Informace o serveru

R
Připojit se na server

Číst diskuzi

 
Bitva o kopec - Hra na webu
NIGHTMARE
Po dôkladnom osledovaní konfliktu medzi minskom bratkom a nurferom som na kopec nastražil nášľapné míny. Keď Minsk oslavoval obsadenie kopca a poskakoval kade tade tak stupil na jednu z mojich mín a odletel do polky San Fierra. Teraz aktuálne sedím na mojom kopci a popíjam dobrý rum.
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Shifty
Když si dopil rum tak si šel hasit ohniky ale nevšiml sis toho že jsem ti do hasičáku strčil bramboru ten se následně natlakoval tolik že ti odpálil ruce, tvé bezvládné, bezruké tělo jsem pak zkutálel z kopce a teď je můj.
nurFer
Medzi tým, ako si kotúlal bezmocného ožratého NIGHTMARA, tak si stúpil na dalšiu mínu ktorú tam NIGHTMARE mal, a odletel si do AP, mňa prepustili z CPZtky, vrátil som sa na kopec, a momentálne dopíjam jeho nedopitý rum.
Minsk
po naslapnutej mine som dostal nove chodidlo co ma nahnevalo tak som zavolal svojmu staremu dobremu kamaratovi putinovi a ten na kopec poslal 20 tisic tankov ktore kopec obsadili pre mna nasledne spravili podminovanie kopca a bezpecnostne pasce aby sa tam nikto nedostal ako aj protilecke zbrane od toho vyboja a pasci nasadenich a celkovej obrany sa kopec stal mojim kopec je moj
NIGHTMARE
Keďže som prišiel o ruky a vybuchol na vlastnej mine tak ostala zo mňa len kaša, pod kopcom ma našiel v kope hliny zdravotník Simo ktorý ma nahádzal do 5L Poháru na uhorky a previezol ma na intenzívnu starostlivosť do Las Venturas. Po úplnom zotavení sa mi začal rútiť život lebo mi povedali že som o kopec prišiel. Vedel som že to nemôžem nechať len tak, preto som patrične odmenil Sima a rozhodol sa isť do vedľajšieho mesta za UnderTakerom. Dúfal som v to že jeho hunter mi pomôže, začali sme preberať taktiky ako dobiť minskov obrnený kopec plný vojenskej techniky. V tom mi povedal Under že jeho hunter má vo výbave ''ruskú neviditeľnosť'' ktorú nič nedokáže detekovať. S takúto možnosťou sme ihneď leteli na kopec a minska s jeho potkaniou armádou sme rozbili za pár hodín čistého boju. Teraz sedíme s underom na kopci, fajčíme camelky a popíjame Corony aby som nedopadol ako pri poslednom obsadení. Kto sa odhodlá náš kopec dobiť tak sa budeme okamžite brániť. KOPEC JE NÁŠ
img.tpx.cz/uploads/hazz.png
Shifty
Jelikož teď kopec hlídají jedni z nejobávanějších zabíjáků SP tak jsem musel vymyslet ještě lepší a propracovanější plán než minule. Vše vyžadovalo roky ehm.. minuty přípravy a tréningu. Konečně přišel ten osudný den kdy jsem měl obsadit kopec. Vyšplhal jsem až na samotný vrchol a podíval se oboum protivníkům přímo do očí. UnderTaker na mě zařval: "Hej ty tam to myslíš vážne, že si sem len tak nakráčíš? Bez VT alebo Vojská?" nebojácně jsem mu na to odpověděl. "Hele ty padesátník, vím že Alzhaimer dělá divy ale VT se při reformě zrušila." Jakmile UnderTaker uslyšel tuhle strašnou novinku tak jeho srdce přestalo bít.. Under padl k zemi a jeho poslední slova byly: "Nikdy ten kopec nedo.. sta ..." a pak umřel. Bohužel, pátý infarkt už nerozdýchal. Teď ale přišla ta chvilka proti mě stál můj poslední nepříte.. NIGHTMARE.. Vytáhl jsem svůj Meč, NIGHTMARE vyhrabal z chlaďáku s Coronou bojovou sekeru. Rozeběhli jsme se proti sobě a udatně křičeli: "AAAAAAAAAAaaaaaaa" byly jsme blíž a blíž.. A v tom.. UŽ ZASE??? Ano už zase.. v tu chvíly NIGHTMARE stoupl na poslední Minu co na kopec nastražil a s pištěním ho odpálila až do nebes. Vítězství bylo moje a kopec taky, teď je kopec můj! The End
Gameluner
Nikomu se nechce číst vaše slohy, je můj Mávačka
Our dead are never dead to us until we have forgotten them.

img.tpx.cz/uploads/GamePodpis.gif

Friendship is the only cement that will ever hold the world together and friends are those rare people who ask how we are and wait to hear the answer.
Minsk
potom co Gameluner obsadil kopec som sa spojil s celym mafianskym zborom z HaZZ a aby sme ho vypudili postrekmi na komarov co zo zaciatku neslo tak sme najali lacne dievky s korei s covidom 19 co tiez nefungovalo tak sme po nom zacali strielat z dela plucne ventilacie ktore tiez nepomohli k jeho vypudeniu s kopca tak sme tam poslali dievky s japonska ktore bole krasne chlpate dole co uz ho zacalo odpudzovat ale ustal nas natlak tak vo finale sme najali tieto japonky ktore boli dole chlpate s covidom 19 aby uz to vzdal co nasledne aj vyslo a nasledne sme kopec obsadili co sme oslavili ruskym standartom jak sa pilo vsetci zaspali a ja som ich zhodil z kopca a kopec si obsadil kopec je moj
Jertn
kopec je můj


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Shifty
Teď brečím v koutě, že nikdo necení moje slohy a můj brek je tak silný, že tě z kopce spláchly moje slzy. Je zase můj!
Jertn
kouknul jsem se drsne na tebe a utekl jsi, je zas muj more


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
BROXI
došiel som na kopec s chlapcami vás vybaviť a kopecje môj
superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=27832
Shifty
Vše to byl jen sen protože nemáš kamarády, když ses ráno probudil tak si zjistil, že je kopec pořád Jertnův, to ale nebyla taková pravda jelikož mezitím co jste oba spali jsem Jertna zadusil polštářem takže je kopec teď zase můj.
vajcak
teba som zadusil ,zakopal a nevim co este
asi kopec je moj
Koldy
pri kopani jsi se prokopal do lavy jako v minecraftu, kopec je muj
Twixo38
keď si Koldy prezeral kopec, tak spadol do vajčakovej jamy, jeho miesto som nahradil ja Smile kopec je môj
Koldy
nie nespadol, to bol trik s figurinou ktoru som tam hodil, na kopci som zustal a v noci som ta zadusil, kopec je moj
Bratek
Jsem tě hodil do lávy, kopec můjking
Jertn
naučil so sa rozprávat slovensky, ty si sa zlakol a spadol z kopca, kopec je môj


img.tpx.cz/uploads/tvtwixxxx.jpg

superparba.eu/includes/player_signatures.php?user=28775


ty na mým levlu? leda ve snu...
Koldy
protoze na serveru uz skoro nehrajes tak jsem prisel na kopec a nikdo tam nebyl, kopec je muj
Přejít na fórum:
Anketa
Jakou webovou sekci prohlížíš nejraději?
Pravidla
4 Hlasů
5%
Nábory
6 Hlasů
8%
Žádosti o pUB
13 Hlasů
16%
Server (př. Návrhy, Ztráty)
12 Hlasů
15%
Žádosti o UnBan/Stížnosti na administrátory
34 Hlasů
43%
PC Poradna
4 Hlasů
5%
Ostatní (př. Inzeraty, Videa, Vizitky..)
7 Hlasů
9%
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Uživatelé online
· Hosté online: 22