oběšenec
Anti
Čauky, jestli by bylo možno nějaké bližší komunikaci na discordu (esx_exiteye#6248) byl bych ti vděčný, Oběšenec


Máš žádost na discordu. tak se můžeš ozvat tam.
Upravil/a Anti dne 20.12.2021 15:59
cdn.discordapp.com/attachments/970700125552922662/970718246305157130/WLA_-_Vizitka.png
img.tpx.cz/uploads/west_side_podpis.jpg
esx_exiteye

Máš žádost na discordu. tak se můžeš ozvat tam.


Obávám se, že "Anti" tam žádný není, bohžel žádostí mám více, mohl by jsi mi prosím tě napsat tvůj discord? / Popřípadě, jestli jsem odhadl správně a přidal si tebe?
Simo
Ahoj, mám pre teba zaujímavú ponuku, môžeš sa mi ozvať prosím ťa na DC Šimo#8570.
Hendy
Dlhodobo neaktívny topik.

Lock!
Přejít na fórum:
Anketa
Jak budete slavit Velikonoce?
Hrát na SuperParbě.
20 Hlasů
27%
Šupat holky.
24 Hlasů
32%
Velikonoce neslavím.
10 Hlasů
14%
Mám jiné plány.
20 Hlasů
27%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 16